Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej!

Rozumiem ze wiekszość z Was nie miala stycznosci z firma Eko-bud (dzieki izat za info) :) Moze natomiast budowaliscie z ekipa p. Leszka Stępniaka lub p.Piotra Kolusa. Chetnie wysluchalbym wrazen i opinii o tych ekipach, gdyz miedzy innymi z nimi rozmawialem o budowie domu. Obie firmy wybudowaly podobno sporo domow w okolicach Nadarzyna, wiec moze ktos z Was byl tym szczesliwcem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Rozumiem ze wiekszość z Was nie miala stycznosci z firma Eko-bud (dzieki izat za info) :) Moze natomiast budowaliscie z ekipa p. Leszka Stępniaka lub p.Piotra Kolusa. Chetnie wysluchalbym wrazen i opinii o tych ekipach, gdyz miedzy innymi z nimi rozmawialem o budowie domu. Obie firmy wybudowaly podobno sporo domow w okolicach Nadarzyna, wiec moze ktos z Was byl tym szczesliwcem :)

 

 

Czy chodzi ci o firme ekobud która buduje w miedzy innymi w ruscu???

 

Jezeli tak to wiem bardzo duzo. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Czy ktoś już wybierał ochronę? Ja sie zastanawiam między Solidem a Juwentusem. Juwentus lepszy cenowo, al emoże Solid lepszy?

 

Juwentus mówi, że mają patrol zawsze na rynku w Milanówku, gość z Solida sugeruje, że on obsługuje też Podkowę. Troche mi sie nie podoba, ze mówi o konkurencji, ale...

Solid z kolei niby obsluguje tylko MIlanówek, ale kto to wie? A stacjonuja zawsze na Orlenie napocz Milanówka, czyli dalej iz Juwentus. I bądź tu mądry...

 

Co myślicie?

:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Juwentus mówi, że mają patrol zawsze na rynku w Milanówku, gość z Solida sugeruje, że on obsługuje też Podkowę. Troche mi sie nie podoba, ze mówi o konkurencji, ale...

Solid z kolei niby obsluguje tylko MIlanówek, ale kto to wie? A stacjonuja zawsze na Orlenie napocz Milanówka, czyli dalej iz Juwentus. I bądź tu mądry...

 

Z moich informacji wynika, że Solid ma gęściej patrole, czyli mają mniejsze rejony - krótszy czas dojazdu, chociaż teoretycznie w umowie czasy są podobne.

 

Co do cen... ja miałem ofertę z Solidu, potem z Juventusu o ok. 25% niższą, zarówno na montaż jak i na monitoring. Jak zadzwoniłem do handlowca z Solidu ponegocjować, to stanęło na kwotach ciut niższych jak w Juve, ale z większym zakresem instalacji! Cena za monitoring identyczna w obu firmach.

 

Nie chcę Ci nic sugerować. Negocjuj! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juwentus mówi, że mają patrol zawsze na rynku w Milanówku, gość z Solida sugeruje, że on obsługuje też Podkowę. Troche mi sie nie podoba, ze mówi o konkurencji, ale...

Solid z kolei niby obsluguje tylko MIlanówek, ale kto to wie? A stacjonuja zawsze na Orlenie napocz Milanówka, czyli dalej iz Juwentus. I bądź tu mądry...

 

Z moich informacji wynika, że Solid ma gęściej patrole, czyli mają mniejsze rejony - krótszy czas dojazdu, chociaż teoretycznie w umowie czasy są podobne.

 

Co do cen... ja miałem ofertę z Solidu, potem z Juventusu o ok. 25% niższą, zarówno na montaż jak i na monitoring. Jak zadzwoniłem do handlowca z Solidu ponegocjować, to stanęło na kwotach ciut niższych jak w Juve, ale z większym zakresem instalacji! Cena za monitoring identyczna w obu firmach.

 

Nie chcę Ci nic sugerować. Negocjuj! :)

 

na wycinki osowskie Solid proponuje instalacja okolo 3tys monitoring miesienczny za 80zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~

Przepraszam Mandre, że Ci zwracam uwagę, ale nie sądzisz, że Twoje odpowiedziami są nieco chaotyczne i wprowadzają trochę bałaganu?

 

Rysiu zastanawia się nad wyborem ochrony w Milanówku:

Juwentus mówi, że mają patrol zawsze na rynku w Milanówku, gość z Solida sugeruje, że on obsługuje też Podkowę. (...)

Solid z kolei niby obsluguje tylko MIlanówek, ale kto to wie?

 

a Ty odpisujesz o Wycinkach Osowskich:

Moim zdaniem jeżeli chodzi o ochrone i Żabia Wola Wycinki Osowskie to Solid są blisko 2 min.

 

 

Teraz podajesz konkretne kwoty:

na wycinki osowskie Solid proponuje instalacja okolo 3tys monitoring miesienczny za 80zeta

 

Niby ok, ale cena za montaż zależy przede wszystkim od zakresu prac i ilości urządzeń. Można wykonać instalację z centralą, klawiaturą i 2 czujkami PIR (ochrona wejścia/klawiatury, ochrona centrali) za ok. 1000zł, więc podawanie konkretnej kwoty, bez wiedzy czego ona dotyczy, jest bezwartościowe. Natomiast cena monitoringu zależy od ilości obiektów w rejonie i od konkurencji. Poza tym, cena którą podajesz za monitoring, jest prawdopodobnie ceną netto.

 

Pozdrawiam,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...