Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jajcek, ja jestem zainteresowany, będę robił drewniany taras i poszukuję dobrego stolarza. Daj namiar na priv lub na [email protected].

Z góry dziękuję.

 

MAM JESZCZE PILNE OGŁOSZENIE

Opiekunka do dziecka pilnie poszukiwana. Nasza sprzedała dom i chce się wyprowadzić gdzieś daleko więc za długo już nie skorzystamy. Jeśli ktoś może polecić to bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wygląda na to, że my też będziemy należeć do tej grupy :D

Mamy działkę w okolicach jaktorowa - blisko czarnego lasu.

Mam takie pytanie - ile zajmuje dojazd do wa-wy trasą katowicką? A wogóle to jeździcie krakowską czy alejami?

 

Poczytałem sobie o przedszkolach, szkołach itp i wszystkim bardzo serdecznie dziękuję - to przekonuje, że nie zamierzamy się wyprowadzić na pustynię :D

 

Jesteśmy na etapie planowania (czytaj walk i kłótni) oraz próbujemy dokupić trochę ziemi od sąsiada żeby powiększyć działkę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - ile zajmuje dojazd do wa-wy trasą katowicką? A wogóle to jeździcie krakowską czy alejami?

 

Witamy w grupie!

Tylko katowicką, aleje sobie od razu odpuść. Ja mieszkam w Radoniach i pracuję na Żurawiej (jest to odległość ok 40 km). Od momentu wejścia do samochodu do wjazdu do garażu w pracy mija 40 minut. Sama trasa do Janek to ok 10-15 min w zależności od tłoku. Jeśli jeździsz ostrożnie to musisz dodać parę minut bo ja jadę raczej szybko.

Raz pojechałem alejami i zajęło mi to grubo ponad godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam jeden warsztat w brwinowie - nic wielkiego bo to taki one-man-show: jeden mechanik i pomocnik ale za to mają renomę i wręcz trudno czasami znaleźć wolny termin. ale są solidni i nie zdzierają. :lol:

zastrzeżenie: nie byłem tam dość dawno bo mam nowy samochód, który serwisuję u dealera.

jeśli ktoś jest zaiteresowany to mogę poszukać telefonu i wysłać na priv

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam pana Judkę, jeśli ktos robi elewację - ocieplenie, tynk

wiem, że zwolnił mu sie nieoczekiwanie jakis w miarę bliski termin

Senser też się chyba pod tą rekomendacją podpisze

ten pan to robi wszystko? i tynki i glazure w łazience??? dobrze zrozumiałam?

bo przyznam się, że zawsze byłam zdania - w kwestii pewnych zawodów - że jak ktos robi wszystko, to nic nie robi dobrze...

czyżby to był wyjątek/

a jeśli tak, proszę namiary. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry.

 

Swoje auta serwisuje w Brwinowie. Robi sam nawet bez pomocnika. Jezdze tam ze wszystkimi "swoimi" samochodami. Z p. Bogdanem rozumiemy sie bez slow...

 

Jajcek, poprosze tez o namiary na stolarza. Tez bede robil taras. Gdzies na wiosne. Wiec termin trzebaby sobie juz zaklepac :-).

 

Odnosnie konsorcjum... Musze cos powiedziec, bo ode mnie sie zaczelo... Przyznaje, ze generalnie nie mam zastrzezen co do fachowosci, solidnosci, terminowosci, platnosci etc. Pan Wojtek znakomicie sie spisal. Wyprostowal bez zastrzezen moje zastrzezenia i czesto sluzy swoja wiedza. Natomiast p. Tadeusz ostatnio dal ciala, bo od roku nie moge sie doprosic o zaplombowanie skrzynki w ulicy, zalatwienie reszty papierow w ZE, wciaz place wg taryfy budowlanej. Napewno jest tak, ze nie on to wszystko robi, ale ktos w tym calym lancuchu zapomnial o tej mojej chalupinie.

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, jeszcze pytanko.

 

Ma ktos z Was kredyt w MBanku? I jaki Bank polecacie na zrefinansowanie posiadanego juz kredytu hipotecznego? Interesuja mnie wszelkie rekomendacje poza PKO XX oraz BPH SA.

 

Pozdro

Jay

 

A powiedz czemu BPH odpada ??

Takie kiepskie kredyty ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...