Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam !!

 

Czy ma ktoś może namiary i może polecić jakąś ekipę od robienia nawodnienia ??

I może ktoś wie z jakim kosztami trzeba się liczyć ?? Mam do nawodniania ok . 1000 m2 trawnika

i ok. 150 m żywopłotu /tuje i różne inne krzaczki :)/

Z góry dziękuje za odpowiedzi :D

 

Czyżby nikt nie robił nawodnienia ??

Ponawiam pytanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ponieważ praktycznie zakończyliśmy budowę naszego TOPAZA :-) więc chcielibyśmy podzielić się naszymi namiarami na fachowców, którzy są wg nas godni polecenia:

 

Geodeta – polecany na forum, p. Jacek Szpilarski – tel 602 673 059

 

Podłączenie prądu budowlanego oraz dociągnięcie do domu – polecany na forum p. Borowiec ( a właściwie p. Szyszka), tel. 604 603 979, rzeczy niemożliwe stają się możliwymi :-)– podłączył nam prąd budowlany w ciągu tygodnia łącznie ze wszystkimi formalnościami.

 

Budowa stanu surowego otwartego – p. Eugeniusz tel 606 384 392. Bardzo solidna ekipa, nam Topaza postawili w 2 miesiące a p. Łuniewski (polecany kierownik budowy) był zadowolony z ekipy, co mówi samo za siebie !!!

 

Kierownik budowy – oczywiście p. Mariusz Łuniewski, tel 696 77 109

 

Krycie dachu – my kryliśmy dach gontem bitumicznym GAF – http://www.mluksus.pl – kupowaliśmy materiał z usługą wykonania – super zrobione obróbki blacharskie, no i gont też położyli ładnie.

 

Okna, drzwi, brama garażowa a także parapety – p. Tomek – tel 692 807 326 – dobre okna w konkurencyjnej cenie, profesjonalny montaż, polecamy, jest osobiście przy każdym montażu, ma też drzwi wejściowe i bramy, http://oknazyrardow.dzs.pl/

 

Elektryk (instalacje wewnątrz) – p. Rafał – tel. 506 650 051, rozsądne ceny i sam doradzi co i jak, jest słowny i terminowy. My kupowaliśmy materiał ale z jego rabatem.

 

Alarm – p. Mirek - tel. 502 284 343 – dobry alarm i w rozsądnej cenie bez naciągania na niepotrzebne bajery.

 

Hydraulika/ogrzewanie – p. Jacek Jankowski, tel 608 455 064 – szybko i terminowo – ogrzewanie podłogowe + kaloryfery +kotłownia, przy zakupie materiałów daje całe swoje rabaty. Zawsze gotowy do pomocy i dobrej rady. Na robił też kanały wentylacyjne do wywiewek dachowych

 

Odkurzacz centralny – tel. 609 440 431, firma z Grodziska. Szybko i dokładnie

 

Tynki wewnętrzne – p. Sylwester Kowalski, tel 510 121 501 – nic dodać nic ująć – tynki po prostu super – robiliśmy cementowo-wapienne

Co bardzo ważne, o czym się przekonaliśmy szef sam pracuje na budowie.

 

Tynki zewnętrzne – p. Stefan, tel: 608 181 590 – tynki zrobione super, zgrana ekipa, sprzątają po sobie; mają specjalną maszynę do elektrycznego cięcia styropianu na każdą grubość i żadne białe kulki nie latają po budowie:-)

Co bardzo ważne, o czym się przekonaliśmy tutaj szef sam również pracuje na budowie.

 

Wylewki – p. Ryszard, tel: 601 064 832 – polecamy, robi mixokretem- szybko i ładnie- podłogi równe

 

GLAZURA./TERAKOTA/PANELE – p. Andrzej – tel. 783 699 950, bardzo ładnie i dokładnie położył nam glazurę i terakotę w 3 łazienkach oraz gres na podłodze (np. woodentic Paradyż, który łódkuje). Również maluje i robi cuda z karton gipsu. Wykańcza też mieszkania. Solidna NIEPIJĄCA ekipa 3 budowlańców z doświadczeniem. Naprawdę godna polecenia.

 

Zabudowa kuchni – firma deckuchnie, tel: 534 754 500 – mają szafki BRW taniej niż w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanko . . .

jestem w trakcie tynków wewnętrznych i chciałam spytać gdzie powinno się kłaść siatkę by nie pękało? Pewnie macie jakieś uwagi z doświadczenia.

Będę bardzo wdzięczna za szybkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

 

Witaj,

 

U mnie popękało w rogach pod oknami. Nie miałem siatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, szukam ekipy do wykonania fundamentów - ławy, stopy fundamentowe. Najchętniej zlecę usługe kompleksowo tzn z materiałem, transportem, wykopem, wylewka itp. Czy ktoś z Państwa zechciałby polecic sprawdzonego wykonawcę z okolicy. Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie, gdzie kupić zewnętrzne metalowe kratki wentylacyjne na komin? (okolice grodziska maz.)

Z góry dziekuję za pomoc.

 

Może MetalMarket: Grodzisk, Żyrardowska, obok jest stacja kontroli pojazdów i Marcpol, naprzeciwko Biedronka. http://www.openstreetmap.org/?lat=52.10265&lon=20.61746&zoom=17&layers=M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie, gdzie kupić zewnętrzne metalowe kratki wentylacyjne na komin? (okolice grodziska maz.)

Z góry dziekuję za pomoc.

 

Witaj,

 

Sklepy "metalowe" przy ul. Montwiłła, między ul. Radońską i ul. H. Sienkiewicza oraz sklep "metalowy" w pawilonie cofnietym od ul. H. Sienkiewicza w kierunku Domu Kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje namiary na kogoś kto mi zrobi szambo kompleksowo. Wykopie, przywiezie i osadzi komorę, podłączy i założy osprzęt, zasypie.
Mariusz Kucharski Budmar 602-325-904 http://budmar-kucharski.pl/cms/

są z okolic, ich koparkowy to nawet z mojej bliskiej okolicy był, ceny wyższe niż szamba z Radomia :) ale za to przyjechali do naprawy na gwarancji (źle pouszczelniali przy otworach i przy wysokim stanie wód gruntowych naszło wody) - po poprawkach sytuacja się nie powtórzyła (jak dotąd). ok. 5k za 10m3 z dowozem i montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

po budowie posiadam w nadmiarze:

8 okrągłych słupków stalowych 2350mm fi40

3 słupki profilowe 3050x50x50

1 słupek okrągły fi40 podparty z 2 stron (środkowy ogrodzeniowy)

ok 100m drutu stalowego fi6 (np na zbrojenie)

budowlaną skrzynkę prądową - gniazda 2x230V + 2x400V w komplecie z przewodem (ok 100m)

 

Zainteresowanym z własnym transportem z Otrębus obiecuję cenę bardzo promocyjną :)

Kontakt na prv

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie, gdzie kupić zewnętrzne metalowe kratki wentylacyjne na komin? (okolice grodziska maz.)

Z góry dziekuję za pomoc.

 

Ja kupowałem akurat w Tarti w Zyrardowie, ale popytaj w sklepach budowlano - metalowych.

 

W Grodzisku Metalowiec ma dużo rożnych artykułów i podejrzewam, że będą mieli też kratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...