Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

polecam wieś Budy-Grzybek 2-3 km w prawo od stacji w Jaktorowie, śliczna, sucha okolica, niestety chyba marnie jest z działkami budowlanymi, w wiekszości ziemia rolna, ale jak ma się duzo mozna budować, tanio, są media, kanaliza za parę lat, w przyszłym roku pewnie będą odrolniać, bo będzie nowy plan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na zbyciu dwie palety pustaków ackermana -

A 20/18: 295 x 195 x 180 oraz kilkadziesiąt stępli. Lokalizacja Grodzisk. Załadunek i transport w gestii chętnego.

Kwestie finansowe - jak to na budowie - jakoś się dogadamy :D.

 

A przy okazji pozdrawiam całą Grupę N-G, bo wątek śledzę już od dłuższego czasu.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Dawno mnie tu nie było - po prostu okres wakacyjny. Ale niestety wszystko co dobre szybko się kończy i trzeba na nowo ruszyć do pracy.

 

A więc pochwalę się - od dziś, a właściwie od wczoraj mam oficjalnie odebrany budynek :) więc oficlajnie mogę zamieszkać... choć jak w większości przypadków przeprowadziłem się już jakiś czas temu. Przed moim wyjazdem na wakacje złożyłem wszystkie papiery do PINB'u w Pruszkowie, odczekałem 3 tygodnie, nikt się nie pojawił, więc poszedłem raz jeszcze do PINB'u i dostałem pieczątkę iż nie wniesiono sprzeciwu - co oznacza, że budynek można oficlanie użytkować. Baaardzo się z tego cieszę :D

 

Jak więc widać w PINB w Pruszkowie nie specjalnie ma ochotę wpadać na wizyty do inwestorów - tak też było u mojego sąsiada obok.

 

Życze wszystkim jak najmniej problemów z odbiorem!

 

pozdrawiam

Tommi (oficjalnie mogący mieszkać już w swoim wybudowanym domku) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

A więc pochwalę się - od dziś, a właściwie od wczoraj mam oficjalnie odebrany budynek :) więc oficlajnie mogę zamieszkać... choć jak w większości przypadków przeprowadziłem się już jakiś czas temu. Przed moim wyjazdem na wakacje złożyłem wszystkie papiery do PINB'u w Pruszkowie, odczekałem 3 tygodnie, nikt się nie pojawił, więc poszedłem raz jeszcze do PINB'u i dostałem pieczątkę iż nie wniesiono sprzeciwu - co oznacza, że budynek można oficlanie użytkować. Baaardzo się z tego cieszę :D

 

Tommi (oficjalnie mogący mieszkać już w swoim wybudowanym domku) :)

G R A T U L U J Ę !!!!!!

to jest dobra okazja, żeby w końcu się spotkać ;) i nadrobić zaległości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja po tamtej gorszej stronie może sie zminic kiedy zbuduja autostradę (ma przebiegac jakies 10-15 km od jaktorowa) no ale sama wiesz jak to w Polsce jest z autostradami.

 

A jeszcze odnośnie działek w okolicach sprawdzaleśmy działeczki pod grodziskiem a własciwoe pomiędzy grodziskiem a milanówkiem ibyły bardzo fajne i stosunkowo tanie ale okazało się ze cena wynikała z palnowanej w ich okolicy obwodnicy grodziska. także zwracajcie tez uwagę na tego typu kwiatki.

 

 

A czy ktos moze mi powiedziec przez jakie miejscowosci bedzie przebiegac obwodnica grodziska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze mój post cie wystraszył. Nie to miałem na celu. Chodzi o to ze jak ci sie spodoba jakas dzialka to zanim dasz zaliczke idz do gminy i zobacz czy w poblizu tej działki nie planują jakiejś obwodnicy tudzież autostardy czy innego uciązliwego obiektu (np warsztat samochodowy, stolarnia lakiernia itp). W moim mniemaniu 500-800 metrów odległości w zupełności wystarczy aby ulica/obwodnica czy tory nie były uciazliwe - oczywiście pod warunkiem ze nie utrudniają komunikacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="godul1"]Widze ze mój post cie wystraszył. Nie to miałem na celu. Chodzi o to ze jak ci sie spodoba jakas dzialka to zanim dasz zaliczke idz do gminy i zobacz czy w poblizu tej działki nie planują jakiejś obwodnicy tudzież autostardy czy innego uciązliwego obiektu (np warsztat samochodowy, stolarnia lakiernia itp). W moim mniemaniu 500-800 metrów odległości w zupełności wystarczy aby ulica/obwodnica czy tory nie były uciazliwe - oczywiście pod warunkiem ze nie utrudniają komunikacji.

 

az taka strachliwa nie jestem :lol: , poprostu bedziemy szukac działki nie tylko w Jaktorowie i chciałabym wiedziec, dam znac jak objazówka sobotnia nam wyjdzie :) życzcie powodzenia, a ja życzę wam miłego dłuuuuuugiego weekendu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

A ja dzisiaj zabrałem się za mój teren wokół domu. Zrobił się z tego straszny ugór przez ponad 2 lata. Mnóstwo chwastów i perzu. Dziś więc poczyniłem pierwszy krok - wziąłem gościa z traktorem i glebogryzarką - i potraktowałem całość tą maszynką - ziemia została spulchniona - chwasty pocięte, perz poprzecinany. Niestety wnosi się mnóstwo piasku/ziemi do domu - nie mam jeszcze żadnych chodników.

Teraz czekam - za parę dni ma przyjechać z pługiem i całość zaorać - potem wybronować. Sam ogród zamierzam zakładać na wiosnę.

 

Przy okazji mam pytanko - na jaką głębokość robi się ogrodzenie ze zwykłej siatki - chodzi mi o fundament podmurówki? Bo ostatnio miałem dość korzystną ofertę na wykonanie - ale kopią tylko na szpadel - i podobno to w zupełności wystarcza. Z góry dzięki za pomoc.

 

pozdrawiam

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulujemy wszystkim nowym posiadaczom wlasnego kąta :D My objechalismy wczoraj Jaktorów i było piknie, ceny nie z kosmosu, cisza i spokój, tylko wciąż nam sie wydaje za daleko na codzienne dojazdy, w Milanówku tyz byliśmy ale ceny działek położyły nas na kolana!!!! Szukamy więc dalej.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...