Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam, dlugo sie nieodzywalam

 

czy ktos korzystal z uslug CHEMABUDU?????????sa ok

 

musze kupic w najblizszym czsie troszke rzeczy

 

 

dzieki

Victoria

 

 

czy bedziemy mieli jakies spotkanko?????????

 

Hej,

 

Jeśli chodzi o Chemabud w Sokołowie/k Janek to ja korzystałem - brałem beton i bloczki betonowe - w/g mnie są ok.

 

pozdr.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałabym dołaczyć do klubu....Buduję w Milanówku i w tym tygodniu kończymy ściany (hurraa!!!! ); potem wieniec i dach.....O ile pogoda sie utrzyma :)

 

Ktoś pytał o przyłacze gazowe....My robilismy projekt u p. Jacka Suchowicza - zrobił szybko i pozałatwiał wszystko w gazowni. I generalnie tak jak chcielismy.....

A namiary na wykonawcę też mam - przyszedł, dwa dni i było po sprawie.Ma sprytny sprzęt i dobrych ludzi.Polecam.....

BTW - w gazowni w Grodzisku nastapiły jakieś przetasowania i teraz nie jest to już filia, tylko oddział i nie można załatwić miliona spraw, które można było przedtem. Oddział jest teraz w Pruszkowie i to tam trzeba jeździć z większością rzeczy. Polecam więc najpierw konsultację telefoniczną, żeby nie jeździć dwa razy....

 

Tańsze stemple mozna kupić w Grodzisku, za stacja gazową, mniej więcej na przeciwko "Alberta" - jadąc z W-wy po lewej. Skład jest schowany własnie za stacją gazową, ale ceny ma lepsze...I można negocjować:)

 

Poszukuję natomiast informacji o sprawdzonych sprzedawcach dachówki ceramicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czy możecie podesłać namiary na sprawdzonego dekarza, glazurnika, tynkarza (tynki cem.-wap. do wyrobienia zostały glify w otworach i parę innych drobiazgów), ten który robił właściwie całość jakoś się nie poczuwa, ech..

 

P.S.

wpadam na forum incydentalnie i jestem pełen podziwu, że jesteście w stanie budować, pracować, mieć rodzinę i udzielać się tutaj, ja się generalnie przestałem wyrabiać

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z budujacych na terenie Gminy Grodzisk moze polecic dobrego kierownika budowy, wiem ze dobrzy dziela sie na fachowcow i na tych co maja uklady w urzedzie, no oczywiscie jedno nie wyklucza drugiego ;-)

 

 

Pozdrawiam

 

 

Naprawde nikt nie moze polecic kierownika budowy ???????? :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka, szkoda, że się zamienili, jakieś grube nieporozumienie, powinnas o tym wiedzieć :( ,

tak jak już ktoś pisał trzeba być czujnym, każdej ekipy trzeba pilnować, ja byłam na budowie 3-4 razy w tygodniu i wszystko sprawdzałam, plus zaglądał kierownik

 

Marzek, ja też raczej wezmę drzwi od pana Andrzeja, co do podłóg, to dziś go zagadnę.Czy jak już będziesz miał drzwi to mogę przyjechać obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sprostowania u mnie budował pan Grzegorz Kramek, a u Aśki pan Tomek Kramek, to dwie odrębne ekipy, nie rozumiem tej zamiany.

 

 

mój kierownik budowy niestety sie rozchorował, tak więc nie polecę na razie

 

ja dachówkę kupowałam w bardzo dobrym składzie Europoldach z Piaseczna7502390, z 7%Vat, bo od nich wzięłam dekarza (pana Roberta) - dobry fachowiec, ale warto spisać umowę, bo potrafi nawalić z terminami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...