Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Cześć!

Przepraszam, że siedzieliśmy cicho, ale spraw mieliśmy dużo. Przyjechał hydraulik i musieliśmy spędzić trochę czasu na budowie. Właściwie po świętach będziemy tam już chyba mieszkać. Najpierw hydraulik będzie dokańczał pierwszy etap robót, a 24 kwietnia przyjeżdżają wykończeniowcy i spędzą na naszej budowie najbliższe miesiące swego życia. Będą tu minimum do sierpnia. Dziś miło się zdziwiliśmy. Przejeżdząjąc koło budowy, aby tylko sprawdzić czy kabina wc jeszcze stoi, gały wyszły nam na wierzch, bo okazało się, że postawiona została elektryczna skrzynka przyłączeniowa! Jeśli nasi elektrycy dociągną do niej kabelek z domu to będziemy mieli już własny prąd! Fajny prezent wielkanocny!

A piwko Asza jest pierwsza klasa. O hospitalizacji mowy być nie może. Wpraszamy się na ważenie. Adam, kiedy?

Joskul, odbijam słowa pochwały. Kota masz superanckiego i na pewno jest większym czyścioszkiem od naszego psa. Gdyby nie my, to Camel pewnie zarósłby brudem. We środę wykąpał się właśnie w czymś, co mogłabym nazwać nielichym błotem. Potem przez dwa dni tylko odkurzalismy to co z niego spadło. Sławek chce drugiego takiego samego psa, ale uświadamiam mu, że już teraz nie kontrolujemy brudu, jaki znosi Camel.

W każdym razie spotkanko grupy było udane, ale Jajcek, wg, Bard13, Bobo30, Rysiu i Victoria mają w portki po lekcjach w parku (jeśli o kimś teraz pamiętałam niech nie myśli, że mu ujdzie na sucho :)). Ja tu dźwigam gazety z artykułami o tynkach i nikt nie przyjeżdża! Do tego wg miałam przekazać pozdrowienia od Karoliny i Zosi, a Bobo30 dodatkowo, że panie pamiętają i czekają na sygnał, że pora wyznaczyć ścieżki. Ale, że mamy święta zostaje Wam to wybaczone. Wesołych świąt wszystkim! ula i Sławek

a macie może jakąś ekipę do tynków wewnetzrnych i wylewek? wybraliscie juz coś , bo chetnie bym skorzystała... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aśka(*)*(*)* - mamy już ekipę od tynków i wylewek. Ale z tego co wiem nie są tani. Postawiliśmy na spokój ducha, czyli na to, że jedna ekipa zrobi wszystko. Tzn. szef/majster - nie wiem jak go nazwać, z którym podpisaliśmy umowę będzie jeden (do samego końca i wręczy nam klucze) i w miarę potrzeb będzie ściągał na budowę swoich ludzi od tego czy tamtego. Wpadnij do nas na budowę po 24 kwietnia a sobie z nim porozmawiasz. Albo jeśli chcesz to wyślę Ci na priv telefon do niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ula i Sławek,

Mamy nadzieję, że nie pogubicie tych adresów i kontaktów, bo może i nam się niedługo przydadzą. Chwilowo mamy architekta, projekt, kilka propozycji do adaptacji i jeszcze duuuużo dobrych chęci...

W wersji optymistycznej powinniśmy zacząć po wakacjach, ale czy to się uda

 

Pozdrawiamy Cię Ulka, trzymaj tak dalej i pisz, jak miło czytać coś kogoś kogo się identyfikuje z osobą...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani rzucamy z żoną propozycję nie do odrzucenia!

Na początku czerwca zamierzamy zorganizować spotkanko naszej Grupy u nas na działce w Otrębuszch. Działka to tak ze 2.500 trawniczka i drugie tyle krzewów ozdobnych, właśnie powinny wtedy kwitnąć.

http://foto.onet.pl/upload/7/55/_458632_n.jpg

Ładne, prawda, czy nie fajna sceneria. Spotkanie planujemy składkowe. Każdy przyniesie co będzie mógł. Może takie coś na grila.

Ula i Sławek obiecali pomoc ze swojej strony.

Niedługo zamieścimy listę propozycji do wyboru.

Miło będzie jeżeli każdy czymś się wkupi.

Napiszcie proszę czy to ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy zawsze za, tym bardziej w takiej scenerii!! Zygmor, fajny pomysł!

 

Prawdę mówiąc możemy przywieźć wszystko czego nikt nie będzie chętny wziąć pod pachę. Pomysł mam, ale chwilę poczekam z ogłoszeniem tego na forum.

 

Początek czerwca to 2, 3, 4 lub 9, 10, 11. Które dni są lepsze? Robimy ankietę? Kto jest chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy zawsze za, tym bardziej w takiej scenerii!! Zygmor, fajny pomysł!

 

Prawdę mówiąc możemy przywieźć wszystko czego nikt nie będzie chętny wziąć pod pachę. Pomysł mam, ale chwilę poczekam z ogłoszeniem tego na forum.

 

Początek czerwca to 2, 3, 4 lub 9, 10, 11. Które dni są lepsze? Robimy ankietę? Kto jest chętny?

9 czerwca gra rerezentacja olski w mistrzostwach swiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to tylko wypada jeden z sześciu dni, które są do wyboru. A ja tak sobie cicho myślę, że może nawet lepiej zrobić waśnie tego dnia, jeśli tylko udałoby się postawić TV na parapecie, i gdyby można było oglądać mecz siedząc w ogrodzie. Mojemu Sławkowi i mi raczej wystarczyłoby to, że słyszelibyśmy co się dzieje na murawie i gdybyśmy mogli szybko podbiec do tych, co siedzą z nosem w telewizorze, aby dowiedzieć się co się stało. Ilu z nas woli wpatrywać się sztywno w TV podczas meczu? Hej! Ilu? Bo przeca wiadomo, że zazwyczaj myślę inaczej niż reszta, więc proszę o zabranie głosu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

oj ja sie boje pokazac Uli na oczy, ale mysle ze dam rade sie wykupic :oops: :lol:

 

wlasnie wstrzymano nam roboty na budowie :evil: :evil: :evil:

ja niewytrzymam wystrzelam tych nawiedzonych sasiadow i upierdliwych ekologow :evil: :evil: :evil: :o 8) :evil:

 

 

 

co do spotkania, niebede sie wypowiadac, bo kurcze znowu sie napale :oops: :roll: i w koncu niedojade :evil:

na dzisiaj oferuje troche wina i likierka (z mysla o paniach :lol: :wink: )

no przydalobysie cos dla dzieciakow, pizza moge podszykowac tylko czy wlasciciel udostepni piekarnik :lol: no i w ym przypadku potrzebna lista dzieci jedzacych takowe cudo i jakie sa ich mozliwosci wchloniecia :oops: :p pewnie samkowo nieodpowiada pizzy hat lub domino albo telepizzie, ale jest dobra :roll: przynajmniej dzieciaki moje tak twierdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser,

O szczepkach możemy pogadać, nawet o sadzonkach, lub gotowych roślinkach. Napisz co cię intersuje. Trochę tego robię corocznie, właśnie dla znajomych...

Victoria,

Likierek to dobra sprawa, nie tylko kobitki to lubią. Jak chodzi o piekarnik, to opiekacz mamy, to coś jak kuchenka mikrofalowa, lecz bez obrotowego talerza, ale mamy okrągły prodiż. Można przecież sprobować odgrzewać na grilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, rzadko ostatnio zagladam na forum i prawie wcale nie udzielam się w grupie, ale myślę, że jako córkę marnotrawną, przyjmiecie mnie znowu.

Nie ukrywam, że kieruje mną interesowność :-? :wink: i koniecznie chciałabym zobaczyć na żywo rododendrony Zygmora, oczywiście Was też.

Odpowiada mi każdy termin na początku czerwca i jestem gotowa przynieść na spotkanie co tylko sobie zażyczycie :wink: .

Jak ustalicie już termin to byłabym wdzięczna za telefon, chyba nie macie nowego numeru do mnie: 0698997450.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg,

Czego tu się bać, przecież przyjdą w pokojowych zamiarach...

Dysponujemy tylko dużym trawnikiem i... dużą działką.

http://foto.onet.pl/upload/20/41/_573829_n.jpg

Chwilowo taki domek tu mamy, sąsiad nazwał to namiotem wezyra.

A obok tarasu to nie niedźwiedź tylko małżonka uzupełniająca karmę w stołówce dzikich kotków.

 

Jolka,

Czuj się zaproszona, miło będzie i Ciebie gościć, różaneczniki już na Ciebie czekają, no źle to ująłem, już się nie mogą doczekać..

 

Pozdrawiamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser,

O szczepkach możemy pogadać, nawet o sadzonkach, lub gotowych roślinkach. Napisz co cię intersuje. Trochę tego robię corocznie, właśnie dla znajomych...

 

No to mnie połechtałeś, wogóle wszystkich połechtałeś :-)

Interesuje mnie wszystko poza tym perzem, który mam :-), nie no żarty oczywiście....nie znam się kąpletnie...

Nie będe pewnie oryginalny ale szukamy jakiejś zieleni, która co nieco odizoluje nas od sąsiednich działek...myślimy o tujkach...ew. jakieś drzewka już na samej działce. Nie wiem jak bardzo mamy kwaśną glebę...w każdym bądź razie działka jest mniej więcej na pół podzielona, czyli na jednej połowie 30-40 ziemi i dalej glina a na drugiej więcej piachu jak gliny...ale nie tak zupełnie sam piach...

Więc będzie o co podpytać... :-) tylko w Czerwcu to chyba będzie za późno aby cokolwiek posadzić...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...