Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

 

W tym roku planujemy zacząć budowę w okolicach Błonia tj sierpień/wrzesień chcielibyśmy zrobić fundament a od wiosny przyszłego roku pociągnąć temat dalej.

Poszukujemy zatem solidnej, godnej polecenia ekipy budowlanej, która mogłaby zacząć pod koniec tego roku.

 

Będziemy wdzięczni za pomoc.

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

W tym roku planujemy zacząć budowę w okolicach Błonia tj sierpień/wrzesień chcielibyśmy zrobić fundament a od wiosny przyszłego roku pociągnąć temat dalej.

Poszukujemy zatem solidnej, godnej polecenia ekipy budowlanej, która mogłaby zacząć pod koniec tego roku.

 

Będziemy wdzięczni za pomoc.

 

Pozdrawiamy

 

Witam

poszło na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonej firmy sprzedającej i montującej parapety wewnętrzne (konglomerat).

 

Nam parapety wewnetrzne z konglomeratu a także balt kuchenny z kamienia i barek robił p. Łukasz (całość - materiał i montaż)

 

http://www.giewont-marmury.pl/kontakt1.php

 

wszystko tak jak należy - nie miałem żadnych uwag. Tak powinni pracować wszyscy podwykonawcy.

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakonczeniu przygody z budowaniem moge polecic 2 ekipy - tynki wewnetrzne cem-wapienne - p. Majchrzak znany chyba tutaj dosc mocno. Wszyscy fachowcy po drodze zachwycali sie jego tynkami :) Druga ekipa na medal to p. Lukasz Chmiel - dzialajaca na naszym terenie choc i dalej tez. Robia wszystko od ocieplenia poddasza - bardzo dokladnie i elegancko poradzili sobie z 2 warstwami welny, przez karton gipsy, gipsowanie - 3 warstwy rewelacyjnie gladko, po 2 latach nic nie peka. Piekne formy z plyt gk potrafia wyczarowac, glazury, terakoty - perfekt. Sa w stanie zrobic wszystko lacznie z kostka. Maja swietne ceny na bdb farby flugera, oczywiscie tez maluja wnetrza jak jest taka potrzeba. Co najwazniejsze robia w konkretnym tempie, dokladnie i naprawde mysla przy tym. Ceny srednie, ale przy tej jakosci prac, jak juz zaczeli nie szuklem dalej - po prostu przyjemnie bylo patrzec, rowniez na to jak trzymali porzadek podczas prac. Polecam z czystym sumieniem. Dorobili sie strony ostatnio nawet http://www.lukaszchmiel.pl

 

Pozdro

s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego glazurnika okolice Żabiej Woli - pomózcie!

 

Polecam jak wyzej napisalem http://www.lukaszchmiel.pl - chlopaki naprawde robią piękne rzeczy i bardzo solidnie. Ceny nienajniższe, ale jak sie ma sporo do zrobienia i chce sie miec ladnie polozone to warto. Tylko powiedz, że znalazłaś namiar w na ich stronie lub w necie - wtedy od razu podają ceny w miare sensowne ;)

 

Pozdr

strix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam do sprzedania zaprawę murarską do klienkieru kolor grafit-czarny firmy quick-mix o symbolu VM 01 w workach po 30kg w ilości 7 worków. Zaprawa została mi po robieniu kominów ponad dachem - za dużo kupiłem. Worki z zaprawą cały czas są w budynku więc są suche.

 

Do odebrania w miejscowości RUSIEC gm. Nadarzyn.

Wszelkie info i zapytania proszę na priv.

 

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował, oddam kilka worków po 120l wełny, której używałem do utkania szczelin domu w zimie - została ściągnięta z dachu u innego forumowicza (tu pozdrowienia:) ), ponieważ zamokła. U mnie wyschła :) Można nimi również np. uszczelnić pustkę przy ściance kolankowej. Ze względu na stan - porwana, pozwijana, brudna - nie polecam do właściwego ocieplenia. Oddam za... można sobie wymyślić :)

 

Nadal mam słup drewniany ponad 7m z rozdzielnią budowlaną w pełni wyposażoną (spełnia wymagania RE Pruszków) i "wąsami" 16m. Szukam chętnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Przypominajka: pozostały mi po budowie nadproża betonowe "L" kupowane w Budokruszu o dł. 180 cm. - 1 szt (para) i dł. 120 cm (para) - 3 szt. może ktoś by chciał "po taniości" to zapraszam na priv-a. Lokalizacja PRUSZKÓW .

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...