Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

wombaty2 macie sąsiadkę - mnie:)) w budach grzybek, 5 min samochodem od Was

 

fajnie:-)

co budujesz, na jakim jestes etapie, mozna liczyc na zyczliwe informacje?

 

my myslelismy na poczatku (i tak pisalismy) o domku drewnianym ale nasza idea powoli ewoluuje w nieco innym kierunku - prawdopodobnie bedzie to Dziewanna z Archonu :-)

 

pozdrawiamy

wombaty2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

wombaty2 - na życzliwe uwagi zawsze...

ja już mieszkam od 5 miesięcy, prawie wszystko zrobione, aż mnie korci aby dodać na szczęście :D

 

co do wykonawców wartych polecenia to proponuje, aby umieszczac na liście tych którzy sie sprawdzili u nas oraz także u osób, którym ich polecilismy, czyli jesli ktos zrobił u nas i było ok , a nawalił u kogos znajomego, to koniec z poleceniami i usuwamy go z listy

 

Ja ze swojej strony z czystym sumieniem moge polecic (aczkolwiek czasem mam małe uwagi) -

- murarza/cieślę z ekipą

- alarm

- hydraulika

- speca od przyłącza wody

- speca od przyłącza gazu

- szambo betonowe

- ekipę od ogrodzenia z siatki

- malarza/glazurnika/specjalistę od ociepleń - styropian/wełna/ (3 w 1 :lol: )

- gipsokartoniarza

- stolarza od schodów dębowych

- stolarza od drzwi

- pana od wszelkich napędów, bram garażowych i stalowych wjazdowych,

równiez furtki i metalowe przęsła

- kowala

Pozostali generalnie u mnie spisali się dobrze, ale u innych nawalili, więc nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak daliście sobie rade z wysokim poziomem wód gruntowych a w efekcie wodą w wykopie. Chciałem jutro zacząć kopać. Wykopałem dołek a tam już na pół metrze woda. Jestem w kropce czekać czy kopać? POMOCY

a jak myslisz czemu budowę zaczęłam w lipcu? :wink: proponuje wykonać badania geotechniczne- bedizesz wiedział co cię czeka niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Jak ty to zrobiłeś??

Swoją drogą ciekawy z tego użytek...

Lista naszych grupowiczów...po części jak to się ogląda to jak w muzeum...jak wielu już się nie udziela...

Ale fajne info :lol:

 

W pierwotnym założeniu miało to właśnie służyć wygenerowaniu listy użytkowników, na potrzeby logowania na stronie z kontaktami. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, na razie jest to co jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
No proszę...coś się tam w tajemnicy tworzy... :lol:

Magik jesteś naprawdę...

 

Może to nie ma specjalnego znaczenia, ale może by tak pominąć tych co mają po jednym poście??

Dla ciebie mniej pracy??

 

Bawię się nowymi zabawkami, trzeba cały czas się uczyć, bo nigdy nic nie wiadomo. Co do strony z kontaktami, to nic nie tworzę w tajemnicy :) Na razie czekam na rozwój tego co już powstało. Właściwie, to nie wiem, czy mandre sam coś robi, czy z udziałem Walacików?

 

A co do pomijania, jakbym to robił ręcznie, to można by było powiedzieć "mniej pracy". Nie zwróciłem uwagi czy serwer sql narzekał na nadmiar pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Jak tak dobrze wypadłem w statystyce to się odezwę wreszcie.

Budujemy pomimo pory roku, która jakoś nie slużyła budowaniu, ale fundamenty zdążyliśmy zalać przed pierwszym śniegiem, a teraz mury pną się do góry.

Ci co byli u nas na spotkaniu Grupy w czerwcu zeszłego roku wiedzą, że dojazd mamy fatalny. Przez to z transporem mamy określone trudności, ale poradziliśmy sobie i jakoś to idzie. Jutro kładziemy pierwszy strop, nad garażem, ale już coś będzie na początek. Mamy jak zawsze określone trudności, jak większość na tym etapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...