Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

z zaproszenia pewnie nie skorzystam, jakaś niesmiała jestem czy co??? :oops:

 

ale za to sie chwalę, że od wrzesnia otwieram przedszkole :D :D :D

poszukuje pracowników, z wykształceniem wychowanie przedszkolne i lub nauczania poczatkowego :D gdyby ktos koos takiego znał i on akurat szukał pracy, to zapraszam! dodatkowo: dietetyka, logopede (tommi, jak żona zainteresowana, to zapraszam! jutro bedę pół dnia na budowie), lektora j. angielskiego, j, niemieckiego, psychologa dziecięcego, specjaliste od glottodydaktyki, kogoś kto poprowadzi zajęcia taneczne, kurs pierwszej pomocy, jakiś rodzaj samoobrony (podobno w tak wczesnym wieku to tylko karate), itd.

 

i gdybyscie mogli mi doradzić gdzie i za ile tanie drzwi zewnetrzne, wewnetrzne, okna itd, choć bez przesady, nie chodzi oto, zeby się to zaraz rozpadło :lol:

 

życzcie mi powodzenia, i szczęścia - bo bedzie mi potrzebne!!!! :wink:

 

A gdzie to przedszkole będzie, bo powoli zaczynam interesować się tym tematem dla mojej córy?

Pozdr

Agathea

od września pewnie się nie uda :cry: blokuja mnie w starostwie z pozwoleniem na budowe - sami wiecie jak duzo czasu im potrzeba na podjecie decyzji - na mój dom czekałam na pozwolenie 4 miesiące - bo wiecznie mieli jakieś dylematy...

ale moze od pażdziernika by juz ruszyło - w Granicy - na przeciwko szkoły w Nowej Wsi stoi warsztat samochodowy (ul. Główna 91) i to ma być tam... pare osób chętnych juz mam, i juz mi jest głupio w stosunku do nich, bo obiecywałam na wrzesień otworzyć a tu sprawa się wlecze... :(

 

Fajnie. Zaraz obok mnie :). Tyle ze nie mam jeszcze kogo do przedszkola prowadzac...

 

Asia a czy tam obok szkoly nie ma juz jakiegos przedszkola?

a nie ma, he he he.. ale ta sama p. Dyrektor co w szkole prowadzi państwowe przedszkole w nowej wsi - ale maluśkie i praktycznie nie można się do niego dostać - ale podobno na wysokim poziomie.

ale moje też będzie na wysokim poziomie - tak wysokim, że aż strach (tak bardzo wysoki to poziom będzie) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No to już wiem, brodzik rozebrany - okazało się , że pękła rurka łącząca syfon z kanalizacją i wylało się trochę ścieków pod brodzik, teraz suszenie i sytuacja będzie opanowana. Dzisiaj zgłosiłam obie awarie do Hestii i zobaczymy jak je wycenią.

Mam nadzieję, że to już koniec problemów i będzie można wreszcie posiedzieć na tarasie a nie cały czas zastanawiać się co się dzieje w chałupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!

W przyszłym tygodniu ekipa zabiera sie do fundamentów.Jako ze warunki glebowe pozwalają zrezygnować z chudziaka beton bedzie lany prosto w wykop.I tu jest problem.Trzeba podłożyć COS pod zbrojenie.Ekipa wymyslila np. kostke betonową, stare płyty chodnikowe-które mozna połupać i podłożyć.

Zatem pytanie:Widzieliscie gdzies w okolicy remont starego chodnika?A moze ma ktoś na zbyciu odpadki z kostki brukowej?A moze jakiś namiar na fachmana co kladzie kostke-taki ma na pewno jakies odpady.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem pytanie:Widzieliscie gdzies w okolicy remont starego chodnika?A moze ma ktoś na zbyciu odpadki z kostki brukowej?A moze jakiś namiar na fachmana co kladzie kostke-taki ma na pewno jakies odpady.

Pozdrawiam

 

U mnie na Teligi co prawda nie remont starego, ale przy okazji budowy nowych budynków układano chodniki. Po ułożeniu chodników sporo kostek się walało (ja sobie zebrałem kilkadziesiąt pod postawienie baraku). Jeśli takie Ci odpowiadają daj znać, w weekend się porozglądam i pozbieram.

 

P.S.

Kur... pozwolenie na budowę - 7 tydzień upłynął...

W niedzielę jadę na stadion 10-lecia po broń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PARR

a gdzie, gdzie :lol: :lol: :lol:

fajnie :D

 

 

ludziki kto mieszka w komorowie i okolicy, przyznac sie :lol: :lol:

chetnie poodwiedzam sasiadow i zobocze gdzie mieszkaja :oops: :roll:

bo nadal niemamy zadnych znajomych z dziecmi w tym rejonie, adzieciaki tesknia do kontaktow z rowiesnikami (poza przedszkolem) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asz

a to jest teraz jakiś problem z pozwoleniem :x

do tej pory szło szybko :roll: ja czekam tydzień i liczyłem na odbiór około 10 lipca

 

Od maja zmienił się szef i to co funkcjonowało sprawnie teraz działa tak jak widać :-?

Oby Ci się udało, może tylko ja trafiłem na taką rozpierduchę

 

Mery26, Sylwia - sorry

Rzuciłem okiem rano i widzę że wszystkie kostki chodnikowe zostały wyzbierane (pewnie przez takich jak ja złomiarzy :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam za pomoc ("bocian-jestesmy uratowani" niesmiertelny tekst)

Szczególnie za inspiracje bywalców Grodziska.

asz - szukając ulicy którą polecałeś jako kopalnie "dobra" wszelakiego znalazłem na granicy Grodziska i Milanówka kupe gruzu i co najwazniesze zawierającego płyty chodnikowe. Solidne płyty-moj osobowy zaadoptowany na dostawczy wóz zabrał na pokład około 6-8 szt. i opona schowała sie w nadkolu- ale dałem rade i po 3 kursach moge podziekować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa gratulacje!

Agathea, my mamy dobrą nianię, ale bierze 10 zł za godzinę no i nie jest z Grodziska, ale dojeżdża własnym samochodem, jesli na sporo godzin, chcesz namiar?

 

bobo30, spadłaś mi z nieba oczywiście koniecznie przyślij mi namairy - mój adres: [email protected]

wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...