Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hubert masz jakies źródło drwna nie drozszego od mebli z ikea?

 

Powiem tak, wybierz nawet najtańszą kuchni Ikea a ja ci o 100,00 zł taniej załatwie drzewa :-)....oooo w sumie zaraz powiesz, że ci wystarcza szafka pod zlew....nie, głupi pomysł :-)

 

Mogę się zorientować u swojego kolegi. Pytanie jakie drzewo cię interesuje i w jakiej ilości??

Ja sam osobiście zaczynam dochodzić do przekonania, żeby samemu kupować w lesie i samemu zająć się pracą...

Może na przyszłą zimę mi się tak uda...

 

A jak tam ziemskie tematy...?? :lol:

 

Czesc podestępny Hubertusie :D , co do drewna ok 2-3 góra 4 m szesc interesuje mnie drewno suche, tanie, tzn brzoza, olszyna, a moze dębina i mieszanki pokrewne, z tym ze porąbane/pociete do palenia. co do ziemskich klimatów to iza t dala mi namiar jestem wstępnie umówiony na za 3 tygodnie cena ok 100-300 za wanne, zalezy jaka ziemia sie trafi, humus 500 ale nie jest mi potrzebny - to chyba niedrogo ?

dajcie mi tez namiar na ziemie, ja mam umówionego faceta na ziemie lekko przepuszczalną, nie glinę i nie piach ale i nie czarnoziem - za 230-250zł za wywrotke (chyba 10m3). pytałam po znajomych, mówili że to tanio, ale widze ze to pojęcie względne.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle to szukam murarza od zaraz (no i tynkarzy, ale ich to szukam od 3 miesięcy...), do malutkiej robótki - tu podmurować jedną cegłę, tam wylać dwa stopnie, tu wymurować taką donice z cegły postarzanej.... dwa dni roboty albo i półtorej, znacie może kogoś takiego???? co by umiał i miał małą przerwę w grafiku???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert masz jakies źródło drwna nie drozszego od mebli z ikea?

 

Powiem tak, wybierz nawet najtańszą kuchni Ikea a ja ci o 100,00 zł taniej załatwie drzewa :-)....oooo w sumie zaraz powiesz, że ci wystarcza szafka pod zlew....nie, głupi pomysł :-)

 

Mogę się zorientować u swojego kolegi. Pytanie jakie drzewo cię interesuje i w jakiej ilości??

Ja sam osobiście zaczynam dochodzić do przekonania, żeby samemu kupować w lesie i samemu zająć się pracą...

Może na przyszłą zimę mi się tak uda...

 

 

Czesc podestępny Hubertusie :D , co do drewna ok 2-3 góra 4 m szesc interesuje mnie drewno suche, tanie, tzn brzoza, olszyna, a moze dębina i mieszanki pokrewne, z tym ze porąbane/pociete do palenia. co do ziemskich klimatów to iza t dala mi namiar jestem wstępnie umówiony na za 3 tygodnie cena ok 100-300 za wanne, zalezy jaka ziemia sie trafi, humus 500 ale nie jest mi potrzebny - to chyba niedrogo ?

dajcie mi tez namiar na ziemie, ja mam umówionego faceta na ziemie lekko przepuszczalną, nie glinę i nie piach ale i nie czarnoziem - za 230-250zł za wywrotke (chyba 10m3). pytałam po znajomych, mówili że to tanio, ale widze ze to pojęcie względne.... :wink:

 

 

nie ma sprawy Asia ale dokad ta ziemia??? Czyli gdzie stacjonujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert masz jakies źródło drwna nie drozszego od mebli z ikea?

 

Powiem tak, wybierz nawet najtańszą kuchni Ikea a ja ci o 100,00 zł taniej załatwie drzewa :-)....oooo w sumie zaraz powiesz, że ci wystarcza szafka pod zlew....nie, głupi pomysł :-)

 

Mogę się zorientować u swojego kolegi. Pytanie jakie drzewo cię interesuje i w jakiej ilości??

Ja sam osobiście zaczynam dochodzić do przekonania, żeby samemu kupować w lesie i samemu zająć się pracą...

Może na przyszłą zimę mi się tak uda...

 

 

Czesc podestępny Hubertusie :D , co do drewna ok 2-3 góra 4 m szesc interesuje mnie drewno suche, tanie, tzn brzoza, olszyna, a moze dębina i mieszanki pokrewne, z tym ze porąbane/pociete do palenia. co do ziemskich klimatów to iza t dala mi namiar jestem wstępnie umówiony na za 3 tygodnie cena ok 100-300 za wanne, zalezy jaka ziemia sie trafi, humus 500 ale nie jest mi potrzebny - to chyba niedrogo ?

dajcie mi tez namiar na ziemie, ja mam umówionego faceta na ziemie lekko przepuszczalną, nie glinę i nie piach ale i nie czarnoziem - za 230-250zł za wywrotke (chyba 10m3). pytałam po znajomych, mówili że to tanio, ale widze ze to pojęcie względne.... :wink:

 

 

nie ma sprawy Asia ale dokad ta ziemia??? Czyli gdzie stacjonujesz :D

Gawelku jak by to byla niezla ziemia to i ja bym wywrotke chetnie wzial za te pieniadze jesli jest to tyle co trzy tatry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ja podciągnę temat ;)

macie jakieś namiary na firmę wynajmującą kontenery na śmiecie budowlane z wywozem??

jeśli tak, to proszę o namiary

jak najlepiej to załatwić, wynająć na jakiś czas czy od razu załadować i się z kontenerem pożegnać??

jaki jest mniej więcej koszt takiej imprezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ja podciągnę temat ;)

macie jakieś namiary na firmę wynajmującą kontenery na śmiecie budowlane z wywozem??

jeśli tak, to proszę o namiary

jak najlepiej to załatwić, wynająć na jakiś czas czy od razu załadować i się z kontenerem pożegnać??

jaki jest mniej więcej koszt takiej imprezy?

 

 

U nas stal kiedys jarper, dryndnij do dzialu komunalnego do gminy powinni miec info co i za ile :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ja podciągnę temat ;)

macie jakieś namiary na firmę wynajmującą kontenery na śmiecie budowlane z wywozem??

jeśli tak, to proszę o namiary

jak najlepiej to załatwić, wynająć na jakiś czas czy od razu załadować i się z kontenerem pożegnać??

jaki jest mniej więcej koszt takiej imprezy?

Ja korzystałem z usług firmy BYŚ - tel. 835 40 48 (jako jedyni byli skłonni podstawić kontener :-? ). Za duży kontener (7 m3) zapłaciłem 370 zł.

Za to nawaliłem im tyle śmieci, że ledwo wciągnęli kontener na samochód :lol:

 

Później kolega mi powiedział, że on się dogaduje ( :wink: ) z kierowcami firmy ASMA BEL :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki piękne chłopaki :)

podzwonię i popytam

tak się zastanwawiam jak w takim kontenerze układać te śmiecie, chodzi mi głównie o styropian, on zajmuje dużo miejsca ....

najpierw wkłada się to w wory czy od razu buch do kontenera??

takim sposobem to same resztki styro zajmą pół kontenera :D :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki piękne chłopaki :)

podzwonię i popytam

tak się zastanwawiam jak w takim kontenerze układać te śmiecie, chodzi mi głównie o styropian, on zajmuje dużo miejsca ....

najpierw wkłada się to w wory czy od razu buch do kontenera??

takim sposobem to same resztki styro zajmą pół kontenera :D :-?

http://www.pruszkow-mzo.pl

http://www.bestja.com.pl

http://www.widar.pl

AsmaBel - 877 24 89; 877 24 10

 

Zamawiając kontener, powiedz, że to na styropian. Po pierwsze mogą podstawić większy kontener, bo śmieci będą bardzo lekkie, a po drugie dadzą siatkę lub płachtę na kontener, żeby śmieci nie fruwały.

Oczywiście można też pakować te resztki styropianu w worki. Ja tak robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbych,

dziękuję pięknie :*

jesteś jak zwykle niezawodny :)

cieszę się, że zaglądasz do naszej grupy ;)

pozdrawiam serdecznie

Rozumiem, że jeszcze nie zrobił u ciebie Alarmu i jesteś przed negocjacjami cenowymi?? :lol: :lol: :lol:

 

dlaczego napisałeś <Alarmu> z wielkiej litery a <ciebie> z małej? :D:D:D:D

masz jakiś szacunek do alarmu Zbycha czy co???? :D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbych,

dziękuję pięknie :*

jesteś jak zwykle niezawodny :)

cieszę się, że zaglądasz do naszej grupy ;)

pozdrawiam serdecznie

Rozumiem, że jeszcze nie zrobił u ciebie Alarmu i jesteś przed negocjacjami cenowymi?? :lol: :lol: :lol:

 

dlaczego napisałeś <Alarmu> z wielkiej litery a <ciebie> z małej? :D:D:D:D

masz jakiś szacunek do alarmu Zbycha czy co???? :D:D:D:D:D

 

 

Ja mam wielki szacunek do ALARMU oraz ZBYCHA 8) a Zbych nie ma dla mnie czasu! :cry: Zbychu, ja sie ustawie na samym koncu kolejki, ale nie zostawiaj mnie bez alarmu!!! :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielki szacunek do ALARMU oraz ZBYCHA 8) a Zbych nie ma dla mnie czasu! :cry: Zbychu, ja sie ustawie na samym koncu kolejki, ale nie zostawiaj mnie bez alarmu!!! :wink: :p

 

Widzisz....popełniasz podstawowy błąd! Ucz się od najlepszych, patrz jak rozgrywa sprawę izat :-) ona nie narzeka na alarmik Zbycha :-)

Jednym słowem więcej cukiera!! :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...