Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

chyba niedługo rozwiążą tą naszą grupę

piszą tylko ze 4 osoby

Czytuje Wasze posty więc się przestraszyłam :oops:

Może 5 osób wystarczy? :D

Buduję w Otrębusach jest to już stan surowy zamknięty.

Pozdrawiam

 

Witam

W związku z tym , że pomalutku wszystko się klaruje, jest już działka,projekt i tworzy się projekt przyłącza elektrycznego,projekt zagospodarowania chciałbym wesprzeć działania grupy,na dobre w niej zagościć- o ile mnie przyjmiecie:).

Na wiosnę mam zamiar zacząć się budować w Starych Budach Radziejowickich, koło radziejowic i jak się zorientowałem to raczej do Waszej grupy powinienem się dopisać.

W każdym bądź razie witam wszystkich, z zainteresowaniem czytam Wasze posty i mam nadzieję , że pozwolicie skorzystać z Waszych doświadczeń , doradzicie czasem i moze nie raz uda nam się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam ponownie,

 

mam pytanie do osób z Ruśca ... szczególnie do Gawła :)

Zastanawiam się nad wierceniem studni. Czy wiecie może na jakiej głębokości jest woda w naszej okolicy ?

 

Dzięki

Jacek[/quote

 

Woda w naszej okolicy nie lezy zbyt gleboko (umnie na 10 m), ale jest zazelazonai nienadaje sie do picia srednia glebokosc to od 8 do 30 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

penny -

 

Rośnie, rośnie ... a na wiosnę się jeszcze bardziej uaktywni :)

 

Słyszałem, że są problemy z "trafieniem" na wodę w przypadku wierconych studni, więc może ta zabawa zbyt drogo kosztować. Właśnie się dowiedziałem, że woda w studniach kopanych jest na glębokości ok 7 metrów i jest słabej jakości. Czy masz podobne informacje od Twoich znajomych ?

 

Pozdrawiam.

 

Z tą wodą to sie nie bój wykonawca ma doswiadczenie i znajdzie tą wode, ona nie jest zła, czysta , bardzo miekka, uwaga na mycie włosów po umyciu i wysuszeniu mozna wygladac jak przestraszony pawian :o :D Gdzie dokładnie masz dzialke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaweł:

 

No właśnie trochę się martwię, że nie będę mógł zrobić studni wierconej w miejscu gdzie mi najbardziej pasuje. Problem mycia przeboleję, rozumiem, że nie ubywa włosów po umyciu :) :)

Działkę mamy przy ulicy poprzecznej do ul.Głównej w charakterystycznym miejscu - na wysokości kontenera na śmieci :)

Mógłbyś podać namiary na Twojego wykonawcę ?

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też Was poczytuję czasami,

mogę polecić studniarza, mi wywiercił studnie na 26m

za 1 m liczył tylko 50 zl, dodatkowo kupiłam pompkę na czas budowy

narazie studnia działała znakomicie, więcej będę mogła napisac wiosną

 

szukam kontaktu do dobrego tartaku, jeśli jesteście zadowoleni ze swojego drzewa to będę wdzięczna

gdzie kupowaliście dachówkę?

może dostanę dobry adres:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam przeserdecznie a gdzie konkretnie w ruscu???? jajestem sąsiadem ze środkowej :D

 

Dziekuje,

Budujemy na Bursztynowej, to z głównej w arbuzowa w lewo, w Żwirową w prawo i druga w lewo to juz nasza.

 

Jestesmy na etapie przed polozeniem więźby, ale cos czuje ze moj wykonawca DachMur cos mnie w jajo chce zrobic. Przekladaja juz ponad miesiac, tak o tydzien, o pare dni. We wtorek przywiezli więźbę i mieli zaczac, ale nie zaczeli (bo jeszcze gdzies musza dokonczyc). Maja ponoc zaczac w poniedzialek, ale ja juz trace cierpliwosc.

 

Dlatego tez jesli macie jakiegos ciesle z ktorego jestescie/byliscie zadowoleni to dajcie prosze znac.

 

pozdrawiam

 

ZABCIA:

To znaczy, że jesteście jak na razie moimi najbliższymi sąsiadami :) ja będę na wiosnę zaczynać na rogu Żwirowej i Bursztynowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też Was poczytuję czasami,

mogę polecić studniarza, mi wywiercił studnie na 26m

za 1 m liczył tylko 50 zl, dodatkowo kupiłam pompkę na czas budowy

narazie studnia działała znakomicie, więcej będę mogła napisac wiosną

 

pozdrawiam

 

Witam, mógłbym dostać namiar do tego studniarza??

 

[email protected]

 

Dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaweł:

 

No właśnie trochę się martwię, że nie będę mógł zrobić studni wierconej w miejscu gdzie mi najbardziej pasuje. Problem mycia przeboleję, rozumiem, że nie ubywa włosów po umyciu :) :)

Działkę mamy przy ulicy poprzecznej do ul.Głównej w charakterystycznym miejscu - na wysokości kontenera na śmieci :)

Mógłbyś podać namiary na Twojego wykonawcę ?

 

Jacek

 

O to bardzo blisko mnie nie ma sprawy, ale ale przecież tam jest wodociąg :o , czy ta dzialka jest za smietnikiem niedaleko kepy lasku sosnowego bo nie bardzo wiem???? :-? . No i podaje dla Wszystkich namiar na studniarza: PIOTR PALUCHOWSKI 502286560 lub 048-8560566

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam przeserdecznie a gdzie konkretnie w ruscu???? jajestem sąsiadem ze środkowej :D

 

Dziekuje,

Budujemy na Bursztynowej, to z głównej w arbuzowa w lewo, w Żwirową w prawo i druga w lewo to juz nasza.

 

Jestesmy na etapie przed polozeniem więźby, ale cos czuje ze moj wykonawca DachMur cos mnie w jajo chce zrobic. Przekladaja juz ponad miesiac, tak o tydzien, o pare dni. We wtorek przywiezli więźbę i mieli zaczac, ale nie zaczeli (bo jeszcze gdzies musza dokonczyc). Maja ponoc zaczac w poniedzialek, ale ja juz trace cierpliwosc.

 

Dlatego tez jesli macie jakiegos ciesle z ktorego jestescie/byliscie zadowoleni to dajcie prosze znac.

 

pozdrawiam

 

ZABCIA:

To znaczy, że jesteście jak na razie moimi najbliższymi sąsiadami :) ja będę na wiosnę zaczynać na rogu Żwirowej i Bursztynowej :)

 

:D Miło to słyszeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też Was poczytuję czasami,

mogę polecić studniarza, mi wywiercił studnie na 26m

za 1 m liczył tylko 50 zl, dodatkowo kupiłam pompkę 250zł na czas budowy

narazie studnia działała znakomicie, więcej będę mogła napisac wiosną

 

pozdrawiam

 

Witam, mógłbym dostać namiar do tego studniarza??

 

[email protected]

 

Dziekuję.

 

gaweł czyli jest nas dwoje bo ja też z P. Paluchowskiego usługi korzystałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o dachówki, to zrób wyceny w różnych składach

przydają się do ewentualnych negocjacji ;)

 

będziesz sam budował od A do Z swój domek??

:o

w zasadzie będę potrzebował fizycznego pomocnika, ale:

ławy zaleję z gruchy, fundamenty też, ściany postawię sam, więźbę postawi prawdopodobnie eraga, potem dachówki i kominy zrobię sam, okna wstawi firma, ścianki działowe(g-k), instalacje, glazura, terakota, itp sam.

Z zawodu jestem strażakiem,a jak wiesz w straży jest cienko i trzeba dorabiać:)Potrzeba matka wynalazku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...