Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

CZy ktos sie orientuje czy w naszym obrebie jest jaks wypozyczalnia metalowych szalunkow?

Zamierzam na wiosne ruszyc z budowa i chcialem sie zorientowac czy nie wyjdzie to taniej niz kupowanie drewna.

Mówisz o szalunkach czy rusztowaniach? Chyba nie znam nikogo kto stosował metalowe skąd wnoszę że abo są droższe albo też niedostępne (lub może po prostu nikt nie wpadł na ten pomysł ;-) ). Jeśli zaś chodzi o rusztowania - to jeden element warszawskiego to chyba pożyczałem (a raczej moi wykonawcy dlatego po drugiej stronie Wisły bo tam mieli najtańsze) po 1zł /element/dzień.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy ktos sie orientuje czy w naszym obrebie jest jaks wypozyczalnia metalowych szalunkow?

Zamierzam na wiosne ruszyc z budowa i chcialem sie zorientowac czy nie wyjdzie to taniej niz kupowanie drewna.

Mówisz o szalunkach czy rusztowaniach? Chyba nie znam nikogo kto stosował metalowe skąd wnoszę że abo są droższe albo też niedostępne (lub może po prostu nikt nie wpadł na ten pomysł ;-) ). Jeśli zaś chodzi o rusztowania - to jeden element warszawskiego to chyba pożyczałem (a raczej moi wykonawcy dlatego po drugiej stronie Wisły bo tam mieli najtańsze) po 1zł /element/dzień.

 

Pozdrawiam

 

Dziekuje za odpowiedz.

 

Chodzilo mi o metalowe szalunki, bo przyszlo mi to do glowy jak stalem w korku obok budowanego wiaduktu i tam takie stosowali. Fakt, że zalewali za jednym razem sciane o wyskosci ze 2-3 metry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Grupo! :-)

 

pytanie do tych z Was, którzy zastosowali okna drewniane: jakie okna i czy korzystaliście z usług firmy z Milanówka sprzedającej okna Goran?!

 

pozdrawiam

 

Darcyś

 

Mówisz chyba o tej firmie co to mają punkt przy światłach k. WKD. Nie wiem czy już się obsada tam nie zmieniła. Ale wydają się być dość obiektywni. Nie wybrałem w sumie Gorana, ba nie wybrałem w końcu nawet drewnianych...ale gość nawet pomógł mi wybrać Kommerlinga z PCV....stąd oceniam dość wysoko jego obiektywność. Co do samego Gorana nic ci w sumie nie powiem. Ale jak już to porównaj ich ofertę/jakość/cenę do Gebauera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victoria,

tak naprawdę nikt ze szkoły, przedszkola nie sprawdza tego meldunku. Ty piszesz oświadczenie.

Problem w tym, że przedszkola dostają dofinansowanie i to duże na dzieci z gminy.

Nie sadzę by Dyrekcja była przeciwna przyjęciu dziecka, chyba, że szkoła cieszy sie taka renomą, iż ma 2-3 osoby na miejsce. Wtedy wybierze tych z meldunkiem.

Zawsze możesz powołać się na obowiązek nauczania każdego dziecka. W tej chwili rodzice wielokrotnie czasami zmieniają miejsce pobytu ze wzg. na pracę i to jest jeden z argumentów dla Dyrekcji.

Ja też musiałem zapisać dziecko do przedszkola ,które nie miało zbyt dużo dzieci. Ale okazało się, że w tym samym roku zmieniła sie pani dyrektor. Ta młoda i bardzo energiczna pani dokonała bardzo dużo i teraz śmiem twierdzić, że jest to jedne z najlepszych przedszkoli w Grodzisku (nr 1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, pytałeś czy ktoś wybiera się na spotkanie Muratora. No to my mamy taki zamiar. Z tego co wiem nie jest na nim tak różowo jak by się wydawało. Niezły mówił, że wrażenia są takie jakie ma się pierwszego dnia w pierwszej klasie ogólniaka. Wszyscy i wszystko nowe. Ale ponoć redakcja Muratora stara się coraz bardziej i ostatnie spotkanie było bardziej udane od poprzedniego. Na szczęście nie mamy tam tak daleko jak forumowicze z Poznania czy Trójmiasta i zawsze jeśli będzie drętwo możemy się wycofać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wyznaczycie termin spotkania to chętnie się zjawię, może nawet z żoną.

Chwilowo mamy WZ i załatwiamy sprawy w Lasach Państwowych, będziemy budować w Otrębusach.

Mam nadzieję, że nie przegapię terminu spotkania, będę zaglądał tu częściej.

Chwilowo zapisałem się na spotkanie w Warszawie 4marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...