Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

 

Azali prawde powiadasz sasiedzie:) ja powiem wiecej i mikroklimat i vipowska dzielnica - VIP - Variaci i Postrzelency co sie z miast na wies wynosza :D :D

 

Dokładnie, ostatnio moja ponad 80 letnia sasiadka przy mojej wizycie na działce rzekła : Panie, co to sie narobiło....dzieci moje do miasta uciekły a tu sie miastowe na wioskę pchają....ciekawa sprawa, jakie jest Wasze zdanie o takich stwierdzeniach?? Jakie plusy, jakie minusy??

My się wyprowadzamy , gdyz za cene mieszkania będziemy mieli dom, i to nie mały, a w stolicy coraż ciężej się żyje, za szybko, za toksycznie i do tego coraz droższe metry...czy nasza decyzja może być słuszna?? Jakie sa Wasze w tym doswiadczenia.

 

no własnie - trafiles w sedno. Ostatni odowiadywliśmy sie o mieszkania w Pruszkowie, ktore ma powstac na terenie porcelitu i są po 5200 za metr!!! Przecież to jest chore. Za mieszkanie dwu pokojowe około 55m2 trzebna zapłacic prawie 300k!

Strasznie sie ciesze ze udało nam sie kupic działke w pieknej okolicy i wcale nie tak daleko od Wawy. A dom to zawsze dom - szkoda zycia moi Panstwo na gniezdzenie sie w blokach - szczegolnie na 3 pietrze bez windy i z małym dzieckiem. BUDUJMY ZATEM NA POTEGE:)

A przy okazji - czy ktos mi polecic dobrego architekta, który zaadaptuje mi projekt? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A przy okazji - czy ktos mi polecic dobrego architekta, który zaadaptuje mi projekt?

 

Masz na myśli adaptację do warunkó lokalnych i wszystkie czynności do pozwolenia na budowę, czy zmiany w projekcie itp.

Jeśli do tego pierwszego to mam Panią w Radziejowicach, za projekt zagospodarowania i przygotowanie wszystkiego pod pozwolenie na budowę mam zapłacic niewiele ponad 600. To chyba nie jest drogo......

Tyle , że to pod Żyrardów podlega ale może warto zadzwonić i zapytać.

Jutro jestem na służbie ale pojutrze bedę wolniejszy i wtedy jak cos podeslę info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

MonQ i D&R Odnośnie drzewa na więźbe polecam kumpla, który ma tartak niedaleko Radomia. Tydzień temu kupiłem więźbe w cenie 570 m3 i chyba z impregnacją. Jak chcecie dam Wam nr do niego.

Dzisiaj już skończyli wytyczać jutro wykop i po południu wylewanie

Pozdrawiam

 

Jakub,

 

poproszę namiar na ten tartak.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji - czy ktos mi polecic dobrego architekta, który zaadaptuje mi projekt?

 

Masz na myśli adaptację do warunkó lokalnych i wszystkie czynności do pozwolenia na budowę, czy zmiany w projekcie itp.

Jeśli do tego pierwszego to mam Panią w Radziejowicach, za projekt zagospodarowania i przygotowanie wszystkiego pod pozwolenie na budowę mam zapłacic niewiele ponad 600. To chyba nie jest drogo......

Tyle , że to pod Żyrardów podlega ale może warto zadzwonić i zapytać.

Jutro jestem na służbie ale pojutrze bedę wolniejszy i wtedy jak cos podeslę info.

Mam na mysli adaptacje projektu gotowego - wprowadzenie kilku zmian w projekcie gotowym kupionym z Muratora: http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=415&IdKolekcji=36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

milo jest zostac uwzglednionym w zestawieniu aktywnosci z dwoma glosami, dzieki temu wpisowi pewnie podskoczymy w rankingu :wink:

 

my, wombaty2, bedziemy mieszkac na tak glebokiej prowincji grupy, ze mapy nie starczylo..., trzeba by zrobic skan o okolo 2 cm na zachod - nawet nie osmielam sie prosic o taka rewolucje, choc byloby nam milo sie na niej znalezc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na mysli adaptacje projektu gotowego - wprowadzenie kilku zmian w projekcie gotowym kupionym z Muratora: http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=415&IdKolekcji=36

 

hej,

polecam architekt która nam robiła adaptację i składała od razu komplet dokumentów do starostwa w Grodzisku wraz z wnioskiem o pozwolenie,

Pani Teresa Firlej, 0511067985, biuro projektowe na przeciwko starostwa,

dodam,że ceny bardzo przystępne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że najbliżsi sasiedzi naszej posiadłości to Walaciki :)

To tylko rzut beretem przez drogę.

Mam do Was drodzy sąsiedzi pytanie - dojezdzacie może do Warszawy?? Którędy lepiej Wam się dojeżdza i jak to w godzinach porannych wygląda?? Jakby wyjeżdzac koło 6.30 z naszych stron.

Drogi Ogniowy,

dojezdzać to my do Warszawy będziemy ale najwcześniej pod koniec tego roku bo dopiero tej wiosny zaczynamy budowę,

ale jakoś mnie to nie przeraża, na razie :) , teraz mieszkając w W-wie dojazd do pracy np mojemu mężowi zajmuje ponad godzinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skan skanem ale jesli chcecie poogladac swoje okolice z lotu ptaka to jest inny sposob

 

o google earth pewnie wszyscy slyszeli i jesli tak, to wiedza, ze rozdzielczosc i dokladnosc zdjec nie powala na kolana

 

jak ktos chce zostac powalony na kolana polecam inny portal ze zdjeciami superdokladnymi i rozdzielczoscia pozwalajaca przyjrzec sie dokladnie kazdemu gospodarstwu - gdyby na nim bylo, bo zdjecia pochodza z konca lat 90-tych - poczatek naszego wieku

 

strona choc jest w trakcie tworzenia, daje sie latwo przegladac i nasza okolica jest tu uwzgledniona, widac znaczna czesc Polski

 

zeby sobie poogladac trzeba tylko wylaczyc blokade wyskakujacych okienek (zreszta zalezy z jakij przegladarki kto korzysta) - wybranay obszar otwiera sie w nowym okienku

 

adres strony to http://www.geoportal.gov.pl

domyslnie zaznaczona jest w prawej polowie okna ORTOFOTOMAPA - i o to nam chodzi, choc mozna przegladac tez pozostale mapki - ale to juz nie to... :cry:

 

zeby sie najszybciej dobrac do interesujacego nas rejonu najlepiej jest na widocznej mapie zaznaczyc wojewodztwo, potem powiat a potem nacisnac "ZOBACZ WYBRANA MAPE" dzieki temu nie musi sie wczytywac mapa calej Polski a troche to trwa...

 

w nowym okienku ukazuje sie wtedy mniej-wiecej interesujacy nasz obszar - jako mapa

 

zeby zobaczyc ortofotomape - czyli w tym przypadku wysokiej rozdzielczosci zdjecie lotnicze, tzreba po prostu mape powiekszyc, przy odpowiednim powiekszeniu pokazuje sie zdjecie... 8)

 

powiekszac, pomniejszac mozna "lupka" - narzedzia z lewej strony klikajac w wybrane miejsce lub zaznaczajac prostokatny obszar...

 

Milej zabawy!

pozdrawiamy, wombaty2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to asz, jesteś już naniesiona...

Z naszej grupy jesteś najbardziej grodziska...ja tak ani to ani nadarzyński...

Jestem w sercu...ooo :lol: 8)

Bobo, czekam na dokładniejsze instrukcje...

 

A tak wogóle...to pan AS udostępnił swój serwerek...

VIP-oski serwerek z VIP-oskiej dzielnicy...dokładnie dzielnica nazywa się Village :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ostatnio moja ponad 80 letnia sasiadka przy mojej wizycie na działce rzekła : Panie, co to sie narobiło....dzieci moje do miasta uciekły a tu sie miastowe na wioskę pchają....ciekawa sprawa, jakie jest Wasze zdanie o takich stwierdzeniach?? Jakie plusy, jakie minusy??

My się wyprowadzamy , gdyz za cene mieszkania będziemy mieli dom, i to nie mały, a w stolicy coraż ciężej się żyje, za szybko, za toksycznie i do tego coraz droższe metry...czy nasza decyzja może być słuszna?? Jakie sa Wasze w tym doswiadczenia.

 

nas na wieś wypędzają ceny mieszkań w W-wie, okolica jest urocza, sąsiedzi wyglądaja na baardzo sympatycznych :), będziemy mieszkać pod samym lasem, idealne miejsce dla dzieci...

poza tym z W-wy robi sie duża wioska, przyjezdnych niedługo będzie więcej niz rodowitych mieszkańców, oni do miasta my na wieś, równowaga musi być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na mysli adaptacje projektu gotowego - wprowadzenie kilku zmian w projekcie gotowym kupionym z Muratora: http://projekty.muratordom.pl/projekt?IdProjektu=415&IdKolekcji=36

 

hej,

polecam architekt która nam robiła adaptację i składała od razu komplet dokumentów do starostwa w Grodzisku wraz z wnioskiem o pozwolenie,

Pani Teresa Firlej, 0511067985, biuro projektowe na przeciwko starostwa,

dodam,że ceny bardzo przystępne :)

 

Wilkie dzieki - tylko ze Pani jest aktualnie zagranica, ale w poniedzialek do niej zadzwonie.

A ile placiliscie za adaptacje? jakie rzedu to sa kwoty?

pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wilkie dzieki - tylko ze Pani jest aktualnie zagranica, ale w poniedzialek do niej zadzwonie.

A ile placiliscie za adaptacje? jakie rzedu to sa kwoty?

pozdrawiam

Aga

 

za adaptację (musiała przerysować cały projekt) i projekt zagospodarowania działki zapłacilismy 1 tys pln, Pani sama dowiadywała się czy jest juz decyzja, sama złozyła wniosek o wycinke w gminie - full service :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...