Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tak wcześnie? Bobo,zlituj się! W ten dzień planujemy pozabijać okna w naszym domu, a potem dopiero pojawić się w DaGiovannim. A tak będziemy musieli rozdwoić się, albo wstać bladym świtem, aby zdążyć uwinąć się do pory spotkania. Ewentualnie wezmę Was wszystkich na nszą działkę na czyn społeczny :D. A w najgorszym wypadku spóźnimy się. Ale może dałoby radę przesunąć godzinę na trochę późniejszą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nastrojów wynika, że chyba lepsza byłaby późniejsza pora...mi to raczej "rybka"....nas będzie trzymać pora jedzonka malucha... :-)

 

Ula i nie tylko...do każdego innego, każdego któremu ew. nie pasuje zaproponowana godzina....odrazu piszcie jak by was interesowała....czasu niewiele....a tak nie dogadamy się do lipca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nastrojów wynika, że chyba lepsza byłaby późniejsza pora...mi to raczej "rybka"....nas będzie trzymać pora jedzonka malucha... :-)

 

Ula i nie tylko...do każdego innego, każdego któremu ew. nie pasuje zaproponowana godzina....odrazu piszcie jak by was interesowała....czasu niewiele....a tak nie dogadamy się do lipca...

 

No ale w lipcu to przynajmniej pogoda lepsza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas każda pora dobra im późniejsza. Nie będę proponować konkretnej godziny, bo nie chcę nieświadomie kogoś zniechęcić. Myślę, że w tej kwestii powinni wypowiedzieć się Ci, którzy mają do Grodziska najdalej. Tak więc pałeczkę przekazuję bobo30. Sylwia, o której najpóźniej mogłabyś przyjechać do Grodziska z Nowego Dworu Maz.? Czy ktoś jeszcze wolałby spotkać się wcześniej niż później? Kto ma zajęty wieczór i nie będzie mógł przyjść na spotkanie późnopopołudniowe? My mimo wszystko jesteśmy gotowi zrobić wszystko, aby zjawić się w pizzerii o godzinie ustalonej demokratycznie.

Może zróbmy tak. Niech każdy chętny poda godzinę, która najbardziej mu odpwiada i może znajdziemy jakies rozwiązanie.

SPOTKANIE 5 listopada:

bobo30 chyba 2 +1, godzina? .........

ula i sławek 2 ? godzina każda

sylvia1 ? godzina? ..........

Victoria? godzina? ..........

Senser tak,może + 2?? godzina? .........

Jajcek sztuk? ........ godzina? ........

izat sztuk?........ godzina? ........

 

WYWOŁUJĘ:

kaga

mery26

lukasz

Marzek

aśka(*)*(*)*

areos

Tommi

Wookasch

_bogus_

remx

Waldi35

DarekB

wg

rafex

asz

Jayer

pieczareczka

ROBINSON

ostry

MarcinIKS

BLANKA P

S-K-K

Tamlin

Jolka

Joskul

Nina Migros

Bard13

Pearl

Michał z Wileńskiej

i inni!

 

dołączycie!? LICZĘ NA WASZĄ OBECNOŚĆ NA SPOTKANIU GRUPY G-N!!

ewak39 - wiem, ze nie masz mi za zle, ze Ciebie nie wywoluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WYWOŁUJĘ:

 

Wookasch

 

 

 

Ajjj.. gdyby to bylo takie wszystko proste...

Juz niestety sie umowilem, ale nastepnym razem postaram sie zawitac.

 

A poza tym to sie moge pochwalic zakupionym projektem, zrobionymi badaniami geotechnicznymi oraz ciaglym oczekiwaniem na odpowiedz ZE dot. terminu przylaczenia, projektu i sposobu rozliczenia :(

Ale za to dogadalem sie juz z sasiadem co do pozyczenia pradu od niego

 

pozdrawiam

Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...