Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Witam Grupę nadarzyńsko-grodziską!

 

Budować się będę co prawda w okolicy Piaseczna, ale chciałabym dowiedzieć się jakie notowania u Was mają więźby dachowe z Odrano Woli?

 

Znalazłam taki kontakt w internecie. Czy ktoś zamawiał u nich więźbę? Może lepiej ich omijać dużym łukiem?

 

Bardzo będę wdzęczna za opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Proszę Szanownych Forumowiczów,

 

mój mąż wczoraj przyniósł do domu zgodę sąsiada na udostępnienie gruntu czyli jak dobrze pójdzie za 3 miesiące będziemy mieli prąd!!!

 

Jakbym miała opisać 3 tygodniowe negocjacje z sąsiadem, wyszłoby tego kilka stron. Prosiłam, dzwoniłam kilka razy dziennie, nagrywałam się na pocztę, człowiek nie raczył oddzwonic,czułam się jak akwizytor, wysyłałam faxem: mapki, projekty, opisy sytuacji,deklaracje...co Tylko facet chciał, Pan oczywiście dzwonił do ZE Zyrardów, wypytywał, sprawdzał, węszył spisek, obrażał się.

Porażka...przecież chodzi tylko o przekopanie metra gruntu.

Ale udało się!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie z tej górnej

 

a u mnie wyszła usterka na dachu, oberwała się jedna obróbka blacharska

zadzwoniłam do Koprowskiego, o dziwo odebrał telefon i powiedział, że przyjedzie ratowac sprawę dzis,

o 2 zadzwonił, że mu coś super pilnego wypadło i raczej nie zdąży (czemu nie jestem zaskoczona) ma jeszcze do 4 zadzwonic, obiecywał, że moze jednak dzis, a jesli nie to w poniedziałek rano,

sprawa jest bardzo pilna, bo wiatr może narobic dużych szkód

zobaczymy ile jest warta jego gwarancja

generalnie wydaje się, że w naszym własnym interesie nie nalezy go dalej polecać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś byłam na budowie i patrzę zacieka mi lekko komin (co ciekawe wcześniej przy dużych deszczach nir zaciekał ale tez nie było takiego wiatru) zadzwoniłam do firmy która mi dach robiła i pan od razu na dziś się umówił przyjechał poprawił obróbki komina jakimś uszczelniaczem podobnym do silikonu gdyby coś się dalej działo mam znowu dzwonić... (wina prawdopodobnie leży w tym, że komin jest obklejony płytkami klinkierowymi) no nic to zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia,

jak na razie nie mam zastrzeżeń do Koprowskiego

dużo wcześniej umówił się ze mną na styczeń i jak obiecał tak zaczął pracę

sam się odezwał, że jest już gotów, ja nie ponaglałam

jak zadzwoniłam do niego, że pilnie potrzebuję założyć rynny spustowe, to też przyjechał

przykro mi, że tak Cię traktuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
dekarz robi teraz podsufitkę drewnianą :)

ale chyba wybrałam zły kolor Drewnochronu :( bo machoń

jest bardziej czerwony, a okna brązowe

ale w połączeniu z dachówką może nie będzie rzucała się w oczy :)

 

spokojnie, za 2-3 lata jak będziesz miała dużo "szlaczków" zrobionych przez osy, to przemalujesz na właściwy kolor :)

... no chyba, że ta Twoja sosna (czy jednak świerk?) nie będzie im smakował, ale jak jest pokryta drewnochronem, to myślę, że nie pogardzą :)

 

 

p.s. nikt nic nie wie o hali, o którą ostatnio pytałem? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia,

jak na razie nie mam zastrzeżeń do Koprowskiego

dużo wcześniej umówił się ze mną na styczeń i jak obiecał tak zaczął pracę

sam się odezwał, że jest już gotów, ja nie ponaglałam

jak zadzwoniłam do niego, że pilnie potrzebuję założyć rynny spustowe, to też przyjechał

przykro mi, że tak Cię traktuje :(

 

Iza ale to chyba do Bobo miało być? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia,

jak na razie nie mam zastrzeżeń do Koprowskiego

dużo wcześniej umówił się ze mną na styczeń i jak obiecał tak zaczął pracę

sam się odezwał, że jest już gotów, ja nie ponaglałam

jak zadzwoniłam do niego, że pilnie potrzebuję założyć rynny spustowe, to też przyjechał

przykro mi, że tak Cię traktuje :(

 

Iza ale to chyba do Bobo miało być? :roll: :wink:

A Bobo to nie Sylwia ?? :o :o :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS,

o jakich szlaczkach piszesz??

z tym drewnochronem to też jest problem, bo wycofują go z rynku

część mam pomalowaną bez wosku więc trzeba jeszcze polakierować a część z woskiem więc juz bez lakieru się obędzie

małe zamieszanko się zrobiło

zobaczymy, które osom będzie lepiej smakowało :D

wybrałam sosnę 12 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
AS,

o jakich szlaczkach piszesz??

z tym drewnochronem to też jest problem, bo wycofują go z rynku

część mam pomalowaną bez wosku więc trzeba jeszcze polakierować a część z woskiem więc juz bez lakieru się obędzie

 

Malowałem sztachetki na płot, nie wiem czy drewnochron był z woskiem, czy bez. Chyba bez. Niczego już na to nie dawałem. Po 3 latach mam piękne ślady, jakby odrapania. Nie wiedziałem co to jest, ale kiedyś zauważyłem na płocie kilka os, szły po sztachetce wydając odgłos chrupania :) a za nimi zostawała jasna "ścieżka". Zainteresowałem się tym faktem i wyczytałem, że osy (pewnie nie tylko one) używają celulozy z drewna do budowy gniazd.

A sztachetki i inne konstrukcje drewniane ze szlaczkami jak u mnie, widuję bardzo często, chociaż wcześniej nie zwracałem na to uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...