Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Siemka,

 

Sprawa wygląda tak: znajomi są do poniedziałku. Jedyny sposób to wpadniemy z nimi, albo tylko z nią i pólrocznym miesięcznym bobasem.

 

Jeszcze nie wiem co oni na to, ale zobaczymy. Może tak być?

 

Wiec tak:

Rysiu - 2 szt + ew. znajomi 2+bobas lub (1+bobas)

 

Sorki, będzie ciasno, ale bardzo chciałbym Was poznać.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny z tajmniczego ogrodu:

pizza mała ( 32 cm) od 10 do 22 zł

duza (42 cm) od 20 do 32 zł

karkówka z sosem tzaziki 13 zł

szszłyk 12 zł

filet w boczku wedzonym 14 zł

zeberka w sososie bbq 11

stek amerykański frytki, kukurydza 35zł

befsztyk z poledwicy, zimeniki opiekane szpinak 39 zł

karkówka z sosem meksykańskim , warzyw grilowane , zimneiki opiekane 24 zł

egzotyczny kurczak kurczka owoce tropikalne ryż 26 zł

deska pełana mies - dla 2 osob 60 zł

łosoś z sosem czosnkowym 27

pstrąg w sosie migdałowym 25 zł

frytki 4

ziemnaiczki opiekane 4

pieczywo czosnokwe z serem 4 bez sera 3zł

barek sałatkowy 8

talerz serów pleśniowcyh 14

bakłażany zapiekane z serem pleśniowym 14

talerz tostów z serem salami i pomidorem 9

pierogi 9-10 zł

naleśniki 8-12 zł

lody 9

ciasto 6

herbata 3

kawa 6

capuccino 5

piwo 4-6 zł

wino 100 ml 7 zł

grzane 200 ml 14 zł

 

ceny świezutko spiane poporsilam o cennik na wynos i dostalam starsza zuzyta juz karte menu...

:lol: :lol: :lol: :lol:

do zobaczenia jutro

[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osob bylo tak ze 2 razy mniej niz mialo byc i tylko 7 dzieci wiec chyba senser czul sie pewniej :) przyszlam 14.45 (Ula mnie nastraszyla ze bedzie ciasno no to sie spieszylam zeby zajac jakies strategiczne miejsce); wialo pustka wiec wyszlam na chwile; jak wrocilam przy stole siedziala parka z paroletnia dziewczynka; mysle sobie- w koncu ktos; podchodze i mowie "czesc jestm pieczareczka a wy? " z drugiej strony ciiiisza i po chwili niepewne pytanie z nuta niedowierzania "pie-e-eczareczka ?" wiec potakuje i pytam raz drugi "a wy? "; znow to samo wymowne milczenie i ta sama niepewnosc w glosie "a-a-a myyy ?"; jeszcze kilka zdan w tym stylu i okazalo sie ze nie sa z naszej grupy i usiedli tam przypadkiem;

potem przyszla ewak39 z Rodzinka, pozniej Sylwia, ktora pomylilam z Ula

(zadnej nigdy nie widzialam), Grotolaz otoczony czterema (czy najmlodsze to tez dziewczynka ? - przyznam ze tego nie pamietam) pieknymi dziewczynami :) i Asia (prawda ze Asia ??);

dalej kolejnosc juz mi sie myli; Ula ze Slawkiem, Marzek z synkiem, Senser z Rodzinka i Dorota,ktora czyta nas i wcale sie nie odzywa a powinna; Obok Uli siedzial jeszcze sympatyczny chlopak - ale wstyd przynac koniec koncow nie mam pojecia Kto wiec prosze o pomoc; a moze jeszcze kogos pominelam ? na samym poczatku kelner rozkosznie nas poinformowal, ze kuchnia niestety nic nam nie ugotuje bo maja za duzo zamowien (bylo jeszcze ja wiem, pare osob)- mozemy sobie laskawie

cos z grila zamowic;na szczescie po swietym oburzeniu Sylwii zdarzyl sie cud i nagle kuchnia zaczela dzialac;

ja sie ciesze ze poznalam Was, rozmawialo sie bardzo przyjemnie i czas minal nie wiem kiedy; nie ze wszystkimi mialam przyjemnosc pogadac ale mysle, ze to sie nadrobi:) wyszlam wczesnie wiec moze cos sie dzialo pozniej?

i jeszcze sie wracalam potem zaplacic za moje nalesniki wegetarianskie; dobrze ze mi sie przypomnialo bo bym Was niezle urzadzila

 

i od piatku mamy pozwolenie

ale cos czuje, ze zaczniemy w polowie maja dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...