Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

18 i 19 za Boga odpada....nikt nie zdąży ani się o tym dowiedzieć ani przygotować...25-ego to trochę za wcześnie...choć??

Ale trzeba poczekać niech się wypowiedzę...

 

A Bogus, tak swoją drogą jakąś tak zawsze nas omijasz :D

:cry:

25-tego za wczesnie ??? ale nastepny wekend jest sped w redakcji, a pozniej to juz polowa marca i nie ktorzy zaczna sie rozkrecac z pracami a my tak od stycznia kombinujemu z tym spotkankiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser - Ty się ciesz że Cię omijam - co przejeżdżam koło Twojego domku to mnie chętka zbiera coby Ci trochę tego porąbanego drewna uszczknąć ;-) ;-) ;-)

A tyyyy lisku jeden!!!

Mammm cię!! Bo właśnie jakąś tak cholera szybko mi go ubywa....przecież ja nie pale...mrozów nie było...a drzewa nie ma...

W sumie wszystko pasuje....zrobiłeś klejonke i pyk, piękne ogrodzenie sobie z dech strzeliłeś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dajcie znac wczesniej :lol: o terminie jaki bedzie ustalony, w tygodniu preferujemy 18 no 19 i wmiare wczesny powrot do domu-dzieci ale piatek , sob czy niedz mysle ze ok

 

Ula licze ze zadzwonisz , teraz bywam tak "czesto" na forum ze kurcze przeocze date spotkania :-?

juz teraz sie tego obawialam, ale mrozy wszystkich przytrzymaly w domu :o :p

 

usciski dla najmniejszego forumowicza :wink: wlasnie przeczytalam zalegle wiadomosci

 

WKD mam 1,5km od obecnego lokum z docelowego bede miala km,

Ulcia musielismy sie ewakuowac bo psychicznie bysmy sie wykonczyli, w okolicy pracy szans na przedszkole brak, chodza robaczki do michalowic ale chetnie bym sie stamtad ewakuowala, na blizej tutaj, oby przyjemniejsze pracuja z dziecmi i podejscie maja tez bardziej cywilizowane tzn bbbb.nowoczesne, ale nic musimy jakos przetrzymac i temat dalej drazyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko do osób mających lub mających zamiar mieć oczyszczalnię przydomową. Słyszeliście o "strefie oddziaływania" takiej oczyszczalni? Kiedy muszę pytać właścicieli sąsiednich działek o pozwolenie na zbudowanie jej?

 

A propo spotkania to chętnie bym zaczął aktywnie uczestniczyć w nich i w zasadzie każdy weekend mi pasuje a im wcześniej tym lepiej

 

Pozdrawiam

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani! Juz jestem. Dziękuję bardzo za wsparcie i trzymanie kciuków, naprawde b yło mi z myslą o Was raźniej. Udało się!!!! Tak jak pisała Ula (wcale mi to nie przeszkadza) 27.01.2006 urodziłam zdrowego, slicznego SYNKA (po bardzo trudnej, zagrożonej ciąży). Czuję sie nieźle. niestety mój synek złapał od starszej siostry infekcje i spedziłam z nim 10 dni w szpitalu, mamy z nim jeszcze teraz kilka drpobniejszyvch problemów, ale mam nadzieje, że sie szybko skończą. Najmniejszy forumowicz w chwili narodzin ważył 3660, wzrost 53 cm, oczy niebieski, łepek prawie łysy :D. obecni waży ponad 4500, wzrost nieznany.

Na spotkanie to niestety raczej nie dotrę. cycuś musi być w domu, na żądanie

U mnie na budowie szaleje pan Lesław - Senser jestes boski, że mi go poleciłes - to swietny glazurnik. Połozenie płytek ustaliłam z nim telefonicznie - i wszystko zrobił tak jak trzeba, gość myśli, potrafi doradzić, a jak nie wie jak zrobić to pyta, a nie robi jak mu sie podoba. Termin przeprowadzki czerwiec/lipiec.

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BoBo Gratuluję dzielnego małego forumowicza... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

a my po zakupie projektu i uzgodnieniu zmian zaliczkowalismy adaptacje i plan zagosp. działki...

drogo sobie pani zażyczyła.. ale ZEWT nas przyciska pod ściane z terminem oddania nim pozwolenia... i to by było na tyle...

projekt słoneczko z horyzontu...

troche zmian będize częśc to kosmetyczne cześć nie.. :roll: zobaczymy co wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko do osób mających lub mających zamiar mieć oczyszczalnię przydomową. Słyszeliście o "strefie oddziaływania" takiej oczyszczalni? Kiedy muszę pytać właścicieli sąsiednich działek o pozwolenie na zbudowanie jej?

Największym ograniczeniem jest bodajże 30 m odległości od studni. Urzędy to interpretują jak chcą a często chcą brać pod uwagę też "potencjalną" studnię - czyli "a może sąsiad bedzie chcial tu wybuować studnię"? W efekcie pytają wszystkich w promieniu 30 m od rozsączenia. Więc teoretycznie Ty już pytać nie musisz - urząd zapyta sam - no chyba żebyś dał im oświadczenie na piśmie że sąsiedzi nie zgłaszają uwag. Natomiast praktycznie można wysądować sąsiadów - najwyżej wtedy będziesz mógł zmienić lokalizację by jakiś sąsiad nie zablokował Ci inwestycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piekny deszczowy dzien ;)

Ja z takim pytankiem - chcialbym sobie zrobic maly harmonogram budowy, zeby wiedziec mniej wiecej kiedy za co sie bede bral.

I zwiazane z tym pytanko - ile czasu w naszym starostwie mniej wiecej czeka sie na pozwolenie na budowe od czasu zlozenia projektu ?

Czy nasze starostwo jest w miare user-friendly ?

 

pzdr.

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze starostwo jest baardzo przyjazne inwestorom. Ale z tego co wiem lada dzień mają nastąpić zmiany personalne w wydziale architektury. Dlatego radzę Ci spiesz się jeśli tylko możesz.

My zgłaszaliśmy dwa projekty. Drugi był zamienny. Do pierwszego dołączyliśmy od razu pisemko, że z uwagi na .... prosimy o jak najszybsze rozpatrzenie naszego projektu. Odpowiedź była gotowa po tygodniu. Na decyzję zatwierdzającą projekt zamienny czekalibyśmy tylko dwa-trzy dni dłużej, gdybyśmy oczywiście wiedzieli, że trzeba dołączyć jeszcze jakieś pisemko, które weszło w życie w międzyczasie. Chodziło jeśli dobrze pamiętam o jakąś zgodę, którą wydają inwestycje gminne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...