Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie w Nowym 2006 Roku!

Długo się nie odzywaliśmy, bo wykończeniówka nas wykańcza. Zostało nam trochę podłóg, jedna łazienka, jedno WC, ściany do malowania, schody wewnętrzne. Reku już praktycznie uruchomiony, ale nie mam jeszcze doświadczeń, bo fachman musi jeszcze zainstalować anemostaty i wszystko wyregulować. Kominek działa i grzeje całkiem nieźle. Cały czas mamy kłopot z poziomem zasilania, bo niestety zbyt mało mocy mamy. Muszę ponownie uderzyć do RE z pytaniem kiedy zamierzają się wywiązać z umowy na moc docelową. Nie będzie problemu od wiosny kiedy nie trzeba będzie dogrzewać prądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Grodzisk, Nadarzyn i okolice!!!

 

Bedę budował w Milanówku, więc się przyłączam do grupy z mojego powiatu!

:lol:

 

Aktualnie poszukuję ekip, jeśłi macie jakies które możecie polecić, będę wdzięczny za pomoc....

 

Tymczasem pozdrawiam, i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku!!! :D

Rysiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do Was pytanie odnośnie cen działek na lini WKD Michałowice -Podkowa Lesna.Jesteście najlepiej zorientowani.W jakiej cenie kształtują sie dzialki na linii WKD Michałowice Podkowa do 1 km do WKD.Wiem,ze w Podkowie czy Komorowie ceny sa kosmiczne,ale czy nie ma ciekawych mniejszych miejscowosci na lini WKD w ktorych ceny sa przystepne?Chcialbym w tym roku kupic dzialke i w przyszlym roku zaczac budowe wymarzonego domu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do Was pytanie odnośnie cen działek na lini WKD Michałowice -Podkowa Lesna.Jesteście najlepiej zorientowani.W jakiej cenie kształtują sie dzialki na linii WKD Michałowice Podkowa do 1 km do WKD.Wiem,ze w Podkowie czy Komorowie ceny sa kosmiczne,ale czy nie ma ciekawych mniejszych miejscowosci na lini WKD w ktorych ceny sa przystepne?Chcialbym w tym roku kupic dzialke i w przyszlym roku zaczac budowe wymarzonego domu.

 

pozdrawiam

 

Witaj,

 

Obok mnie była (nie wiem czy jeszcze jest) wolna działka ( w Granicy vis-a-vis szkoły w Nowej Wsi) - jakieś 800m od WKD - z tego, co ostatnio słyszałem te cena kształtuje się na poziomie 45-50Euro/m2. Działka prawie w całości uzbrojona - jest prąd (przyłącze), woda ( studnia wykopana) oraz gaz w ulicy (tylko zrobić przyłącze - jakieś 2m.), bez kanalizy - ma być w 2007.

 

pozdrawiam

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parr,

Widziałem działkę w tej samej okolicy. Tym razem w Nowej Wsi, ale po drugiej stronie drogi jest Granica (to "dzielnica" Osiedla Komorów). Ma 950 metrów kwadratowych, jest 120 m od przystanku WKD, przy asfaltowej ulicy (w niej WSZYSTKIE media, w tym kanalizacja). Wokół domy jednorodzinne. Do szkoły w Nowej Wsi - 900 metrów, w Komorowie - 1,5 km lub jeden przystanek kolejki WKD. Do Pruszkowa (osiedle Prusa) - 800 metrów. Cena (podobno do negocjacji) 180 zł za metr kwadratowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Życzę Wam wszystkiego najlepszego w 2006 roku!

 

Ja w kwestii formalnej - może jakieś małe lub większe spotkanko (póki bobo30 jest jeszcze na chodzie)?

 

Coraz bliżej rozpoczęcia sezonu. Pytań coraz więcej pojawia się na naszej grupie, grupowiczów też przybywa.

Liczę, że Marzek w końcu znajdzie czas na pojawienie się na spotkanku. Waldi z żoną też, Pieczareczka z rodziną, IzaT... No i dajmy Victorii szansę wręczenia płytek.

 

Co prawda jestem już kuta na 8 nóg przed wykończeniówką przez co czuję się znakomicie i nie mogę doczekać się wiosny, to chętnie spotkam się z Wami, a z nowoprzybyłymi wymienię się informacjami.

 

Z doświadczenia już wiem, że gdy zaczyna się budowanie to nikt nie myśli o spotkanich towarzyskich, dlatego teraz jest chyba dobra pora na pomoc przyszłym budowniczym.

 

My startujemy 19 kwietnia! Umowa z wykończeniowcem już podpisana. A do tego czasu będą już przyłącza, rozprowadzona elektryka i alarm. Okna są zamówione, kocioł kupiony, instalatorzy CO i reku czekają na hasło.

 

Proponuję spotkanie w któryś weekend. Z uwagi na bobo trzeba się spieszyć. Przecież ona jest duszą towarzystwa! 14/15 stycznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii formalnej - może jakieś małe lub większe spotkanko (póki bobo30 jest jeszcze na chodzie)?

 

Proponuję spotkanie w któryś weekend. Z uwagi na bobo trzeba się spieszyć. Przecież ona jest duszą towarzystwa! 14/15 stycznia?

 

Tez jestem za a ta date to juz 3 miesiace temu podawalem ;-) jesli chodzi o 14 bo 15 umnie odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... Ula ... dziękuję za dobre słowo

ja na spotkania towarzyskie to tylko na leżąco, a w restauracji to chyba na stole :lol: , no niestety, ale nie przejmujcie się mną

następnym razem będę :D

 

dobrze, że materiały na wykończenie zamawiam u brata, albo przez telefon bez zaliczek w zaprzyjaźnionych składach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...