Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Hmmm... pokoj jest dosc maly, chyba nie wiecej, niz 25-30 metrow. dokladnie nie powiem, bo moje plany sa u pani architekt, ale tak mi sie wydaje, ze komin jest posadowiony o jakies 2,5 metra od scian - umieszczony centralnie. Sam komin ma chyba 80 cm dlugosci z kazdej strony. Jest wielki... :-)

 

Mam tylko jedno zdjecie z ta kobyla w tle... widac na nim cwierc pokoju (zamazane bo zdjecie robil moj 5-letni wtedy syn ;) ). Moze Ci to da jakies pojecie. Zaprosilabym na wizyte, ale zimuje w Warszawie i w domku bywam nieregularnie... :)

 

http://img522.imageshack.us/img522/7461/nicolaandmumrg1.th.jpg

 

To, przy czym stoi ten stolik, przy ktorym siedze to wlasnie kobyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam

 

czy ktoś z Was budował może dom, który przewiduje kominek na środku salonu- mam na myśli osobny słup, który jest tam zapewne ze względów podtrzymywania stropu...

 

jak sprawdził się taki kominek? czy nie "zagracił" salonu? czy nie zmienilibyście go na kominek na którejś ze ściań?

 

dzięki za info

 

M

ten slup raczej nie podtrzymuje stropu tylko jest to poprostu komin, ktory jest niezbedny przy kazdym kominku oczywiscie po za elektrycznym ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Kochani,

Poszukuję betoniarni gdzie posiadają gruszkę (betoniarkę z pompą) na jednym samochodzie.

 

Gruszkę z pompą?? Nie sądzę, żeby w mniejszych betoniarniach mieli taką hybrydę. Jeśli w ogóle coś takiego znajdziesz, to może w Budokruszu, nie są tani (chociaż nie jest dramatycznie drogo), ale mają na pewno najbogatszą flotę, więc może mają takiego cudaka :)

 

BUDOKRUSZ ODDZIAŁ GRODZISK MAZOWIECKI

ul. Traugutta 48, 05-825 Grodzisk Mazowiecki,

tel./fax + 48 (22) 724 14 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~

Witajcie,

 

mam pytanie nie związane bezpośrednio z głównym tematem naszego forum, ale nie mam kogo pytać, więc mam nadzieję, że wybaczycie :)

 

Poszukuję kontaktu do kogoś, kto korzysta z hali sportowej w Grodzisku lub Milanówku. Konkretnie chodzi o grupę grającą na hali w piłkę nożną. Wraz z przeprowadzką w okolice Grodziska zupełnie nie pasuje mi dojazd na halę z której dotychczas korzystałem, a coraz bardziej mi tego brakuje.

 

Gdyby ktoś z Was coś wiedział, to piszcie na p.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...