Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Chwilowo zadeklarowali się zjawić w Otrębusach 10 czerwca:

Zygmor z żoną (organizatorzy),

Ula i Sławek (pomoc w organizacji i kilka porcji karkówki)

Victoria,

Senser (z herbatą),

Rysiu,

bobo30 (z kawusią rozpuszczalną),

pieczareczka,

jolka,

alicjam80 (2osoby),

wg,

jajcek,

asz,

 

Prosimy o następne zgłoszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalej deklaruje

kawe rozpusczalna i ta w ziarenkach(bedzie zmielona dla tych co ja beda chcieli wypic)

mleko do kawy, cukier, herbate, ciasteczka, paluszki, kubeczki jednorazowe, przyprawy do grilla

wiem ze kazdy cos tam przyniesie wiec jak wszyscy cos przyniesiemy to napewno starczy

 

oraz porcje zywnosciowe dla swojej dziatwy tak jak Ula zaproponowala :p

 

mysle ze bedziemy cala 5 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo zadeklarowali się zjawić w Otrębusach 10 czerwca:

Zygmor z żoną (organizatorzy),

Ula i Sławek (pomoc w organizacji i kilka porcji karkówki)

Victoria z kawusiami i dodatkami, (5 osób),

Senser (z herbatą),

Rysiu,

bobo30 (z kawusią rozpuszczalną),

pieczareczka,

jolka,

alicjam80 (2osoby),

wg,

jajcek,

asz,

 

Prosimy o następne zgłoszenia,

U Zygmora zjawię się z kierowcą :wink: tzn. z Moim.

Także - Jolka (2 osoby)

A dziś ja robię za kierowcę :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Grupy warszawskiej, widzę tu sporo podgrup z okolic W-wy, brakuje mi tylko grupy ze strony w której ja się buduję, a z mapy wynika, że grupa nadarzyńsko - grodziska byłaby całkiem pokaźna. ZAPRASZAM, w kupie, hmm, tzn. w grupie raźniej. Myslę, że 27 grudnia w Izabelinie dopisze też NASZA GRUPA. Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów i życzę im Zdrowych i Wesołych Świąt. Jolka

 

witam,

czy budując się w Nowej Wsi pod Pruszkowem załapię się do grupy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyklad ja :)

 

ul. Podlesna, 100m od szkoly. A Ty Bastek gdzie sie bedziesz budowal?

 

witam serdecznie wszystkich,

ja to już prawie wybudowany tak naprawdę jestem, czekam na podłączenie kanalizacji, która miała być u mnie już we wrześniu zeszłego roku - ul.Polna, niedaleko trasy Grodzisk-Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o namiary na sprawdzone (czyt. TANIE) sklady budowlane w naszej okolicy? Powoli musze zaczac rozgladac sie za materialami i chcialbym juz w ten weekend odwiedzic pare z nich.

 

Czy ktos z Was kupowal cos w Platformie?

 

ja dużą część materiałów miałem z dość odległego PSB, sami do mnie przyjechali z ofertą jak zaczynałem budowę ale ceny mieli super i byli bardzo słowni jeśli chodzi o terminy dostaw. Pozostałe kupowałem np w Leroy Merlin lub w lokalnych składach (TAKBUD), ale zawsze porónywałem ceny z kliku różnych punktów no i w internecie, bo często ten sam towar można kupić taniej nawet do 30-50% w innym punkcie niż w "pierwszym lepszym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy

Czy ktoś z Was ma może (i mógłby pożyczyć na jeden dzień) piłę spalinową? Ewentualnie czy ktoś ma namiar na takową wypożyczalnie?

Muszę wyrżnąc jeszcze z 30 sztuk drzewek ok 10 cm średnicy. Z cieńszymi już sobie poradzilśmy ręcznie, ale pęcherze na łapach nie pozwalają na dalsze rękodzieła :D

Oczywiście postaram sie odwdzięczyć

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z naszej grupy mial u siebie Pana Tadeusza Szymeckiego robi tynki, najchetniej bym zobaczyla jego dziela :o :lol:

 

prosze o odpowiedz

no chyba ze macie inne osoby godne polecenia, i mozna jescze zobaczyc ich robote

 

umnie roboty ida do przodu , w tera idzie deskowanie pod strop i zaraz wylwka (tzn za tydzien) potem przerwa i jedziemy dalej

i potrzebuje namiary na ciesle :p :p :p ladnie sie usmiechne to moze ktos przesle

 

jezeli mysle o podgrzewaniu domku z kominka , czy w takim razie moge rury rozprowadzajace zatopic w stropie???????????//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo zadeklarowali się zjawić w Otrębusach 10 czerwca:

Zygmor z żoną (organizatorzy),

Ula i Sławek (pomoc w organizacji i kilka porcji karkówki)

Victoria z kawusiami i dodatkami, (5 osób),

Senser (z herbatą),

Rysiu,

bobo30 (z kawusią rozpuszczalną),

pieczareczka,

jolka,

alicjam80 (2osoby),

wg,

jajcek,

asz,

 

Prosimy o następne zgłoszenia,

U Zygmora zjawię się z kierowcą :wink: tzn. z Moim.

Także - Jolka (2 osoby)

A dziś ja robię za kierowcę :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic o namiary na sprawdzone (czyt. TANIE) sklady budowlane w naszej okolicy? Powoli musze zaczac rozgladac sie za materialami i chcialbym juz w ten weekend odwiedzic pare z nich.

 

Czy ktos z Was kupowal cos w Platformie?

 

Polecam Milanbud z Milanówka, można wynegocjować niskie ceny (najbardziej konkurencyjny skład z 9 jakie odwiedzilismy), bardzo miła obsługa, mozliwość rozliczania się raz w tygodniu, zamawiania towaru telefonicznie... nadal tam kupujemy ponieważ za każdym razem sprawdzamy ceny w kilku miejscach i okazuje się że u nich zawsze jest najtaniej (jedynie styropian kupiliśmy gdzie indziej, bo cena była niższa ). :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...