Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Gość ~AS~
baza może byc w mySQLu, ( jest u nas na lap.pl ), ale skoro mandre robi jakąś stronę ...

Robi stronkę, ale aplikacje w SQL-u to chyba AS ma zrobić?? :lol:

 

??? :)

 

Skoro mandre coś już zaczął robić, to niech dokończy i zobaczymy co z tego wyjdzie. Potestujemy, ocenimy, a potem będziemy ewentualnie udoskonalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

podaje adres Strony Testowej , bez SQLa ale jakoś tam wygląda grunt to IDEA... :wink: , jakoś trzeba zacząć...

 

http://machtylowicz.castonet.pl

dla mnie bardzo ok ;-),

jak się rozrośnie to przerzucimy do bazy w mySQL (walaciki zrobią), wszyscy będą mieli hasło admina i bedą dodawać do tabeli przez formularz

 

mandre teraz pozostaje tylko kwestia przekazania Tobie kontaktów?

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bazy adresowej dorzuć też może kilka kategori dla "wykończeniowców" :-)

- zakładanie ogrodów (zieleń)

-ogrodzenia

- glazurnicy

-architekci

-projektanci wnętrz

-elewacje

-gips/karton

-kominiarze

-kopanie studni

- Stolarze/parkiety/schody

-meble na zamowienie

-oświetlenie

 

-opał (drewno kominkowe itp)

-wywóz nieczystości płynnych

 

Podane przypadkowo...ale to co mi się nasówa... :-)

 

W ten oto sposób powstał samoistnie "komitet założycielski Bazy adresowej grupy Grodzisko-Nadarzyńskiek"!!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Walcikami to mam problem....

Bo jak piszą to ja nie wiem czy to on, czy ona, czy oni ?? :lol:

Piszę ja (ONA) :) , ale proces myślowy i decyzyjny jest już wspólny (ONA i ON), co do wykonawstwa bazy to też będzie wspólnie- Bartek będzie programował, Beata zajmie się grafiką...

 

Pozdrawiam(y)

 

napisałabym, ze jesteśmy jednym ciałem jak Andrzej i Roman(nasi wicepremierzy), ale to juz będzie przegięcie ...

:D

 

ps. my tu gadu gadu a mapa nie została jeszcze zupdateowana......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
ps. my tu gadu gadu a mapa nie została jeszcze zupdateowana......

 

no właśnie, a tak poganiał wczoraj :p

 

 

ps. wit to moja uczelnia

 

A w jakim charakterze, jeśli można wiedzieć? :)

Pytam bo 3 osoby pracujące ze mną w pokoju tam studiują (zaocznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Witam,

 

podaje adres Strony Testowej , bez SQLa ale jakoś tam wygląda grunt to IDEA... :wink: , jakoś trzeba zacząć...

 

http://machtylowicz.castonet.pl

 

O kurcze, déjŕ vu ! Gdzie ja to już widziałem? ;) :)

 

No to Beata będzie się mogła wykazać, bo układ strony może i jest praktyczny, ale nad stroną graficzną można popracować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
proponuję dodać jeszcze(...)

 

A ja nie rozumiem jaka jest idea wydrębnienia działu "wykończenia i inne" - co tam by się miało znaleźć?

Jeżeli kontakty do wykonawców - to wtedy powinno to być w "bazie adresowej", a jeżeli jakieś opinie, itp. to może zrobić dział w stylu "Porady, doświadczenia, opinie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja nie rozumiem jaka jest idea wydrębnienia działu "wykończenia i inne" - co tam by się miało znaleźć?

Jeżeli kontakty do wykonawców - to wtedy powinno to być w "bazie adresowej", a jeżeli jakieś opinie, itp. to może zrobić dział w stylu "Porady, doświadczenia, opinie".

moze rzeczywiście, dział pt. " wykończenia.." jest zbędny,

ALE PRZESTAŃMY SIĘ CZEPIAĆ W KOŃCU TO NIE MY SIĘ NAPRACOWALIŚMY TYLKO mandre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kontakty do wykonawców - to wtedy powinno to być w "bazie adresowej", a jeżeli jakieś opinie, itp. to może zrobić dział w stylu "Porady, doświadczenia, opinie".

 

AS....nieeeeeeee

Tylko nie opinie...bo się zrobi drugie forum...a na to mamy miejsce tu...wtedy to się z tego śmietnik straszny zrobi...

Tak jak tu w naszej grupie....przetrzepać nasz wątek i się znajdą telefony do każdego speca...a przecież po to się robi tą stronkę, aby właśnie Bug wie gdzie tego nie szukać...

Ja mam taki zamysł abyśmy (każdy z osobna) podawali tam same sprawdzone kontakty, czyli "dobre"....

Zostawmy wszelką dyskusję tutaj...

 

Co do kategori to mi się przypomniało również - Kierownik Budowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kontakty do wykonawców - to wtedy powinno to być w "bazie adresowej", a jeżeli jakieś opinie, itp. to może zrobić dział w stylu "Porady, doświadczenia, opinie".

 

AS....nieeeeeeee

Tylko nie opinie...bo się zrobi drugie forum...a na to mamy miejsce tu...wtedy to się z tego śmietnik straszny zrobi...

Tak jak tu w naszej grupie....przetrzepać nasz wątek i się znajdą telefony do każdego speca...a przecież po to się robi tą stronkę, aby właśnie Bug wie gdzie tego nie szukać...

Ja mam taki zamysł abyśmy (każdy z osobna) podawali tam same sprawdzone kontakty, czyli "dobre"....

Zostawmy wszelką dyskusję tutaj...

 

Co do kategori to mi się przypomniało również - Kierownik Budowy...

 

Dla budujących w powiecie żyrardowskim w okolicach Radziejowic mam namiar na słownego i sprawnego geodetę - jeśli potrzeba to podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...