Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

witam

 

ufffffffffff, chyba zmeczylismy mieszkanie

teraz juz raczej napewno trzeba zaczynac akcje z domem

dzieki pieknej(slonecznej pogodzie bez opadow) mam zrobionych 28 studni :p , teraz tylko ławy i fundamenty na 2m wys i chyba bedzie mozna stawiac mury :o :lol:

 

powysylalm zapytania, prossze poratujcie bo moja ekipa ktora byla uzgadniana ma problem juz na tym etapie z dotarciem na dzialke

 

wiec juz teraz ich ........... :evil: i szukam innych :-?

chcialabym teraz zaczac to wiem ze na wiosne wejde z wykonczeniem siebie i portfela do reszty 8)

 

za spotkania i namiary na ekipy ///// odwdziecze sie plytkami :oops: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

ZUD - kwota jest płynna i zależna od geodety. To on nanosi trasę przewodu elektrycznego na mapę zasadniczą w wydziale kartografii i on pilotuje sprawę w ZUD. Z tego co wiem to ZUD za każde przyłącze liczy sobie 350zł plus to co weźmie geodeta. Dlatego tak jak wcześniej pisałam warto połączyć kilka uzgodnień w jedną sprawę, bo wówczas ZUD kasuje za pierwsze uzgodnienie 350zł, a za każde kolejne 80zł. Geodeta też pewnie jest wtedy tańszy. My za 5 spraw zapłaciliśmy 1100zł, w tym były też mapy geodezyjne do celów projektowych.

Victoria, Joskul - polecam moją ekipę, problem polega tylko na tym, że może nie mieć wolnych terminów. Momo to dzwońcie do prezesa i pytajcie. Dane wysyłam na konta prywatne.

U nas wszystko wskazuje, że w sobotę będzie wielka...WIECHA!! Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, u mnie wczoraj pierwsze wykopki!!!! :lol: :lol: :lol:

mozna powiedzieć ze marzenia ostatnich 9 lat zaczynają się ziszczać!!! :lol: :lol:

 

puki co, mam super ceny na materiały - dla przykładu wynegocjowałam maxa za 1,71zł szt. z dowozem, czy kopanie studni bez względu na głębokość za 500zł robocizna (chociaż to może nie najlepsza cena, biorąc pod uwagę że woda sika jak u chorego na prostate....

 

ciekawe jak się pisze "puki"???"póki"???

nie chce mi się zajrzeć do słownika (pomyśleć że kończyłam filologie polską) - taka mała dygresja

 

mam pytanko: gdzie najlepiej w okolicy kupić beton z gruszki z podajnikiem z certyfikatem??? najlepiej najlepszy i najtańszy( czy to możliwe??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

ale zwracam sie z pierwszym pytaniem do mieszkancow Opyp (jest ich ze dwoch ;) )

Czy moze ktos byl w ostatni piatek na spotkanku z burmistrzem i moglby w kilku slowach powiedziec co sie dzialo ?

Niestety, ale dojazd z centrum Wawy zajal mi jedyne 1h 35m i sporo sie spoznilem :(

 

I jeszcze jedno pytanko do wszystkich - ktos ma moze jakies doswiadczenia z projektantami z Grodziska - Ław-Bud. Jest to biuro, ktore wspolpracuje z pracownia, ktora robila projekt powtarzalny i zastanawiam sie, czy im nie zlecic adaptacji ( i kilku przerobek)

 

pzdr.

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i mam od razu naglące pytanie, na wczoraj : nie wiecie gdzie w tej chwili wymieniaja stare chodniki, takie z płyt na nowe????

pilnie na wczoraj potrzebuję płyt chodnikowych, pod to ze stali w fundamentach (jak to się nazywa??), i wystawił mnie do wiatru jeden kierownik włśnie takiej ekipy, wymieniającej chodniki!!!!

 

zaczynam mieć przestoje na budowie!!!!

 

pomyślcie!!! może gdzieś widzieliście takie płyty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jestem na etapie uzbrajania działki i prawie sie dogadałem z gościem od wody oto jego oferta:

60zł/m wodociągu (80m do zrobienia)

700 zł projekt

400 zł ZUD

800 zł studnia

500 zł inwentaryzacja (sanepid)

400 zł przyłacze

Co sądzicie o tych cenach?

On wszystko załatwia od warunków po odbiór przez MPWiK, ja po prostu przychodzę za 3 tygodnie i odkręcam wodę.

 

 

Dzieki

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Ziomków.

Mam takie nietypowe pytanko>

CZy ktos z Was może coś powiedziec o "Dachprofilu" z Janek (sprzedają Plannję)? i o składzie "Zapolscy" z Wały miedzeszyńskiego?

Chce kupić blachodachówkę i jestem tak zkołowany, że sam już nie wiem którą mam wybrać, a cena jest znacznie różna na tą samą blachodachówkęproszę o jakieś opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, - czy podczas wyboru dostawcy blachy brałeś rówbnież Dachprofil z Janek oraz jestem ciekaw czy Dach Serwis z Podkowy ma jakąś stronę internetową i swoją ekipę dekarzy?

 

Dachprofil wymiękał z ceną, przyjechał nawet do mnie do domu ich handlowiec, ale rozłożył tylko ręce i powiedział, że oni nawet w takiej cenie tej blachy nie kupują... :lol:

Mają bardzo dobrą ekipę do Plannji.

A tu mają swoją stronkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...