Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

noooo za pozno tu zajrzalam zeby sie zalapac na spotkanie

czasu ostatnio jak na lekarstwo a kazda wolna (a nawet czasem te zajete) chwile poswiecam na szukanie projektu - coraz bardziej sklaniamy sie do D03 muratora; niestety malo osob go buduje i marne informacje na temat ewentulanych pulapek w projekcie

 

mam nadzieje, ze skoro tak Wam dobrze idzie organizacja spotkan z nastepnym nie bedzie problemu; chociaz blisko to my do grodziska nie mamy niestety a tu trzeba zdazyc na 19 na dobranocke (pod grozba utraty zycia a co najmniej ciezkich obrazen ciala)

 

pozdrawiam serdecznie wszystkich sasiadow blizszych i dalszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt niestety nie moze sie wypowiedziec na temat "Ław-budu", więc może inaczej spytam. Na pewno gdzieś robiliście adaptację swoich gotowych projektów do działki (no chyba, że wszyscy robili na indywidualne zamówienie). Może polecicie jakieś rozsądne biuro architektoniczne bawiące się w nieduże adaptacje ? W sumie fundamenty sobie przeliczyłem, ściany wewnętrzne lekko przestawiłem - dużych zmian ogólnie nie ma, ale chciałbym, żeby ktoś mi to złożył do kupy i się pod tym podpisał :).

Jakieś propozycje ?

 

pzdr. Wookasch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, WOŚP zawsze jest w niedzielę, a ja proponuję sobotę! Termin odległy, ale może dzięki temu uda się większości z nas zorganizować czas tak, aby pojawić się w DaGiovannim.

 

Wookasch, nasz projekt był indywidulany, ale jeśli Saska Kępa Ciebie nie odstrasza, to mogę dać Ci kontakt do naszego architekta. Jego zaletą jest niska cena, a wadą, że w naszym projekcie było parę baboli, jednak wszystkie udało się w porę wykryć góralomi z architektem znaleźć wyjście. W Twojej sytuacji nie masz się czego obawiać. Tak więc jeśli chcesz to odezwij się do mnie na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieczareczko, o to waśnie chodzi, aby sobie zarezerwować ten termin!

 

Właśnie odbyłam 3 rozmowy telefoniczne w sprawie wywozu gruzu z mojej działki. I dowiedziałam się tyle, że faktycznie firma polecana przez kogoś z naszej grupy (nie pamiętam niestety kogo) jest najatrakcyjniejsza i najszybsza. Mam na myśli pana i panią (nazwy ich firmy nie znam), których można zastać pod telefonami 792 06 71 lub 602 322 824. Zaproponowali mi termin jutrzejszy, najdalej poniedziałkowy. Jeszcze potwierdzą. Ich kontener ma 7m3 (to ok. 4 tony), a jego koszt to 290zł plus załadunek 40-50zł. Dzwoniłam jeszcze do ZGKiM (755 20 12 wew.122) - mają taki sam kontener, wynajęcie na 2-3 dni kosztuje brutto 276zł, ale załadunek wynajmujący organizuje sam. Pierwszy możliwy termin to koniec przyszłego tygodnia. Firma z Milanówka - Aminex (792 19 79), ma kontenery 4m3 po 180zł (chyba brutto) i załadunek też byłby w zakresie wynajmującego. Jeszcze teraz można zamówić kontener na poniedziałek, ale to zmienia się jak w kalejdoskopie. Mi wyszło, że mój gruz to jakieś 12m2 :( tragedia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewunia, byłoby cool, gdyby Kuba nas odwiedził! Camel uwielbia Twoją rodzinę i przekonasz się, gdy spotkacie go ponownie. A wiesz dlaczego? - bo rzucała mu patyczki i kamyczki! Czekamy więc na powtórkę. Może następnym razem będziemy widziały się dłużej...

 

Buczek - daj namiary na tego Olkowskiego. Nie bądź taki. Do nas za godzinę przyjeżdża ta firma, co sprząta plac, ale może ktoś inny skorzysta z jego usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...