Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

 

kogo możecie polecić do kostki brukowej? Przejrzałem wcześniejsze posty i szukam dalej.... przede wszystkim zastanawiam się, czy są tacy wykonawcy, którzy nie używają do podbudowy cementu / suchego betonu. Naczytałem się w internecie ;) http://www.mj.com.pl/index.php?wiad=73

 

Rozmawiałem z trzema wykonawcami i wszyscy na podbudowę dają suchy beton a podsypka to piasek wymieszany z cementem. U sąsiada układała ekipa ze śląska i tam zupełnie inne "technologia" - podbudowa to tłuczeń/kliniec a podsypka tylko piach ze żwirem.

 

Jak było u Was?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

domek co prawda już wybudowany, w maju zasiałem trawkę i poszukuję lokalnego składu rolniczego typu "GS" z nawozami w okolicach Grodziska lub Żyrardowa. W sklepach ogrodniczych straszna drożyzna, woreczek 10 kg jakiegokolwiek nawozu NPK potrafi kosztować 40-50 zł a w składach rolniczych np. Polifoska 8 kosztuje ok 100 złotych za worek 50 kg.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Mam na zbyciu trochę siatki leśnej z odzysku (tak na oko jakies 60m w trzech czy czterech kawalkach). Do odebrania w Nadarzynie. Gratis oczywiśnie:)

 

A przy okazji jeszcze - jakby ktoś miał namiar na uczciwą ekipke (ze 3 facetów) do uporządkowania działki pod trawnik, wkopania odwodnienia, itp to byłoby super. Mogą być zza wschodniej granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jestem nowy w tej grupie więc chciałem wszystkich przywitać, cześć!

 

WZ otrzymana właśnie się uprawomacnia, dlatego potrzebuję już kilku rzeczy, może znacie:

 

Architekta: kogoś kto ogarnie projektem wszystko, łącznie z wjazdem na posesje, zaprojektuje dom wg wymagań, zna się na budowie domów pasywnych - energooszczędnych, jednocześnie ma na względzie finanse inwestora - projekt indywidualny.

 

Stempli 100-200 w dobrej cenie :) po 15-20 sierpnia.

 

dobrego kierownika budowy, takiego co i doradzi i przypilnuje

 

wykonawcy garażu blaszaka - znalazłem już jakieś w necie, ale wolałbym by to wykonał jakiś "swojak".

 

studniarza, dobrego, taniego godnego polecenia.

 

Z góry dziękuję za pomoc,

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystąpiło zapotrzebowanie na :

Specjalistę ds. ogrzewania-który doradzi, wyjaśni i dobierze właściwy sposób ogrzewania niedużego budynku

Niezaleznie od powyższego potrzebny jest:

- architekt z uprawnieniami, znający sie na dachach i z uprawnieniami konstruktorskimi (trzeba będzie policzyć obciążenia), do zrobienia jest konstrukcja dachu, przebudowa schodów, przebudowa jednej kondygnacji

- ktos zajmujący się ogrodami ale w kontekście projektu a nie wykonawstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...