Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

edyryt,

No to już wszystko jasne, ale muszę się tam wybrać, bo rzadko tamtędy jeździmy przez te cholernie krzywe dekle od kanalizacji, na których można zawieszenie zostawić. Dziwne, że od kilkunastu lat nie mogą tego zrobić. Ale choć chodnik macie, tylko nie wiem czy on biegnie po Waszej stronie czy przeciwnej. Ten chodnik nie mógł powstać przez 50 lat, ale od kilku już jest, ale ta szkoła rolnicza obecnie nie ma już takiej rangi jak kiedyś, ale ma chodnik...

My budujemy pod samym Karolinem. Zapraszamy wiosną, wtedy jest tam najładniej, parę osób z Grupy Nadarzyńskiej mogłoby to potwierdzić (że jest ładnie) odbyło się u nas spotkanie Grupy 10 czerwca 2006r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, może ktoś mnie oświeci. Jadę Ci ja dzisiaj do pracy trasą Grodzisk-Pruszków-Warszawa, zdaje mi się że jest to droga krajowa. Pomykam dostojnie przez Milanówek w porywach do 10 mk/h. Ale raczej po prostu stoję. W korku. Mijam Milanówek, a tu dalej korek. Myślę - ki diabeł. W oddali widzę migające światła. Dojeżdzam. I widzę:

 

dwa pługi śnieżne!!!!

 

Stoją. Przodem do siebie. Bez kierowców. Tarasując cały jeden pas. O 7:15 rano!

 

Były to jedyne pługi śnieżne jakie zobaczyłem na trasie.

 

Czy ktoś coś z tego rozumie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyryt,

No to już wszystko jasne, ale muszę się tam wybrać, bo rzadko tamtędy jeździmy przez te cholernie krzywe dekle od kanalizacji, na których można zawieszenie zostawić. Dziwne, że od kilkunastu lat nie mogą tego zrobić. Ale choć chodnik macie, tylko nie wiem czy on biegnie po Waszej stronie czy przeciwnej. Ten chodnik nie mógł powstać przez 50 lat, ale od kilku już jest, ale ta szkoła rolnicza obecnie nie ma już takiej rangi jak kiedyś, ale ma chodnik...

My budujemy pod samym Karolinem. Zapraszamy wiosną, wtedy jest tam najładniej, parę osób z Grupy Nadarzyńskiej mogłoby to potwierdzić (że jest ładnie) odbyło się u nas spotkanie Grupy 10 czerwca 2006r.[/quo

Zygmor

Przeglądałam zdjęcia z Waszego spotkania

Ten ogród!!!!!!!!!. Czy budowa go nie zniszczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, może ktoś mnie oświeci. Jadę Ci ja dzisiaj do pracy trasą Grodzisk-Pruszków-Warszawa, zdaje mi się że jest to droga krajowa. Pomykam dostojnie przez Milanówek w porywach do 10 mk/h. Ale raczej po prostu stoję. W korku. Mijam Milanówek, a tu dalej korek. Myślę - ki diabeł. W oddali widzę migające światła. Dojeżdzam. I widzę:

 

dwa pługi śnieżne!!!!

 

Stoją. Przodem do siebie. Bez kierowców. Tarasując cały jeden pas. O 7:15 rano!

 

Były to jedyne pługi śnieżne jakie zobaczyłem na trasie.

 

Czy ktoś coś z tego rozumie?????

Bogus wyjaśnienie jest proste : te dwa pługi snieżne sie zderzyły :o :o :o :o wiem to od osób które zdarzenia widziały.. policja kierowała ruchem... :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę się zderzyły? Policji żadnej nie było. Kierowców też. Jak się mogły zderzyć dwa pługi to ja nie wiem :o

 

Owszem datej było zderzenie. W Kaniach. 3 samochody. Tylko jeden pas wolny. Policji zresztą też nie było.

 

I z ciekawostek - TIR który sie nie "zmieścił" na stacji w Otrębusach - stał sobie po prostu na jezdni zajmując jeden pas. Ci ludzie to mają jednak w głowach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyryt,

żeby móc czytać ktoś musi coś pisać :)

 

budujesz bardzo ładny domek

w moim stylu ;)

w innym wątku widziałam wklejone przez Ciebie zdjęcie parapetu z breciej sardy

masz może jakies inne ujęcie ,mniej pod światło do zaprezentowania??

chętnie bym zobaczyła, bo mam mieć takie same :)

te u Ciebie wydają się bardzo jednolite i jasne

więc jakbys miała to czekam na fotkę ;)

plissssssssss

mam 8 parapetów i kazdy jest inny. Fakt są takie które mają kolor jasno kremowy a najładniejszy jest ten z dużą ilością ciemnych rys. Nie wiem czy zamawiając parapety można poprosić o takie a nie inne kawałki. Ja o tym nie pomyślałam.

W wątku parapetów wewnętzrznych są zmienione i nowe zdjęcia.

Pozdrawiam

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=91575&highlight=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobo30,

witaj. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem drzwi od pana Andrzeja. Nawet żonie się podobają, choć nie widziała Twoich i nie była przekonana, że podjąłem trafną decyzję. Jak widzisz trochę to trwało. Jeszcze raz dzięki za namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek jeszcze nie robiłem. Robiłem fotki drzwi bobo30 i pokazywałem je żonie. Niestety nie oddawały one całego klimatu tych drzwi. Nie jestem w tym zakresie profesjonalistą. Być może gdyby było odpowiednie, mocne oświetlenie, a nie tylko lampa błyskowa aparatu, wyglądałyby atrakcyjnie na zdjęciach. W rzeczywistości ich wygląd jest lepszy niż na moich zdjęciach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hans_68, fajnie, że macie drzwi, nie ma za co dziekować

 

Senser, ja walczę z US w Pisecznie, a to niestety całkiem inna bajka...

oczywiście ostatniego podpisu w mojej sprawie jeszcze nie ma,

mam nadzieje, że faktycznie szybko dostaniesz forse - mi wiele razy mówiono, że to pójdzie błyskawicznie, dokumenty już gotowe, tylko podpisów brakuje, wypłata prawie na dniach, no i sam widzisz to ich błyskawicznie, tyle miesięcy

 

mi wiatr naderwał obróbki blacharskie na kominach

 

słuchajcie POSZUKUJĘ na stałe OPIEKUNKI do moich dzieci, 2-3 razy w tygodniu po kilka (5-6) godzin plus czasem w sobote lub niedzielę, może znacie kogos rozsądnego, godnego zaufania, dajcie znać , jesli tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam przeserdecznie a gdzie konkretnie w ruscu???? jajestem sąsiadem ze środkowej :D

 

Dziekuje,

Budujemy na Bursztynowej, to z głównej w arbuzowa w lewo, w Żwirową w prawo i druga w lewo to juz nasza.

 

Jestesmy na etapie przed polozeniem więźby, ale cos czuje ze moj wykonawca DachMur cos mnie w jajo chce zrobic. Przekladaja juz ponad miesiac, tak o tydzien, o pare dni. We wtorek przywiezli więźbę i mieli zaczac, ale nie zaczeli (bo jeszcze gdzies musza dokonczyc). Maja ponoc zaczac w poniedzialek, ale ja juz trace cierpliwosc.

 

Dlatego tez jesli macie jakiegos ciesle z ktorego jestescie/byliscie zadowoleni to dajcie prosze znac.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam przeserdecznie a gdzie konkretnie w ruscu???? jajestem sąsiadem ze środkowej :D

 

Dziekuje,

Budujemy na Bursztynowej, to z głównej w arbuzowa w lewo, w Żwirową w prawo i druga w lewo to juz nasza.

 

Jestesmy na etapie przed polozeniem więźby, ale cos czuje ze moj wykonawca DachMur cos mnie w jajo chce zrobic. Przekladaja juz ponad miesiac, tak o tydzien, o pare dni. We wtorek przywiezli więźbę i mieli zaczac, ale nie zaczeli (bo jeszcze gdzies musza dokonczyc). Maja ponoc zaczac w poniedzialek, ale ja juz trace cierpliwosc.

 

Dlatego tez jesli macie jakiegos ciesle z ktorego jestescie/byliscie zadowoleni to dajcie prosze znac.

 

pozdrawiam

 

 

O to wiem gdzie to jest ode mnie jakies 500 m. cos widze duzo ludzi buduje sie w ruścu :D . Kiedy planujesz wprowadzke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O to wiem gdzie to jest ode mnie jakies 500 m. cos widze duzo ludzi buduje sie w ruścu :D . Kiedy planujesz wprowadzke?

 

wprowadzke planujemy jak wszystko pojdzie okey, jakos po wakacjach, a oczywiscie im szybciej tym lepiej. Rzeczywiscie budow jest duzo w okolicy, a z tego co wiem to w tym roku maja zaczac sie jeszcze 2 na naszej ulicy.

 

CALY CZAS CZEKAM NA POMOC W SPRAWIE CIEŚLI. JEŚLI MACIE NAMIARY NA SPRAWDZONYCH PROSZE O NIE.

 

pozdrawiam Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...