Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gość ~AS~
myslalam zeby zrobic jakas bazke i wrzucic na serwer np nasz czyli walacikow, dzialaloby to na tej samej zasadzie co mapa Sensera

tylko rzeczywiscie pozostaje kwestia przekazania do mnie namiarow

 

Na dłuższą metę, nie sądze żeby to był dobry pomysł...

Uwierz mi wysiądziesz...będziesz musiała to wiele razy aktualizować...

Moja rada jest taka, żeby zrobić nowy wątek w klubie budujących...

Np o nazwie: Baza adresowa Grupy Grodzisko-Nadarzyńskiej...

I byśmy wprowadzili zasadę, że każdy z naszej grupy może postawić tylko jednego posta, do którego przez opcję "zmeień" można by dodawać jakieś wpisy...każdy by to robił w dowolnym momencie...na nikimi nie spoczywałby obowiązek aktualizacji...

 

A moim zdaniem rozwiązanie z wątkiem na grupie nie jest szczególnie szczęśliwe. Słabe możliwości przeszukiwania, brak możliwości sortowania, podziału na kategorie, itp.

Zdecydowanie lepiej to zrobić na osobnej stronie, z zapleczem np. na mySQLu z tym, że każdy sam by dopisywał swoje wpisy za pomocą formularza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem rozwiązanie z wątkiem na grupie nie jest szczególnie szczęśliwe. Słabe możliwości przeszukiwania, brak możliwości sortowania, podziału na kategorie, itp.

Zdecydowanie lepiej to zrobić na osobnej stronie, z zapleczem np. na mySQLu z tym, że każdy sam by dopisywał swoje wpisy za pomocą formularza.

 

 

Aaaaaa ja wiedzy w tym zakresie nie mam...

Ale jeśli mogłoby to działać przez formularz....to panie medal, nawet dwa...ktoś tu o serwerach mówił...panie, toż to nowe perspektywy się przed nami otwierają !! :-)

Tylko jeszcze jedno...

Dobrze by było edytować/dodawać nowe kategorie??

 

A wejście po wysłaniu sms-a na nume 7584 1,22 zł z VAT :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
pewnie masz racje, samo zrobienie to nic, potem mogloby byc duzo roboty przy aktualizacjach

 

Wiem co mówię...swego czasu przeżyłem zmasowany atak na mapę... :-)

I była załama :-)

 

bo mapa też powinna być w wersji hi-tech :) dane powinny być w bazie danych, dopisywałbyś nazwę użytkownika, koordynaty i po sprawie :D :D :D

 

p.s. ale nam się dzisiaj temat ożywił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
czy ktoś Wie czy w Wycinkach Osowskich ( przed Musułami ) dociera Internet ?? Dzwoniłem ostatnio do TPSa nie mogli mi odpowiedzieć bo nie znają Wycinek... aaaaahhh.... :evil:

 

Nie widziałeś reklam Plusa? "Internet jest wszędzie" ;) :D

 

Jeśli tylko tepsa zechce Ci kabel podłączyć, to o internet się nie martw. Poczytaj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś Wie czy w Wycinkach Osowskich ( przed Musułami ) dociera Internet ?? Dzwoniłem ostatnio do TPSa nie mogli mi odpowiedzieć bo nie znają Wycinek... aaaaahhh.... :evil:

 

Ty to się zoirentuj...bo na wiosnę (w końcu) ma ruszyć duża inwestycja tlekomuny na terenie ŻW...mają dotrzeć też do mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mapa też powinna być w wersji hi-tech :) dane powinny być w bazie danych, dopisywałbyś nazwę użytkownika, koordynaty i po sprawie :D :D :D

 

Pewnie...najlepiej podpiąć pod to GPS....

I kamerki internetowe z sypialni :lol:

 

 

no, no, no...

się Panowie zagalopowali :D

baza może byc w mySQLu, ( jest u nas na lap.pl ), ale skoro mandre robi jakąś stronę .....

 

Pzdr

 

ps. wit to moja uczelnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...