Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Generalnie jest fajnie. Tym bardziej, ze nareszcie jestesmy u siebie. Nie u Mamy czy Tesciowej. Nikt Ci nie zawraca dupy, ze zasnales przy swietle, ani tez ze brakuje cieplej wody :-). W domu jednorodzinnym mieszkalem cale zycie, wiec komfort mam wciaz ten sam i tu nie wiele sie dla mnie zmienilo. Zmienilo sie zycie, bo codzien trzeba zawiezc dziecko do przedszkola, codzien trzeba cos ugotowac, ale jest fajnie. Oby tylko kaski na utrzymanie wystarczylo i bedzie ok.

Mieszkamy na razie tydzien. I dzis na reszcie udalo mi sie podlaczyc odpowiedni kabel antenowy i mozna cos wieczorem obejzec :-). W sumie mamy juz wszystko podlaczone i zycie wiedziemy normalne.

Najciekawsze jest poszukiwanie punktow zaopatrzenia. Ale cos tak czuje, ze zostanie jak jest. Czyli zakupy w Podkowie. Choc moze macie jakies propozycje? Jakies sprawdzone miejsca na zawsze swieza wedline i swieze miensko, dobre warzywka?

 

Pozdrowionka

Joy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jayer: jak to gdzie targowisko w MIlanówku mogę powiedzieć w którym kisoku warto co kupic.. gdzie świeże i dobre.... i gdzie na pewno sie nie strujesz... a z Opyp to chyba wszędzie tak samo blisko (czy też daleko jak kto woli) :roll:

a i aprking jest prze targowisku wiec jest ok...

tylko czasem ceny nie te.. no ale jak sie kupuje wedliny bez konserwantów to niestety albo jakość albo cena...

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja z takim malym pytankiem. Na stronce Grodziska jest informacja o spotkanku mieszkancow miejscowosci Opypy w Zajezdzie Gosciniec jutro (a w sumie to juz dzisiaj) o godz 18. Podjechalbym sobie, tylko niestety nie ma tam zadnej informacji, gdzie ten zajazd sie znajduje. Podpowie ktos ??? Przypuszczam, ze w Opypach, ale nie chcialbym, zeby sie potem okazalo, za moje przypuszczenia byly bledne...

 

pozdrawiam

Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja z takim malym pytankiem. Na stronce Grodziska jest informacja o spotkanku mieszkancow miejscowosci Opypy w Zajezdzie Gosciniec jutro (a w sumie to juz dzisiaj) o godz 18. Podjechalbym sobie, tylko niestety nie ma tam zadnej informacji, gdzie ten zajazd sie znajduje.

 

Przy głównej drodze do Grodziska, naprzeciwko pałacu, tam gdzie jest taki podwójny zakręt. Jest tam bar, czy coś w tym stylu a kiedyś był wiejski dom kultury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć Sferii bo przy niej połączenie modemowe TPSA to demon prędkości. Ponadto połączenie często sie zrywa, po zakończeniu trzeba resetować terminal bo nie można się do nas dodzwonić. Połączenia głosowe są kiepskiej jakości, nie można wysyłać faksów. Mogłbym wysyłać faksy ale wprowadzili to niedawno i mówią, że mam w tym celu jechać do ich siedziby i wymienić terminal a nie mam na to czasu. Ponadto mamy darmowe minuty wieczorem i w weekendy ale np. rodzina która ma TPSA nie moze wykorzystać swoich do nas bo inny operator, więc zawsze my musimy oddzwaniać. Chciałbym skorzystać z usług typu Tele2 ale nie można ze Sferią.

Tyle na razie wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobo30

Chcieliśmy Ci serdecznie podziękować za spotkanie. Na prawdę dużo się dowiedzieliśmy i jesteśmy oboje pod wrażeniem zarówno Twoim jaki ekipy Pana Grzesia :). Przeczytałe Twoje posty o oknach ... pozostawie to bez komentarza... mam nadzieję że dokończycie udowę bez taich stresów. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...