Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Więc wedle moich informacji potencjalna frekwencja kształtuje się następująco:

 

1. Marzek (Będzie)

2. Jolka (Nie)

3. Bobo30 (TAK)

4. Joskul

5. bws22 (Raczej tak, miał dać odp. wczoraj...)

6. Tommi

7. izat ( nie będzie )

8. Kwiatkor

9. godul1

10. Voytas

11. Krwawy Skowron

12. Kamkos

13. maciejk

14. monikam

15. Stan33

16. Robinson

17. wg

18. Senser (Tak)

 

Co do reszty to w większości nie otrzymałem żadnej odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi dordzy... Na pewno coś o tym wiecie.

A zwracam się o lokalne info :-)

Będe chyba potrzebował ok. 600 szt. bloczków betonowych...

Gdzie tu blisko można kupić tanio i dobrze??? :-)

Ja dwa lata temu kupowałem w składzie na Traugutta (nazwy nie pamiętam). Było drożej niż podaje wg (ponad 2 zł), ale było na sztuki i z dostawą na plac. Może dziś też są inne ceny. Pamiętam, że można było je dostać również w Centrobudzie w Kozerkach (sam koniec, hurtownia po lewej stronie jak jedziesz do Żyrardowa. Możesz tam sprawdzić.

Z innej beczki. Na spotkaniu postaramy się być całą rodzinką: ja, żonka, synek. Chyba żeby coś nie wypaliło. Tfu odpukać. Rozumiem, żemiejsce to samo, a godzina 15. A może 14?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe chyba potrzebował ok. 600 szt. bloczków betonowych...

Gdzie tu blisko można kupić tanio i dobrze??? :-)

Ja dwa lata temu kupowałem w składzie na Traugutta (nazwy nie pamiętam). Było drożej niż podaje wg (ponad 2 zł), ale było na sztuki i z dostawą na plac.

 

Też kupowałem 2-lata temu w Stambet-Bud w Grodzisku ul. Mostowa 10, ale po 1,45/szt. Kupowałem tam też beton na fundamenty i strop.

 

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Godz. 15:00

Jadąc z ul. Królewskiej jadącej z Pruszkowa, Milanówka. na drugich światłach w Grodzisku w Lewo (ul. Nadarzyńska). Jedziemy prosto ul. Nadrzyńską, przejeżdzamy tory WKD, jedziemy ok. 400-500 m i po lewej stronie vis a vis pawilonów sklepowych jest taki budynek, zielonkawy z parkingiem, niedaleko jest kiosk. No to w tej knajpie, moze będzie ładna pogoda to tam można usiąść na zew. Co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...