Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich na tym forum. Od pewnego czasu przymierzając się do budowy z zainteresowaniem śledzę wątek.

 

Wczoraj postanowiłem poszukać kontaktów do kierowników budów i w tym celu zrobiłem objazd po budowach w okolicach Grodziska.

Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, ale okazało się, że co najmniej na 60% placów nie ma żadnej tablicy, na kolejnych 15% jest ona niewidoczna bez użycia lornetki lub rozwalona. 15% ma napisy zmyte, a tylko z 10% tablic można cokolwiek przeczytać.

 

Dochodzę do wniosku, że to jest działanie celowe, żeby nikt obcy nie podbierał inwestorowi wykonawcy, czy kierownika :) .

 

Biorąc pod uwagę, że tablicę trzeba kupić, to z pewnością każdy z Was ją ma/miał. Skoro nie stoją one na placu, to widocznie mają jakieś lepsze zastosowanie? Jakieś pomysły? Chętnie skorzystam :)

 

Czy możecie przy okazji zarekomendować jakiegoś kierownika z Grodziska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dostałam odpowiedż odmowna z ZE oficjalną -pisemną... :evil: :(

jak najszybciej jade podpisać umowę i do razu wnoszę odwołanie od terminu umowy...

a potem zostaje już tylko URE

jak an razei to wszystko wygląda na to, że za rok nie zacznę ...bo skończyłabym zanim mi prąd dadzą... pańswto w państwie sie znalazło...

 

witam,

ja z takim malym pytankiem - jak to sie wszystko zakonczylo ?

niestety dzisiaj dostalem propozycje umowy (po prawie 1,5 mies. od zlozenia wniosku) z terminem realizacji 08.2008 i troche mnie to wkurzylo.

Ogolnie zrobilismy sobie zalozenie, ze budowa zacznie sie i skonczy w 2007 r. i sadzilem, ze akurat jakby zalozyli mi prad w 2007 to niebyloby zle.

Ale 2008 - to troche burzy nasze plany :(

Napisz jak mozesz, do kogo pisalas i co udalo Ci sie wywalczyc

pozdrawiam

Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na tym forum. Od pewnego czasu przymierzając się do budowy z zainteresowaniem śledzę wątek.

 

Wczoraj postanowiłem poszukać kontaktów do kierowników budów i w tym celu zrobiłem objazd po budowach w okolicach Grodziska.

Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, ale okazało się, że co najmniej na 60% placów nie ma żadnej tablicy, na kolejnych 15% jest ona niewidoczna bez użycia lornetki lub rozwalona. 15% ma napisy zmyte, a tylko z 10% tablic można cokolwiek przeczytać.

 

Dochodzę do wniosku, że to jest działanie celowe, żeby nikt obcy nie podbierał inwestorowi wykonawcy, czy kierownika :) .

 

Biorąc pod uwagę, że tablicę trzeba kupić, to z pewnością każdy z Was ją ma/miał. Skoro nie stoją one na placu, to widocznie mają jakieś lepsze zastosowanie? Jakieś pomysły? Chętnie skorzystam :)

 

Czy możecie przy okazji zarekomendować jakiegoś kierownika z Grodziska?

a prppos, gdzie taka tablicę mozna kupić? i czy jest droga a jeśli tak, to czy można kupic używaną????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

A u mnie malowanie wnętrz na całego - obecnie ściany a na koniec 2 warstwy lakieru na podłogi. Niestety pierwotnie założony termin przeprowadzki 17.09 już jest nieaktualny, głównie ze względu na brak mebli kuchennych. Kolejny to 24.09 - choć to też jeszcze nie jest pewne na 100% - wszystko zależy od Studia mebli kuchennych. Poza tym nie wiedziałem, iż są takie problemy z drzwiamy wewnętrznymi - toż to horror - 6-7 tygodni :( czas oczekiwania. CHoć tutaj nie jest to element krytyczny - bez drzwi wewnątrz można przecież mieszkać :)

 

Podpowiedzcie proszę, gdzie warto kupić sprzęt AGD? Dopiero zaczynam batalię z wyborem :wink:

 

pozdr.

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wookash nijak sie nei zakończyło tzn poprosiłam o zmien terminu i zgode na samodzielny projekt łacza -nie wyrazili zgody. wiec podpisałam umowe i napisałam pismo o zmiane terminu bo w poprzednim pismie zazanaczyli ze beda kompleksowo realizowac prad w 2007 ale też sie nie zgodzili wiec pozostaje mi czekanie... do amrca 2008 a czy cos do tego czasu sie nei zmeini .. zobacyzmy obecnie jestem na etapie zwątpienia czy keidykolweik uda mi sie ten dom postawic ale to całkiem inna historia... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi, a synka wozisz do zerówki w Nowej Wsi, czy tam gdzie mieszkasz? a jeśli w Nowej Wsi, to jakie pierwsze wrażenia??

Asiu,

 

synka dowoże do Nowej Wsi, wrażenia jak najbardziej pozytywne.

 

Co do koparki, 2 domy za mną (róg Poprzecznej i chyba Podleśnej) jest sąsiad co ma kilka koparek. Sam korzystałem z jego usług, np. wykop pod szambo, karczowanie drzew na działce. Na pewno warto spróbować - jak chcesz telefon to wyślę na priva, ale może warto samemu się przejść i pogadać. Powiem Ci tylko, że u mnie wartwa humusu była tak niewielka, że ekipa zebrała to po prostu łopatami i taczkami wywiozła w kąt działki.

 

pozdr.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas było tak: załatwilismy w ZE Pruszków ale to Mars się nie zgodził na przyspieszenie terminu... a w ZE jest pare osób z któymi mozna pogadac mi sie nie udało choc ponoć w Pruszkowie wszystko było załatwione na ok (tzn wystawili opinie o opłacalnosci inwestycji i ze mozna przyspieszyć) niestety obecnie wszystko idzie przez centrale na Marsa i to oni mi podłozyli... :cry: moze będe miała ten prąd w 2007 a moze nie zobaczymy...daj znac czy ci się coś udało załatwić ajkby cos to łap mnie na gg

a koleznaka w Odrano woli też załatwiała i ma prąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

do malujących sie :lol: ile płacicie za m2 i co to obejmuje?

 

 

Bobo,

 

U mnie malują kuzyni, więc nie będę tutaj podawał żadnych cen, bo to nie będzie miało żadnego odniesienia do rzeczywistości. A malują tyle, ile potrzeba, czyli jak gdzieś przebija to malują kolejny raz. No i oczywiście wszystkie kanty na poddaszu są akrylowane, dziurki/ubytki gipsowane, etc. - po prostu na gotowo :)

 

pozdrawiam serdecznie

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobo30

Dzięki za namiary na ekipę, jesteśmy po pierwszym spotkaniu i czekamy na wstępną wycenę.

Pan Kramek wydaje się konkretny i znający na rzeczy a do tego bardzo sympatyczny. Jeżeli nie masz nic przeciwko bardzo chętnie byśmy sie z Tobą spotkali (ja i moja żonka) i porozmawiali na temat budowania :). Wstepny termin to przyszły weekend. Jeżeli chciałabyś się podzielić doświadczeniami to napisz na priva jak możemy się skontaktować i konkretnie umówić. Dzieki jeszce raz

Pozdrawiam

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...