Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Czy nasze starostwo jest w miare user-friendly ?

 

Z własnego doświadczenia i z opinii innych, wiem że raczej żadnych problemów mieć nie powinieneś (chyba, że chcesz postawić spalarnie śmieci :-) ) grodziskie starostwo w tym temacie uchodzi za jedne z bardziej przyjaznych. Sądze, że góra 2 tyg...a już na pewno nie powinni ci tego przetrzymać dłużej niż określa to prawo...(chyba 3 tyg?? Czy może nawet dwa...już nie pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Sluchajcie. Mam taka propozycje. Ewak39 przyjezdza do Polski w kwietniu. Moze odpuscmy sobie spotkania w najblizszym czasie i skupmy sie na ustaleniu terminu w kwietniu. Termin jest odlegly i dzieki temu kazdy z nas bedzie mogl tak poukladac swoje plany, aby zarezerwowac sobie jeden dzien w kwietniu na nasze spotkanie. Ewa, podaj dokladnie w jakich dniach bedziesz tutaj, a moze uda nam sie w koncu ustalic termin spotkania klubowiczow, ktorzy przybeda licznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ula i Slawek, Senser

dzieki za odpowiedzi - milo to slyszec.

Wiedzialem, ze gmina jest przyjazna, nie wiedzialem wlasnie jak ze starostwem.

 

Aczkolwiek ostatnio i gmina i starostwo troche mnie wkurzylo.

Mam wypis i wyrys z planu zagospodarowania z 08.2005 i chcialem zalaczyc to do pozwolenia na budowe. I zarowno gmina jak i starostwo odbijalo pileczke w sprawie przedluzenia waznosci tych papierkow.

W koncu sie dowiedzialem (po kilku rundkach pomiedzy gmina i starostwem) ze to do projektu nie jest potrzebne.... Eehh..

Ale ogolnie wrazenia pozytywne. No jeszcze tylko mi zostaje przekazanie drogi gminie - Wydzial Gospodarki Nieruchomosciami nie jest zainteresowany, ale trudno - beda musieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chetnie przyjechala ale na 100% moge sie zadeklarowac jakos ze 2,3 dni przed spotkaniem wiec nie wypowiadam sie na temat terminu; na pewno odpadaja wszelkie dni robocze - bylabym w stanie dojechac na 20-sta jak sadze

 

co do tempa zalatwiania pozwolenia - jedni mowia, ze beda lada moment zmiany personalne i sie pogorszy, drudzy, ze to nie ma znaczenia; chcialam zlozyc na wszelki wypadek pozwolenie koniecznie w lutym, ale widze ze sie nie uda :( mam nadzieje, ze mimo wszystko zaczniemy budowe jeszcze w kwietniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...