Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki za zaproszenie, chociaż z tym bieganiem, to Senser przesadził oczywiście. :). Na razie próbuję się zmobilizować do biegania, ale pogoda nie sprzyja dostarczając łatwych wymówek :)

Ale w zeszłą niedzielę rano nieświadomie truchtałem koło Was :). Twój domek jest przy samej Zdrojowej, czy jakoś w głębi?

Trochę w głębi, na Wiosennej (najbardziej wyboistej w całej okolicy :evil: , ale skoro wśród ViP-ów...... :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :p

chciałbym się zapytać skąd zamawialiście więżbe na dach

bo mam dylemat i niewiem gdzie się udać :(

 

Podłączam się do pytania :)

 

 

Heloł sąsiedzie :D . :D Tradycyjne pytanko skąd konkretnie z ruśca???

(A moze juz pytałem ???? :roll: :oops: ) Co do twojego pytania mozna do w-wy dojechac samochodem my wyjeżdżamy o 6.20 i jestesmy w centrum ok 7.00 Można również autobusem wyjazd 6.05 - okęcie 6.45 - hala banacha ok 7.00 (bilet 5.40 zł) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :p

chciałbym się zapytać skąd zamawialiście więżbe na dach

bo mam dylemat i niewiem gdzie się udać :(

 

Podłączam się do pytania :)

 

 

Heloł sąsiedzie :D . :D Tradycyjne pytanko skąd konkretnie z ruśca???

(A moze juz pytałem ???? :roll: :oops: ) Co do twojego pytania mozna do w-wy dojechac samochodem my wyjeżdżamy o 6.20 i jestesmy w centrum ok 7.00 Można również autobusem wyjazd 6.05 - okęcie 6.45 - hala banacha ok 7.00 (bilet 5.40 zł) :D

 

Hehe ... :)

 

pytałeś pytałeś ...

ale ja o drewno pytam :) sie narobiło ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musuły rządzą...

widzę, że w waszej wiosce zagęszczenie forumowiczów..

co Wy tam macie jakis uzdrowiskowy mikroklimat? :D

Zaraz mikroklimat....

Po prostu VIP-oska dzielnica :lol:

 

Azali prawde powiadasz sasiedzie:) ja powiem wiecej i mikroklimat i vipowska dzielnica - VIP - Variaci i Postrzelency co sie z miast na wies wynosza :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry :oops: niedocztalem. co do drewna to trzeba przejsc sie po bdowach i spytac jak cos namierze to dam znac :D . A ewracając do standardowego pytania , z jakiej czesci rusca jestes?

 

gawel, oj krótka pamięć :) ale przypomnę ... działkę mamy niedaleko skrzyżowania Głównej i Osiedlowej - szczególny mikroklimat robi stojący tam kontener na śmieci :))

z góry dzięki za wszelkie informacje o więźbie.

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry :oops: niedocztalem. co do drewna to trzeba przejsc sie po bdowach i spytac jak cos namierze to dam znac :D . A ewracając do standardowego pytania , z jakiej czesci rusca jestes?

 

gawel, oj krótka pamięć :) ale przypomnę ... działkę mamy niedaleko skrzyżowania Głównej i Osiedlowej - szczególny mikroklimat robi stojący tam kontener na śmieci :))

z góry dzięki za wszelkie informacje o więźbie.

 

Jacek

 

 

O very sorry :oops: , ale gambeta ze mnie ze nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musuły rządzą...

widzę, że w waszej wiosce zagęszczenie forumowiczów..

co Wy tam macie jakis uzdrowiskowy mikroklimat? :D

Zaraz mikroklimat....

Po prostu VIP-oska dzielnica :lol:

 

Azali prawde powiadasz sasiedzie:) ja powiem wiecej i mikroklimat i vipowska dzielnica - VIP - Variaci i Postrzelency co sie z miast na wies wynosza :D :D

 

Dokładnie, ostatnio moja ponad 80 letnia sasiadka przy mojej wizycie na działce rzekła : Panie, co to sie narobiło....dzieci moje do miasta uciekły a tu sie miastowe na wioskę pchają....ciekawa sprawa, jakie jest Wasze zdanie o takich stwierdzeniach?? Jakie plusy, jakie minusy??

My się wyprowadzamy , gdyz za cene mieszkania będziemy mieli dom, i to nie mały, a w stolicy coraż ciężej się żyje, za szybko, za toksycznie i do tego coraz droższe metry...czy nasza decyzja może być słuszna?? Jakie sa Wasze w tym doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...