Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No widzę, że tu prąd na tapecie. My jeszcze wszystkiego nie załatwiliśmy. Przypomnę, dla niezorientowanych, że u nas jest kłopot bo sasiedzi nie chcą się zgodzić na przebieg nowej linii. Po 2 latach przepychanek RE postanowił zbudować linię tymczasową, ograniczając nam moc przydzieloną. Trochę ja się przyczyniłem do opóźnień, bo walczę o zmianę aneksów na korzystniejsze. Ostatnio wymyślili sobie, żebym zapłacił opłatę przyłączeniową za całość mocy przydzielonej, mimo, że daja tylko 12 kW. W Pruszkowie nic nie załatwiłem i nie zapłaciłem jeszcze. Czy myślicie, że mozna powalczyć z odwołaniem w ZE na Marsa? I jeszcze muszę wyjaśnić sprawę VAT, bo mimo umowy z 2001 roku teraz chcą VAT. Podobno jeśli w umowie pierwotnej nie było mowy o VAT, to nie mogą go sobie doliczać. Zachęcony doświadczeniami Sensera napiszę odwołanie do ZE na Marsa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser a te ceny to z VAT, czy bez? Cenę materiału muszę sprawdzić, ale materiał był osobno i VAT juz był 22%. Materiał chyba wyszedł coś ok. 12 zł za m2 z VAT. Sprawdzę w domu faktury i podam.

 

Jeśli kupowałeś towar osobno to to był błąd. Kiedy kupujesz razem z towarem to płacisz 7% a jak osobno to usługa 7 a towar 22%. Ale że FV mnie nie obchodzą więc dla mnie cena netto jest ceną do zapłaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, dość łatwo ferujesz opinie. Nie do końca to był błąd, bo wiedziałem o tym, że VAT będzie wyższy. A materiał był po dobrej cenie. I jakoś firm, które oferują usługę z materiałem i na fakturę jest jak na lekarstwo. Nie zawsze da się robić bez faktur, czasami są one niezbędne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobo szkoda że nei nalezysz pod Pruszków wyciagnęłabym do Ciebie namiary na tego miłego pana... jutro wysyłam skargę do ZE ale od razu na Marsa... kurde ja chce mieć prąd za rok a nie za 2-3 lata!

Ula a ten wasz gościu to kto? wazny jakis moze wartoby było z nim pogadać?

 

Ten miły pan to tak naprawdę Gos, ktorego poleca Włodek :lol: . To on podesłał mi swoich stosownych znajomych z ZE Żyrardów ( tam też ma wtyczki :lol: ) Za tydzień podłącza mi prąd i rusza po świętach z elektryką wewnątrz domu. Wg spisywałeś z nim umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze jak puscilem w obieg p. Tadeusza i p. Wojtka to teraz nie maja dla mnie czasu. Z p. Wojtkiem to od poczatku stycznia probuje sie umowic i nic tylko ma robote. A p. Tadeusz to tylko kurna w Gdansku siedzi. Jego samochodu pod jego ulubionym sklepem w Brwinowie to nie widzialem ze 2 miesiace. A protokol mi potrzebny jak cholera... Jakbyscie ich widzieli, to przypomnijcie im ile robot juz maja dzieki mnie z WG na czele...

 

BTW. Krajany! Pomozta! Jest taka sprawa na forum prawniczem: http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?p=590679#590679, rzucta okiem.

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc kochani,

tu znowu Guliwerowa zona...:-)

sniegi i mrozy puscily, ruszylismy z kopyta, robota pali sie doslownie w rekach ekipy ze az furczy.

Termin ustlony 1 lipca! Ciekawe ile zdazymy zrobic, ha!

 

Sluchajcie, poszukuje wzoru umowy na okna, mozecie sluzyc pomoca...??

Bede bardzo wdzieczna.

 

Pzdr wszystkich

Agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dziś wybraliśmy się na działke celem obejrzenia włości po zimie...

Katastrofa to chyba lepsze słowo.. droga pełna dziur (jak to po zimie), kawałek dojazdówki to akurat dla auta z napędem na 4 koła (ale akurat tego było ok 100m). za to działka koszmar tu i ówdzie stojąca woda, tam gdzie nie stoi to lekko chlupocze pod nogami. w drodze powrotnej oglądalismy mijane działki z domami i bez ... i wiecie co? doszlismy do wniosku ze ta nasza aż tak źle nie wygląda... bo niektóre działki to miały całe podwórkko zalane- nawet większość mijanych bym śmiała twierdzić...

:roll: pocieszcie mnie ze to nie wygląda tak źle.... :oops:

A u was jak teraz wyglądają wasze działki?

a dodam że w grudniu była sucha i w listopadzie i w styczniu było ok...

 

Sylvia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...