Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

UWAGA NA NAPAD Z BRONIĄ W RĘKU

 

Kochani u nas w piątek o godz 14 na sąsiedniej działce, dosłownie za płotem miał miejsce napad rabunkowy na sąsiada.

Mężczyzna w beżowej kurtce i nieco jaśniejszej też beżowej kominiarce wszedł do domu sąsiada, ten akurat był sam czytał gazetę, i usłyszał

"dawaj pieniądze" w pierszej chwili wydawało mu się, że mu się wydaje póki nie spojrzał w stronę skąd usłyszał te słowa.

Gdy ich wzrok się spotkał złodziej postąpił krok do przodu, w ręku trzymał pistolet, który znalazł się w tej chwili 1m od głowy sąsiada i powtórzył "dawaj pieniądze". Sąsiad wyciągnął portfel wyjął z niego banknot 100zł, podczas wyjmowania tego banknotu pokazał się fragment banknotów 20zł te złodziej wyjął sam z portfela i niespiesznie oddalił się w kierunku rogu ogrodu, gdzie okazało się, że była dziura w siatce ogrodzeniowej. Za ogrodzeniem na drodze wsiadł do samochodu i ruszył z piskiem opon. Na szczęście sąsiadowi nic się nie stało, ale przecież mogło być inaczej...Po kilkunastu godzinach od zdarzenia po rozpatrzeniu wielu możliwości i scenariuszy ustaliliśmy, że najprawdopodobniej było tak: przed dotarciem na działkę sąsiad riobił zakupy w pobliskim sklepie, tu płacił mając w portfelu dwa banknoty 100złotowe. Jeden wyjął płacąc, a banknoty 20złotowe były resztą z zakupów. Najprawdopodobniej śledził sąsiada po wyjściu ze sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Zygmor.

No faktycznie to kryminał :evil: ale lux opisany profesjonalnie :D masz talent. A tak na prawde to u was teren sprzyja napadom jest kameralny, pełno zarosli, domy oddalone od siebie i osłoniete, no i eksluzywne tak ze według mnie to sąsiad mial szczescie ze tak to sie skonczyło znam przypadki że bywało gożej. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jazda za 100 zł...

Boże, ja na coś takiego to bym się chyba nawet za 10 000 zł nie zdecydował...

Na taką sumę, to można sądzić, że klamka to była raczej atrapa....

Co nie znaczy, że sugeruje że dobrze byłoby zaryzkować i sprawdzić :-)

Mówiłeś coś o kupcu??

A może liczył, że będzie miał pieniądze ze sprzedaży??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam się, że nie chce mi się czytac stronę po stronie naszego forum, by wygrzebać glazurników, ani nawet przez szukaj (bo czasami pod hasłem wyskakują inne tematy) dlatego prosze o pilne namiary na glazurników - ale tylko dobrych!!!! nawet jesli uważacie że napewno zająci - też dajcie, może akurat???

 

u mnie tynkowanie parteru nadal trwa :D :D :D kolejny tydzień magii tynków przed nami.... może już ostatni??? mój mąż w to wątpi, i to bardzo, a ja po cichutku licze na cud...

a tym czasem kuchnia zmniejszyła się tak znacznie, że zaprojektowane szafki nie wejdą !!!! ciekawe, co wymyśli sąsiad :lol: :lol: :lol: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaweł, jednak żyjesz

tak długo Cię tu nie było :(

muszę się pochwalić, Pan Janusz ułożył mi pierwsze gresy :D

ale to cieszy :) a wybieranie ich to niezła frajda, choć większość narzeka na ten etap

ja mam przy tym dobrą zabawę :D

pozdrowionka dla Ciebie serdeczne gawełku :)

 

i jak? glazurnik o.k.? jak tak, podaj namiar, proszę :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tom17

Gość od drzwi jest z okolic Poznania.

U tego, o którym piszesz byłem, ale go nie zastałem. Pier.... nik w miejscu pracy nie świadczył zbyt dobrze o majstrze. Jeśli jesteś zadowolony z tych drzwi to wporządku. Może wstapię do niego jeszcze raz i zrobi mi budę dla psa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaweł, jednak żyjesz

tak długo Cię tu nie było :(

muszę się pochwalić, Pan Janusz ułożył mi pierwsze gresy :D

ale to cieszy :) a wybieranie ich to niezła frajda, choć większość narzeka na ten etap

ja mam przy tym dobrą zabawę :D

pozdrowionka dla Ciebie serdeczne gawełku :)

 

i jak? glazurnik o.k.? jak tak, podaj namiar, proszę :D :D

 

 

Namiar na Pana Janusza na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

wiem ze raczej tutaj niepowinnam tego pisac :oops:

jednak moze ktos wie o jakims miejscu pracy gdzie w miare placa

w zeszlym tygodniu wlasnie sie dowiedzialam ze bede do zwolnienia :cry: z powodu????????????? ot dyrektor stwierdzil ze trzeba osczedzac, studenci mniej kosztuja :evil:

moze pomozecie, moze wasi znajomi wiedza o wolnych miejscach, moge podac w razie potrzeby tel.kontaktowe do przelozonych aby ocenili moja prace

bardzo dziekuje :roll: i przepraszam ze w ten sposob prosze o pomoc :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
u mnie tynkowanie parteru nadal trwa :D :D :D kolejny tydzień magii tynków przed nami.... może już ostatni??? mój mąż w to wątpi, i to bardzo, a ja po cichutku licze na cud...

a tym czasem kuchnia zmniejszyła się tak znacznie, że zaprojektowane szafki nie wejdą !!!!

 

Hehe, jak tynkarze posiedzą jeszcze jakiś czas, to kuchnia zmniejszy się tak bardzo, że nawet Ty do niej nie wejdziesz, nie mówiąc już o szafkach :wink:

 

Pozdrawiam,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

wiem ze raczej tutaj niepowinnam tego pisac :oops:

jednak moze ktos wie o jakims miejscu pracy gdzie w miare placa

w zeszlym tygodniu wlasnie sie dowiedzialam ze bede do zwolnienia :cry: z powodu????????????? ot dyrektor stwierdzil ze trzeba osczedzac, studenci mniej kosztuja :evil:

moze pomozecie, moze wasi znajomi wiedza o wolnych miejscach, moge podac w razie potrzeby tel.kontaktowe do przelozonych aby ocenili moja prace

bardzo dziekuje :roll: i przepraszam ze w ten sposob prosze o pomoc :-?

 

 

Bardzo Ci współczuje, czym sie zajmujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victoria,

współczuję sytuacji :(:(:(

napisz słówko czym się zajmujesz zawodowo

 

bobo,

jak się mieszka, pisz do nas :)

i poproszę Cię o namiary na Pana od drzwi wewnętrznych, słyszałam że są bardzo ładne :)

jeśli masz jakieś fotki to również poproszę o przesłanie mailem

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tynkowanie parteru nadal trwa :D :D :D kolejny tydzień magii tynków przed nami.... może już ostatni??? mój mąż w to wątpi, i to bardzo, a ja po cichutku licze na cud...

a tym czasem kuchnia zmniejszyła się tak znacznie, że zaprojektowane szafki nie wejdą !!!!

 

Hehe, jak tynkarze posiedzą jeszcze jakiś czas, to kuchnia zmniejszy się tak bardzo, że nawet Ty do niej nie wejdziesz, nie mówiąc już o szafkach :wink:

 

Pozdrawiam,

Andrzej

 

skończyć juz nie skończą, czara goryczy sie właśnie przelała :evil:

dramatycznie bezmyślna ekipa, wielkie chęci, uczciwi, ale partacze koszmarni... tak że jutro się z nimi rozstajemy, wzywamy zaprzyjaźnionego kierownika budowy na oględziny czy nie trzeba zrywać i dalej nie wiem co... zamontuje nowe meble tu gdzie mieszkam, akurat wejdą do duzego pokoju he he he :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

wiem ze raczej tutaj niepowinnam tego pisac :oops:

jednak moze ktos wie o jakims miejscu pracy gdzie w miare placa

w zeszlym tygodniu wlasnie sie dowiedzialam ze bede do zwolnienia :cry: z powodu????????????? ot dyrektor stwierdzil ze trzeba osczedzac, studenci mniej kosztuja :evil:

moze pomozecie, moze wasi znajomi wiedza o wolnych miejscach, moge podac w razie potrzeby tel.kontaktowe do przelozonych aby ocenili moja prace

bardzo dziekuje :roll: i przepraszam ze w ten sposob prosze o pomoc :-?

 

 

moze masz coś wspólnego z wychowaniem przedszkolnym??? pedagogiką??? bo osobiście poszukuję pracowników do mojego przyszłego przedszkola, ale chyba i przedszkolanki wyjechały na zachód... razem z tynkarzami he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Robaczki, mieszka nam się fajnie, tylko z dostępem do netu kiepsko, tak więc na maile nie liczcie. czasem tu się odezwę. niestety chorujemy, Patryśka poszła do przedszkola i srednio raz w miesiącu cos nam przynosi, własnie mam koszmarne zapalenie gardła, musiałam odwołać zajecia. :(

poza tym robimy porządek przy bramie, napęd itp. ale coś nas zima zastała... no i pojawiły się pierwsze lampy w domu, 2 żyrandole są na halogeny, ale cos mi się wydaje, że to nie zda egzaminu i będzie za ciemno,

jak jest u Was, czym oświetlacie pokoje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...