Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dużo zależy od tego czy musisz jeździć do Wawy w godzinach szczytu i czy musisz wjeżdżać Al Krakowską czy np możesz w Jankach skręcić w stronę Puławskiej.

 

Jeśli chodzi o Puławską z Katowickiej to proponuje inne rozwiązanie...jadąc do W-Wy skręcić w prawo na wysokości Maximusa, w kierunku Magdalenki, przecinamy Krakowską...a dalej już jasna sprawa...lądujemy blisko Piaseczna "na wysokości" fabryki Thompsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władysław Paluchowski 502 286 560

u mnie rok temu 50 zł/mb a było tego 34 metry

na razie ok choć w zime chyba uszkodził sie zawór zwrotny i czasem mam problem :)

 

 

Dzieki wielkie!

 

Poszukuje takze hydraulika/ow? Mozecie kogos polecic?

Do CO czy do CWU i ZWU? Jeśli w miedzi to służę pomocą.

Plastik klejony ewentualnie też.

Pozdrawiam

Robert.

Ps. mam na myśli że sam robię, tylko kwestia z czego i w jakim zakresie.

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, meczu nie oglądasz? :lol:

No i co zrobiłaś!! Na sam koniec i musieliśmy dostać batyyy!!

Znów, mówiłem!! Do doooomu...Boże i się zdenerwowałem...

 

 

Noo...mówiłeś, mówiłeś i wykrakałeś :lol:

Już uspokojony po meczu (jestem kibicem, a kibicowanie naszej reprezentacji to nie bułka z masłem :( )całkowiecie subiektywnie stwierdzę, że remis byłby naszym wielkim sukcesem, ale chyba niestety niezasłużonym.

Poprawa w porównaniu z meczem z Ekwadorem była duża - tutaj chciaż nie trzeba było się wstydzić za grę naszych gwiazd, ale ciągle jak widać awans do finałów MŚ to szczyt naszych możliwości.

To taki mały off-topic po północy (więcej nie będę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, meczu nie oglądasz? :lol:

No i co zrobiłaś!! Na sam koniec i musieliśmy dostać batyyy!!

Znów, mówiłem!! Do doooomu...Boże i się zdenerwowałem...

 

 

Noo...mówiłeś, mówiłeś i wykrakałeś :lol:

Już uspokojony po meczu (jestem kibicem, a kibicowanie naszej reprezentacji to nie bułka z masłem :( )całkowiecie subiektywnie stwierdzę, że remis byłby naszym wielkim sukcesem, ale chyba niestety niezasłużonym.

Poprawa w porównaniu z meczem z Ekwadorem była duża - tutaj chciaż nie trzeba było się wstydzić za grę naszych gwiazd, ale ciągle jak widać awans do finałów MŚ to szczyt naszych możliwości.

To taki mały off-topic po północy (więcej nie będę)

 

Asz zgadzam sie z tobą, ktos kiedys powiedział, że "i kleska jest zwyciestwem kiedy przyjdzie w pore..." i tak sie stało odpasc tez trzeba umiec zklasą ja tam jestem zadowolony z wyniku i mile zaskoczony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale poczekaj jeszcze na bardziej optymistyczne glosy

 

np ŻW to bardzo ładne okolice, Wiem bo moja rodzina ma działkę w Kaleni (mam tam pszczoły :D ), a kolega w Osowcu

 

30-35 minut myslę, że przezyjemy:)))z "niemężem" (jeszcze nim nie jest :wink: )

Mimo wszystko chyba sie pokusimy, ale jak pisałam, dziłka dopiero po roztopach 2007 więc trochę czasu mamy. Ale jakoś się uparłam na Żabią......suuuuper nazwa........... :D

 

 

 

bez pszesady :o . z Żabiej Woli do warszawy w 35 min ??? w godzinach szczytu ??? :D :D :D to najlepiej faxem lub smsem. Dojeżdzam juz 3 rok do pracy z Ruśca (o 10 km blizej stolicy) i wyjeżdzamy z małzonką o 6.20 Ania jest w pracy okolo 7.oo na filtrowej, a ja na Krajewskiego (żoliborz) około 7.15. mamy do pracy na 7.30 . Gdybysmy mieli później to byłby korek jak niewiem co. :D Tak że troche realizmu please. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jestesmy sąsiadami, widze twoja dzialke z balkonu :D , mieszkam na środkowej 79 :D

:D

no patrz i spotkaliśmy się na forum, a ja chyba własnie od elektryka p. Miecia słyszałem, że ogrzewasz dom prądem (prawda?) i tak myślałem żeby podejść i pogadać ...

bo też mam taki plan

 

 

No zgadza się dokładnie> :D . kiedy bedziesz na budowie?. Wpadaj nie ma sprawy, chetnie Cię poznam i odp na wszystkie pytania :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale poczekaj jeszcze na bardziej optymistyczne glosy

 

np ŻW to bardzo ładne okolice, Wiem bo moja rodzina ma działkę w Kaleni (mam tam pszczoły :D ), a kolega w Osowcu

 

30-35 minut myslę, że przezyjemy:)))z "niemężem" (jeszcze nim nie jest :wink: )

Mimo wszystko chyba sie pokusimy, ale jak pisałam, dziłka dopiero po roztopach 2007 więc trochę czasu mamy. Ale jakoś się uparłam na Żabią......suuuuper nazwa........... :D

 

 

 

bez pszesady :o . z Żabiej Woli do warszawy w 35 min ??? w godzinach szczytu ??? :D :D :D to najlepiej faxem lub smsem. Dojeżdzam juz 3 rok do pracy z Ruśca (o 10 km blizej stolicy) i wyjeżdzamy z małzonką o 6.20 Ania jest w pracy okolo 7.oo na filtrowej, a ja na Krajewskiego (żoliborz) około 7.15. mamy do pracy na 7.30 . Gdybysmy mieli później to byłby korek jak niewiem co. :D Tak że troche realizmu please. :D

 

wczoraj miałam tą nieprzyjemność jechać do Nadarzyna i z powrotem na północ Warszawy w godzinach szczytu i zajęło mi to ponad godzinę :(:(:(

jakaś ślamazarna chyba jestem :D

dodam, że jeżdżę przez Pruszków

przez Janki jechałabym pewnie z półtorej godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza to co powiedziałem dotyczy normalnych dni roboczych, a nie masowych szalenstw zwiazanych z dlugoweekendowymi wyjazdami. :D

W takie dni jezdze przez Pruszków jest o wielel lepiej. No wszystko jeszze zalezy od tego na która godzine sie jedzie do pracy i wraca z niej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko , dogaduje się właśnie z firmą MAR-BUD z Milanówka na pokrycie dachu i chciał bym się dowiedzieć czy ktoś z Waszej grupy miał jakieś doświadczenia z tą firmą (te dobe i złe) ????

 

Z tego co mi wiadomo ktoś narzekał na firmę "dachową" z Milanówka ale niewiem czy to na tą. Narzekali na opieszałość co oznacza że facet jest niesłowny z terminami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko , dogaduje się właśnie z firmą MAR-BUD z Milanówka na pokrycie dachu i chciał bym się dowiedzieć czy ktoś z Waszej grupy miał jakieś doświadczenia z tą firmą (te dobe i złe) ????

 

Z tego co mi wiadomo ktoś narzekał na firmę "dachową" z Milanówka ale niewiem czy to na tą. Narzekali na opieszałość co oznacza że facet jest niesłowny z terminami.

Jezli szef tej firmy to niejaki Stanislaw Ż. to omijac wielkim łukiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...