Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

to ja sie pochwale , a co

jutro koncze przygode z kafelkami

tydzien czasu :p i wszystko zrobione

no poprostu rewelka

mysle ze od srody , bede osiagalna na swoim,

wiec kto chce prezenty i zobaczyc robote glazurnika zapraszam :wink:

ja musze teraz pomyc okna oraz kafle, wiec prosze sie mnie niewystraszyc :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

na spotkaniu było super:))) fajną mamy grupę, nie ma co

przyszła raczej stara gwardia, do listy podanej przez Victorię nalezy dodać Rysiu razy 2,5:))), pogadalismy, ale nie tylko o budowie, o zyciu tez:) tematy wszelkie

miejsce bardzo sympatyczne, jedzonko dobre i niedrogie, możemy tam sie spotkac następnym razem, juz nie moge się doczekac, teraz mam blisko

Victorii dziękujemy za prezenty, żebys Ty widziała jak mój mąż się ucieszył:))

Ty;ko nastepnym razem prosze o podanie daty przynajmniej z tygodniowym wyorzedzeniem albo i dwutygodniowym a nie tak jak teraz w piatek na sobote :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~

W biuletynie Urzędu Gminy Żabia Wola znalazłem coś takiego, może kogoś zainteresuje:

http://www.ulisses.pruszkow.pl/as/internet_zabiawola.jpg

 

a poza tym:

Mam prośbę o poradę odnośnie okien połaciowych Fakro. Znalazłam w necie adres do Blachotrapezu (ul.Królewska 28). Czy ktoś tam kupował i czy wszystko było OK. A może są jeszcze jacyś dystrybutorzy tych okien w naszych okolicach?

Pozdr

Agathea

 

A czemu nie Velux??

 

Hehe, widzę że mamy podobne preferencje! Velux jest OK! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty;ko nastepnym razem prosze o podanie daty przynajmniej z tygodniowym wyorzedzeniem albo i dwutygodniowym a nie tak jak teraz w piatek na sobote :evil:

 

Ano widzisz...mnie zwiodło to samo...to było tak blisko tej Soboty, że do głowy mi nie przyszło, że to może być TA Sobota...

A ta piątka dogadała się chyba intuicyjno-telepatycznie :-) bo ja jak pisałem, żadnej daty nie widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Już to mam otrzaskane...z gazetki wewnętrznej TP 8)

I właśnie ta inwestycja ma nas obijąć....choć nie widać tego na mapce...

 

Przetarg, o którym mowa w tym artykule dotyczył:

Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacji teletechnicznej (12,90 km-otwory) i sieci rozdzielczej (398,50 km-pary) w miejscowościach Kaleń Towarzystwo, Ojrzanów Towarzystwo, Zaręby, Petrykozy oraz Lasek, Żelechów i Ojrzanów gmina Żabia Wola.

 

To wszystko po drugiej stronie "katowickiej", ale w artykule jest mowa też o innych miejscowościach, więc prawdopodobnie jest równolegle jakaś druga inwestycja, która dotyczy "naszej" strony. Niestety nie znalazłem informacji o przetargach, które mogłyby tego dotyczyć, ani żadnych informacji szczegółowych. Na pewno będę temat śledził, więc jak się czegoś dowiem, to dam znać na grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazłem informacji o przetargach, które mogłyby tego dotyczyć, ani żadnych informacji szczegółowych. Na pewno będę temat śledził, więc jak się czegoś dowiem, to dam znać na grupie.

 

Jak już napisałem, o inwestycji TP pochodzącej z tych właśnie środków wiem od samego źródła czyli od TP i widziałem też biuletyn wew. TP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Jak już napisałem, o inwestycji TP pochodzącej z tych właśnie środków wiem od samego źródła czyli od TP i widziałem też biuletyn wew. TP

 

Inwestycja o której mowa w Biuletynie Urzędu Gminy jest inwestycją Gminy, cała infrastruktura teleinformatyczna pozostaje własnością Gminy. Był osobny przetarg na dzierżawę tej infrastruktury i dostarczanie internetu. Przetarg ten wygrała, jak nie trudno się domyślić, TP S.A. Być może rozbudowa infrastruktury, o której Ty czytałeś, jest odrębną, własną inwestycją TP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Beata, a gdzie budujesz??

mam fajnego projektanta przyłączy ale z Piaseczna

jestem z niego bardzo zadowolona

jak będziesz chciała namiar to pisz na priv

pozdrawiam

iza

 

Bedziemy budowac w Osowcu - Żabia Wola

 

Akurat w przypadku zakładów energetycznych, to polecałbym poszukać kogoś z rejonu, zwłaszcza w przypadku ZEŁT RE Żyrardów, spotkałem się z dwoma przypadkami, że elektrycy z rejonu Pruszkowa nie chcieli się podjąć zlecenia realizowanego na terenie RE Żyrardów.

 

U mnie przyłącze robił pan Rybkowski zarówno część moją (od skrzynki do domu), jak i część ze strony zakładu energetycznego (od słupa do skrzynki)!! Nie mam pod ręką numeru do niego, ale mieszka w Siestrzeni, tuż przy trasie katowickiej, jadąc w stronę Warszawy po prawej stronie, zaraz za głównym skrzyżowaniem - jest tablica przy bramie.

 

Ewentualnie, mogę jeszcze polecić pana Jana Rudnickiego z Jaktorowa, który robił mi instalację wewnętrzną, ale o ile wiem, robi też przyłącza, a przynajmniej projekty. Niestety do niego też nie mam pod ręką telefonu. Jeżeli będziesz zainteresowana, to poszukam wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Akurat w przypadku zakładów energetycznych, to polecałbym poszukać kogoś z rejonu, zwłaszcza w przypadku ZEŁT RE Żyrardów, spotkałem się z dwoma przypadkami, że elektrycy z rejonu Pruszkowa nie chcieli się podjąć zlecenia realizowanego na terenie RE Żyrardów.

 

U mnie przyłącze robił pan Rybkowski zarówno część moją (od skrzynki do domu), jak i część ze strony zakładu energetycznego (od słupa do skrzynki)!! Nie mam pod ręką numeru do niego, ale mieszka w Siestrzeni, tuż przy trasie katowickiej, jadąc w stronę Warszawy po prawej stronie, zaraz za głównym skrzyżowaniem - jest tablica przy bramie.

 

Ewentualnie, mogę jeszcze polecić pana Jana Rudnickiego z Jaktorowa, który robił mi instalację wewnętrzną, ale o ile wiem, robi też przyłącza, a przynajmniej projekty. Niestety do niego też nie mam pod ręką telefonu. Jeżeli będziesz zainteresowana, to poszukam wieczorem.

 

bede wdzieczna za wszelkie namiary, zdaję sobie sprawę, że najlepszy byłby ktos z okolic Żyrardowa, podobno w Zakładzie Energetycznym jest nawet papierowa lista rekomendowanych projektantów i "leży na stoliczku nr 4", nie ma oczywiscie możliwosći przefaxowania ;-(, a nie bardzo mamy czasu, żeby tam specjalnie jechać, ale jak nie będzie wyjścia to oczywiście zrobimy kolejną wycieczkę krajoznawczą

 

Pozdrawiam

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...