Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No, jestem. Dzięki wszystkim za spotkanie, ale jak to zazwyczaj bywa, jak już się ludzie trochę obwąchają, to właśnie muszą iść. :wink: rochę mi mało było, przyznaję. Asz, piwo rewelacja, pełen szacunek od męża mam Ci przekazać. Sylvia, kocie maluchy super, one tak zawsze się kochają? Mój ma jakąś głupawkę wiosenną i tak myślę, może faktycznie towarzystwo by mu się przydało. Ula, pięknego macie psa, musi być wielkim czyściochem żeby taaak wyglądać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

To ja też dołączę sie do kluby tych którzy nie dojechali - niestety nie udało się, może następnym razem?

Patrząc na zdjęcia, to widzę, że było jak zwykle bardzo sympatycznie :)

 

Póki co pozdrawiam z Finlandii. Cieszcie się z pogody w naszym kraju - tutaj jeszcze w poniedziałek snieg padał i do dziś zalega.

 

pozdr.

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie!!

 

Ja również, życzę wam wszystkim zdrowcych, pogodnych miłych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy!!!

 

To będzie dobra okazja dla nas wszystkich na chwilkę odpoczynku i refleksji...trochę niech nas to zdystansuje do problemów dnia codziennego w tym budowlanych....a zbliży do właściwej OSOBY w tych dniach...

Czego życzę wam w imieniu całej mojej rodzinki!!! :lol:

 

 

Jak dla nas...była piewsza choinka w nowym domu...a teraz pierwsza palma Wielkanocna....i pierwsza Wielkanoc...miłe to...nawet bardzo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Przepraszam, że siedzieliśmy cicho, ale spraw mieliśmy dużo. Przyjechał hydraulik i musieliśmy spędzić trochę czasu na budowie. Właściwie po świętach będziemy tam już chyba mieszkać. Najpierw hydraulik będzie dokańczał pierwszy etap robót, a 24 kwietnia przyjeżdżają wykończeniowcy i spędzą na naszej budowie najbliższe miesiące swego życia. Będą tu minimum do sierpnia. Dziś miło się zdziwiliśmy. Przejeżdząjąc koło budowy, aby tylko sprawdzić czy kabina wc jeszcze stoi, gały wyszły nam na wierzch, bo okazało się, że postawiona została elektryczna skrzynka przyłączeniowa! Jeśli nasi elektrycy dociągną do niej kabelek z domu to będziemy mieli już własny prąd! Fajny prezent wielkanocny!

A piwko Asza jest pierwsza klasa. O hospitalizacji mowy być nie może. Wpraszamy się na ważenie. Adam, kiedy?

Joskul, odbijam słowa pochwały. Kota masz superanckiego i na pewno jest większym czyścioszkiem od naszego psa. Gdyby nie my, to Camel pewnie zarósłby brudem. We środę wykąpał się właśnie w czymś, co mogłabym nazwać nielichym błotem. Potem przez dwa dni tylko odkurzalismy to co z niego spadło. Sławek chce drugiego takiego samego psa, ale uświadamiam mu, że już teraz nie kontrolujemy brudu, jaki znosi Camel.

W każdym razie spotkanko grupy było udane, ale Jajcek, wg, Bard13, Bobo30, Rysiu i Victoria mają w portki po lekcjach w parku (jeśli o kimś teraz pamiętałam niech nie myśli, że mu ujdzie na sucho :)). Ja tu dźwigam gazety z artykułami o tynkach i nikt nie przyjeżdża! Do tego wg miałam przekazać pozdrowienia od Karoliny i Zosi, a Bobo30 dodatkowo, że panie pamiętają i czekają na sygnał, że pora wyznaczyć ścieżki. Ale, że mamy święta zostaje Wam to wybaczone. Wesołych świąt wszystkim! ula i Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Przepraszam, że siedzieliśmy cicho, ale spraw mieliśmy dużo. Przyjechał hydraulik i musieliśmy spędzić trochę czasu na budowie. Właściwie po świętach będziemy tam już chyba mieszkać. Najpierw hydraulik będzie dokańczał pierwszy etap robót, a 24 kwietnia przyjeżdżają wykończeniowcy i spędzą na naszej budowie najbliższe miesiące swego życia. Będą tu minimum do sierpnia. Dziś miło się zdziwiliśmy. Przejeżdząjąc koło budowy, aby tylko sprawdzić czy kabina wc jeszcze stoi, gały wyszły nam na wierzch, bo okazało się, że postawiona została elektryczna skrzynka przyłączeniowa! Jeśli nasi elektrycy dociągną do niej kabelek z domu to będziemy mieli już własny prąd! Fajny prezent wielkanocny!

A piwko Asza jest pierwsza klasa. O hospitalizacji mowy być nie może. Wpraszamy się na ważenie. Adam, kiedy?

Joskul, odbijam słowa pochwały. Kota masz superanckiego i na pewno jest większym czyścioszkiem od naszego psa. Gdyby nie my, to Camel pewnie zarósłby brudem. We środę wykąpał się właśnie w czymś, co mogłabym nazwać nielichym błotem. Potem przez dwa dni tylko odkurzalismy to co z niego spadło. Sławek chce drugiego takiego samego psa, ale uświadamiam mu, że już teraz nie kontrolujemy brudu, jaki znosi Camel.

W każdym razie spotkanko grupy było udane, ale Jajcek, wg, Bard13, Bobo30, Rysiu i Victoria mają w portki po lekcjach w parku (jeśli o kimś teraz pamiętałam niech nie myśli, że mu ujdzie na sucho :)). Ja tu dźwigam gazety z artykułami o tynkach i nikt nie przyjeżdża! Do tego wg miałam przekazać pozdrowienia od Karoliny i Zosi, a Bobo30 dodatkowo, że panie pamiętają i czekają na sygnał, że pora wyznaczyć ścieżki. Ale, że mamy święta zostaje Wam to wybaczone. Wesołych świąt wszystkim! ula i Sławek

Ojej :oops: gazety z tynkami :o :cry:

Ula po swietach pedze do was na budowe po gazetki jesli jeszcze są :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Jajcek, z tego co zrozumiałam do nas masz też blisko. Mieszkamy koło żółtego sklepu "Martusia" na ulicy Bairda. Ale spotkanie na budowie także jest możliwe :). Wybierz gdzie i kiedy i nas tylko powiadom. Wiedzę o tynkach Sławek ma w małym paluszku.

Toc dwa bloki od nas mieszkacie

Po swietch na pewno jakos sprobuje sie z wami z kontaktowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani w święta. Wszystkiego dobrego dla Was. Szybkich przeprowadzek do własnego domku.

 

Co do spotkania to ze smutkiem zawiadamiam, że nie byłam, bo mi się mój synek rozchorował (przeziębił się :( ), a ja bez niego nigdzie się na dłużej nie ruszę (mleczarnia musi być obecna :lol: jak mówi mój mąż).

Bardzo mi szkoda, ale na następne spotkanie to ja już będę pewnie jechała z własnego domu, a więc będzie blisko.:) :)

Nawet na forum ostatnio nie wchodzę, bo nie mam skąd. :cry: Taka nędza. Dobrze, że budowa się kończy. Zostało nam do zrobienia: kominek, panele podłogowe, schody wewnętrzne, wszelkie barierki i drzwi wewnętrzne. I już. Ufff...

Przeprowadzka w lipcu.

 

Ewak39 bardzo Ci dziękuję za prezent :) , ale naprawdę powinnaś przyjąć zwrot długu od Sensera. Mam nadzieję, że będę mogła Ci się zrewanżować jakimś ślicznym drobiazgiem do nowego domu. :D Dziękuję jeszcze raz. Kiedy zaczynacie budowę? Jestem bardzo ciekawa co Wam pani Zielińska zaprojektowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...