Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Gość ~AS~
Ja, jako ten co to już się pobudował, mam pytanie z innej beczki.

 

Czy ktoś wie moze czy są jakieś plany modernizacji drogi z Grodziska do Pruszkowa? I dalej do Warszawy? Czy ten horror nikomu oprócz mnie nie przeszkadza i nikt nawet nie myśli żeby cokolwiek zmienić?

 

Mnie nie przeszkadza. Jeżdzę pociągiem. :wink:

 

A poważnie, to jest wieeele dyskusji na ten temat na forach regionalnych. Poczytaj np. tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Uff.. wczoraj się troszkę najeździłam, najbierw Błonie, potem Pruszków - wszędzie pociągami niestety. Przywiozłam cały plecak nowych papierów - znaczy projekty wszystkich przyłączy. Matko i córko, ależ tego dużo :) Ja naiwnie liczyłam na to, że otrzymanie pozwolenia na budowe oznacza koniec papierów :) No ale ksiżeczki z dziwnymi rysunkami mam więc jak tylko pogoda pozwoli (akurat śnieg sypie :( ) to będę ciągnąć wodę, prąd, a trochę później gaz :)

 

A no i zgłosiłam w nadzorze budowlanym rozpoczęcie robót :)

 

Pomału się wszystko rozkręca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mapę to wszystko jest OK. Właśnie sprawdzałem, zresztą inni nic nie mówili, otwiera się OK.

U ciebie może być zamazana ze względu może na to, że nie jest to mały plik i jeśli korzystasz z Plusa to takie widoki możesz mieć przy niskim transferze (i też nie zawsze).

Każdy inny chętny na mapę proszę o info...

u mnie tez kiepsko z mapą a internet mam szyyybkiiii,

mala rozdzielczosc, 72x72 :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem skoku cywilizacyjnego!!

IV RP to przy tym pikuś...

Nie no...szok!!

Na mapie jest już Aga... :-)

 

Nie wiem czy ktoś wykorzystuje linka do mapy...ale za każdym razem kiedy edytuje mapę zmienia się do niej link....który aktualny jest zawsze w moim podpisie...

 

Senser no co tu duzo gadac:) jestes SUPER

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~

Jeśli chodzi o mapę to wszystko jest OK. Właśnie sprawdzałem, zresztą inni nic nie mówili, otwiera się OK.

U ciebie może być zamazana ze względu może na to, że nie jest to mały plik i jeśli korzystasz z Plusa to takie widoki możesz mieć przy niskim transferze (i też nie zawsze).

Każdy inny chętny na mapę proszę o info...

u mnie tez kiepsko z mapą a internet mam szyyybkiiii,

mala rozdzielczosc, 72x72 :cry:

 

Rozdzielczość nie jest problemem, tylko rozmiar. 72dpi jest OK dla obrazów wyświetlanych na monitorze, ale rozmiar 581 x 800 ?? Hubert, co Ty nawywijałeś?? Przesadziłeś z miniaturyzacją! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ~AS~

Teraz dopiero poznałam zdjecia z domkiem - toz Ty będziesz moim sąsiadem przez miedze prawie:)

A co do drogi Musuly grodzisk pruszkow - to chyba lepsza jest drogo do Pruszkowa jest z Musuł przez katowicka - a pzy okacji czy ktos sie orientował czy nie dałoby sie od nas zamiast w prawo od razu w lewo na trase skretu zalatwic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pruszkowa jest z Musuł przez katowicka - a pzy okacji czy ktos sie orientował czy nie dałoby sie od nas zamiast w prawo od razu w lewo na trase skretu zalatwic?

 

Aga, nawet nie wiesz o czym mówisz...wypluj to słowo!!

Ja wolę łamać przepisy!!!

Warunkiem wybudowania wiaduktu w Józefinie było skasowanie tego skrętu!!!

Zamieszkaj pół roku...dopiero później zabierz głos w tej sprawie...

Mój były właściciel powiedział, że po zamknięciu tego skrętu ruch spadł o połowę...

 

 

Sprawdźcie teraz mapę...

AS, daj mi swoje GG....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pruszkowa jest z Musuł przez katowicka - a pzy okacji czy ktos sie orientował czy nie dałoby sie od nas zamiast w prawo od razu w lewo na trase skretu zalatwic?

 

Aga, nawet nie wiesz o czym mówisz...wypluj to słowo!!

Ja wolę łamać przepisy!!!

Warunkiem wybudowania wiaduktu w Józefinie było skasowanie tego skrętu!!!

Zamieszkaj pół roku...dopiero później zabierz głos w tej sprawie...

Mój były właściciel powiedział, że po zamknięciu tego skrętu ruch spadł o połowę...

 

.

A to ja przepraszam, w takim razie tez bedziemy musieli łamac przepisyc

i na twe zyczenie tfuu tfuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Pruszkowa jest z Musuł przez katowicka - a pzy okacji czy ktos sie orientował czy nie dałoby sie od nas zamiast w prawo od razu w lewo na trase skretu zalatwic?

 

Aga, nawet nie wiesz o czym mówisz...wypluj to słowo!!

Ja wolę łamać przepisy!!!

Warunkiem wybudowania wiaduktu w Józefinie było skasowanie tego skrętu!!!

Zamieszkaj pół roku...dopiero później zabierz głos w tej sprawie...

Mój były właściciel powiedział, że po zamknięciu tego skrętu ruch spadł o połowę...

 

.

A to ja przepraszam, w takim razie tez bedziemy musieli łamac przepisyc

i na twe zyczenie tfuu tfuuu

 

No wiecie co, mnie pewnie wiele osób mogło by uznać za "pirata drogowego", ale skręt od Zalesia w lewo na Katowicką, to już zakrawa na próbę samobójczą. Jeździłem tamtędy czasem jak jeszcze nie było wiaduktu (ale długo trwa ta moja budowa :) ) i skręt był legalny... Wtedy to już był sport ekstremalny, a teraz to sobie tego nie wyobrażam.

Ja na szczęście bliżej mam do Mazowieckiej niż do Grodziskiej/Przejazdowej i korzystam z dobrodziejstw wiaduktu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja przepraszam, w takim razie tez bedziemy musieli łamac przepisyc

i na twe zyczenie tfuu tfuuu

 

Żeby była jasność....nie byłem złośliwy...

Aga, pomieszkasz to sama zobaczysz...

Mało tego...odczujesz czasem nawet Okęcie...

 

Mapa chyba jest już OK. W innym widoku, ale chyba ok...

Wszystkie reklamacje będą uwzględniane po uprzednim rozstrzelaniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubercik a ja :( , może bym sie zaznaczył ale nie wiem czy umię a poza tym cos sie ta mapa nie otwiera i jest zamazana :cry:

Nie ma problemu.

Jak sam nie dasz rady to w kontekście tej mapy musisz mi to jakąś wytłumaczyć.

Nie wiem, Rusiec na wys. trasy katowickiej, pod literą "k"...jakąś tak innej możliwości nie widzę.

Jeśli chodzi o mapę to wszystko jest OK. Właśnie sprawdzałem, zresztą inni nic nie mówili, otwiera się OK.

U ciebie może być zamazana ze względu może na to, że nie jest to mały plik i jeśli korzystasz z Plusa to takie widoki możesz mieć przy niskim transferze (i też nie zawsze).

Każdy inny chętny na mapę proszę o info...

No oczywiście o mnie Senser już dawno zapomniał. Ale ja to się zgłaszałam 150 lat temu, więc może trudno się dziwić. Jak Ci taki zapał do pracy wrócił to poproszę: jak jest nazwa MUSUŁY to ok. 0,5 cm pod literką M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie moze czy są jakieś plany modernizacji drogi z Grodziska do Pruszkowa? I dalej do Warszawy? Czy ten horror nikomu oprócz mnie nie przeszkadza i nikt nawet nie myśli żeby cokolwiek zmienić?

 

nie znam takich planów, nie wiem czy są...

Ty to co teraz się dzieje nazywasz horrorem??

Nie odczuwasz różnicy po zakończeniu drugiego wiaduktu na Alejach??

Od momentu jak go skończyli ja zmieniłem przyzwyczajenie i teraz do w-wy nawet od siebie jadę przez Aleje Jerozolimskie...

Dla mnie na to co tam było i w Raszynie, aleje to miodzio...

 

No pewnie że horror. Masz rację - Aleje Jerozolimskie, od Łopuszańskiej się poprawiły - ale ja mam na myśli trasę Grodzisk-Pruszków-Warszawa - do Łopuszańskiej włącznie a nie dalej. Ten oddcinek to JEST HORROR. I jeśli jest prawdą to co napisano w linku podesłanym przez ~AS~ (czytaj) to burmistrza Brwinowa trzeba by za j.a.j.a powiesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
I jeśli jest prawdą to co napisano w linku podesłanym przez ~AS~ (czytaj) to burmistrza Brwinowa trzeba by za j.a.j.a powiesić.

 

Nie wiem, ale wygląda na rzetelnie napisane, z podaniem źródeł. Zresztą na podstawie jawnych dokumentów. Przez chwilę mieszkałem w Żółwinie (gm. Brwinów) i w.p. burmistrz po pierwszych wygranych wyborach ponoć stwierdził, że w Żółwinie nie będzie gmina prowadziła żadnych inwestycji, bo tam dostał najmniej głosów. W ostatnich wyborach został wybrany na drugą kadencję. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę...

Jolka, Jolka pamiętasz.... :-)

Odezwała się zza węgła :-)

Już robię...

 

Już jesteś...mam nadzieję, że po właściwej stronie drogi...

looknij...

I uważaj, bo AS ponoć biega koło ciebie... :lol: :wink:

 

Senser, dzięki, trafiłes bezbłędnie. Po drugiej stronie drogi (oczywiście tej cieniutkiej, co przechodzi przez napis Musuły) to byłby Hans 68.

No cóż będe ASa pdglądać przez okno, tak jak podglądam zmagania z wykończeniem domu Madre. :wink:

A jak AS zmeczy się tym bieganiem, to może wstąpić do sąsiadów na jakiś napitek. Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
I uważaj, bo AS ponoć biega koło ciebie... :lol: :wink:

 

Senser, dzięki, trafiłes bezbłędnie. Po drugiej stronie drogi (oczywiście tej cieniutkiej, co przechodzi przez napis Musuły) to byłby Hans 68.

No cóż będe ASa pdglądać przez okno, tak jak podglądam zmagania z wykończeniem domu Madre. :wink:

A jak AS zmeczy się tym bieganiem, to może wstąpić do sąsiadów na jakiś napitek. Zapraszam.

 

O, kurcze! Nie wiedziałem, że nas jest tak dużo w pobliżu. :) Beata ma rację, Musuły rządzą ;)

 

Dzięki za zaproszenie, chociaż z tym bieganiem, to Senser przesadził oczywiście. :). Na razie próbuję się zmobilizować do biegania, ale pogoda nie sprzyja dostarczając łatwych wymówek :)

Ale w zeszłą niedzielę rano nieświadomie truchtałem koło Was :). Twój domek jest przy samej Zdrojowej, czy jakoś w głębi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...