Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy moglibyscie mi polecic jakiegos niedrogiego geodete? Na razie potrzebuje tylko mape do celow projektowych. Ile placiliscie za taka usluge?

 

Moze dorzucicie od razu architekta, ktory zrobi mi adaptacje oraz projekt zagospodarowania działki. No i z jakim kosztami mam sie liczyc?

 

Z góry wielkie dzięki.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas pierwsza warstwa wylewki na górze gotowa. Teraz wykańczamy dół, żeby zrobić pierwszą warstwę na dole. Potam Kable grzejne i druga wylewka. A potem to już podłogi i ściany na czysto.

Wreszcie położyli nam kabel do przyłącza. Na razie tego tymczasowego. Elektryk będzie uzbrajał tablice. Niedługo będziemy mieli własny prąd (po prawie czterech latach starań). Sasiedzi jednak są w stanie wszystko utrudnić. A energetyka jest bezradna i nic im się nie chce robić z własnej inicjatywy. Trzeba ich pilnować i cisnąć. A i tak nie udało mi się wszystkiego załatwić tak jak bysmy chcieli. Jednak to państwo w państwie. Mimo ich tłumaczeń, że tak nie jest.

Zrobiłem sam instalację do centralnego odkurzacza. Trzeba przyznać, że idzie dość łatwo. Nie jest to wielka filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle, jakby ktoś mi tak powiedział, to myślałabym, że sobie jaja robi i mnie nabiera :lol:

 

no ludziska mamy już okna i drzwi wejściowe, musimy je teraz jakoś zabezpieczyć aby się nie zniszczyły. Co proponujecie?

 

Zbych szaleje. :lol: Monitoring od jutra. Uff. Koniec ze spaniem na działce.

Senser, mój mąż faktycznie spał już wcześniej na budowie, ale w baraku, a dopiero teraz, po raz pierwszy w domu - w jadalni - okno wykuszowe - słoneczko z 3 stron :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sie dowiedziałam,że ZEWT nie zgodizła sie an robeinie przez ans projektu i ne zgodizł sie na zmiane terminu!!!

Jak tylko uzyskam odpowiedź pismena potwierdzająca to zamierzam działac dalej! :evil: zacznę do dowołania powołując sie na zasade równoprawnego przyłaczania a potem skarge do URE. I to by było na tyle na razie...wrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...