Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Marzek, na pewno nie kupie niczego, czego wcześniej nie obejrze, szczególnie drzwi wewnętrznych. Mam namiary na kilku stolarzy, a wiec zobaczymy. U nas na razie cisza, domek się wygrzewa. Brzuszek rosnie :D

 

A my właśnie tak kupujemy :-)

Kupiliśmy tak drzwi główne i tylne...teraz również 5 szt. wew. :-)

Wszystko w oparciu o szkice i zdięcia, jak na razie się nie rozczarowaliśmy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry.

 

No to mam za swoje. Minelo mnie kolejne spotkanie... Ech... Gdybym tylko czasem zajzal na foruma.

Za to, Uwaga, mamy juz klamki. Przynajmniej tam gdzie zamontowalem drzwi :-).

Taki maly dyngs a cieszy.

 

BTW. Moze ktos z Was bedzie zamawial w najblizszym czasie tlucznia, grysu lub innych takich? Podpialbym sie na pare metrow. Potrzebuje ok. 4 m3.

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy zaplanowane...chcemy kupić zależy, ale chyba coś ok. 27 t. wiem, że gość mi mówił (jeśli nie pomyliłem tematów), że może mieć wóz i chyba 32 t. (??), my myślimy o tłuczniu kamiennym, ale nie wapiennym o frakcji 0-30 mm czyli razem z "pyłem" dość dobrze to się zakleszcza, mam już trochę tego materiału więc wiem...

Z tego co pamiętam gość krzyczy za auto 27 t. 1000 zł za całość czyli 37 zł/t. może masz coś tańszego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geodeta Sławomi Krekora 502 270 466

Kurcze ten gość powinienen mi chyba odpalać.. :lol:

 

rozumiem, ze go polecasz?!?

myśmy mieli z nim dość nieprzyjemne doświadczenia...

spieszyło nam się , by ogrodzić działke, mąż miał do niego namiar (skąd, nie wiem) zadzwonił i mówi że potrzebuje najdalej w środe mieć wymierzone granice... on na to, że wczesniej jak w piatek nie da rady. więc stary na to, ze poszuka jeszcze gdzie indziej a jak nie znajdzie geodety, który zrobiłby to szybciej, to do niego zadzwoni i potwierdzi. znalazł innego, który miał czas od razu, więc go ugadał i juz. geodeta do urzędu, a z urzędu do nas dzwoni, że inny geodeta pobrał papiery i juz to robi i on teraz już nie może...

więc staruszek znowu do pana Kregory dzwoni, a on na to, że te papiery go cos kosztowały i on tego w urzedzie nie odwoła!!!!

i co? mało uczciwy facet, jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geodeta Sławomi Krekora 502 270 466

Kurcze ten gość powinienen mi chyba odpalać.. :lol:

 

rozumiem, ze go polecasz?!?

myśmy mieli z nim dość nieprzyjemne doświadczenia...

 

Hmm... ja też go w sumie polecam, bo przyjechał, szybko zrobił, mało wziął, fakturę wsyatwił.... Nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Aśka...zdarzają się czasem takie historie..mi tak jak przedmówcy i kilku innym osobą, którym go poleciłem nie mają zastrzeżeń....

 

podejrzewam, ze gdybysmy poczekali do piatku i skorzystali z jego usług, też nie mielibysmy zastrzeżeń co do samej jego fachowosci, rzecz w tym że usiłował przymusić nas do skorzystania z jego usług. a to już jest nieuczciwe.

 

a co do tynków, to cos mi doradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...