Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

No to po kolei :D

Edi my też blisko, około 1 km od Joskulki, w Budach Grzybek. Cześć! :)

Senser, zapisz się na mapkę i czekaj cierpliwie, mi zajęło to około 1 miesiąca. Właśnie ostatnio dziwiłam się, że Cię nie ma, chyba lubisz to forum :D

Jola, dawaj namiary na tego partacza :evil: Przykro mi,że tak trafiłaś. :cry: Nie ma marnych klientów, są tylko marni wykonawcy. Ty jesteś super klientem :) Nie daj się!

Mam ten sam problem co Senser. Jak umieścić obrazek? Cytować tak ładnie jak forumowicze tez nie umiem do tej pory, albo dać odnośnik do jakiegoś linku. Nawet Edi juz się nauczyła, a taka "młoda"

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A może teraz mi poradzicie jak wstawić w swój post, kawałek lub całą wypowiedź poprzedników, do której chcę się ustosunkować?

 

 

To akurat proste, w prawym górnym rogu każdego postu masz taki kwadracik, z głową. Klikasz to i w polu edycji własnego postu masz już wklejony text poprzednika, a prostą metodą kasowania textu, normalnie tak jak to ma miejsce podczas pisania możesz wykasować część lub nawet całość tego cytatu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może teraz mi poradzicie jak wstawić w swój post, kawałek lub całą wypowiedź poprzedników, do której chcę się ustosunkować?

 

 

To akurat proste, w prawym górnym rogu każdego postu masz taki kwadracik, z głową. Klikasz to i w polu edycji własnego postu masz już wklejony text poprzednika, a prostą metodą kasowania textu, normalnie tak jak to ma miejsce podczas pisania możesz wykasować część lub nawet całość tego cytatu... :wink:

 

No proszę, a ja nie wiedziałam po co ta głowa, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo Tommiego i braku podłogi. Mój brat opowiedział mi wczoraj taką historię:

 

Miał coś zalewać, fundament czy płytę, nie wiem, i okazało się że w betoniarni zabrakło cementu :o :o ! Na stwierdzenie "no to weźcie z cementowni" usłyszał że cementownie już cementu nie dostarczają (rozumiem że nie dostarczają w kwietniu). Ostatecznie udało mu się wyprosić 3 gruchy na zasadzie że właściciel betoniarni przewiezie cement nocą z innej betoniarni :o

 

Co to się porobiło ...

 

Rozumiem że Tommiemu się udało i już ma podłogę (w postaci chudziaka)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja częściowo na budowie - w sobotę kontrola :)

Potem zwalają mi się goście, mamy chrzcino-urodziny (młodsza córeczka chrzciny, starsza 4 urodziny).

 

Budowlańcy chcą mnie chyba wykończyć. Okazało się, że wykonawca inaczej pamięta cenę, na którą się umawialiśmy za sztachety. Była to moja jedyna umowa "na gębę" i już się okazuje, że to błąd. Wszystko na piśmie!

Rozczulił mnie też facet z hurtowni. Wystawia fakturę za styropian na 150 zł, ja mówię, że miało być 90 zł, a on "przecież od 50 zł pan nie zbiednieje".

No cóż, trzeba się po prostu przyzwyczaić i iść do przodu.

 

Miłego weekendu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser, jaki masz ładny obrazek. To Twój domek? Podoba mi się. :) Proponuję, aby na nasze nastepne spotkanie przynieść plany naszych domów. Ja jestem zainteresowana.

Też muszę sobie coś wkleić obok, bo ten ludek z trąbą nieco smutny jest. Najbardziej te obrazki to lubi moja córeczka.

Włodek napisz jak tam kontrola. Po Twoich przejściach z wykonawcą wszystko jest możliwe :wink:

Bogus, ty to chyba sie już wkrótce wprowadzasz? A gdzie?

A Marzek zamilkł na dobre. Pewnie sobie sam ciągnie prąd. :D Sorry Marzek Tobie pewnie nie do śmiechu. Co słychać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Widzę, iż temat 'mojej podłogi' stał się baardzo interesujący :wink: Niniejszym donoszę więc, że podłoga już jest :) chudziak, bo chudziak ale jest.

Powiem więcej widać już mury z drogi, a plan jest taki, co by w przyszłym tygodniu strop zalać.

No i kolejne wybory przed nami - cegła klinkierowa, a dokładnie jej kolor...

 

pozdrawiam ciepło i słonecznie

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...