Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Senser, jak rano jechałem do pracy, to gdzieś w kierunku Radoni widziałem olbrzyyymi słup dumu. Po drodze do Grodziska mijałem pogotowie ratunkowe i energetyczne. To gdzieś w Waszej okolicy coś się działo? Wiesz coś na ten temat?

Ja jak jechałem ok. 9:00 to też widziałem wozy strażackie, ale nie widziałem ich obok siebie tylko na trasie wylotowej z Grodziska.

Nic nie widziałem, jeśli chodzi o dym...

Jeden z wozów tankował wodę na przeciwko budokruszu...

Widziałem jednostkę z Milanówka, więc musiało coś się ostro chajcować...

Albo ktoś ostro do kominka podkładał?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Co do spotkania, to w sumie może bardziej Niedziela 25 Luty??

Co do miejsca to ja bym zrobił powtórkę jeśli chodzi o Pizzerie w Mialnówku...tamto spotkanie się nie liczy...to był Obiad Drawski :lol:

Godz... 14:00 ???

 

Na razie naliczyłem następujące osoby zgłaszające chęć wzięcia udziału w spotkaniu:

 

1. Sylvia1

2. Walaciki

3. Aga i Janusz

4. Ogniowy

5. bobo30

6. AS

7. asz

8. Wombaty2 (?)

9. Senser

 

Obecność na spotkaniu oczywiście nie jest uzależniona od etapu zaawansowania budowy :-)

Kolejnych chętnych proszę o kopiowanie i dodawanie do obecnej listy...da to jakiś obraz sytuacji i w razie potrzeby rezerwacji...

Dajcie znać co myślicie o godzinie i dacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Senser, jak rano jechałem do pracy, to gdzieś w kierunku Radoni widziałem olbrzyyymi słup dumu. Po drodze do Grodziska mijałem pogotowie ratunkowe i energetyczne. To gdzieś w Waszej okolicy coś się działo? Wiesz coś na ten temat?

Ja jak jechałem ok. 9:00 to też widziałem wozy strażackie, ale nie widziałem ich obok siebie tylko na trasie wylotowej z Grodziska.

Nic nie widziałem, jeśli chodzi o dym...

 

No tak, niektórym to się powodzi! Ja jechałem o 6:30... 8)

 

Sądząc po kierunku w którym widziałem ten dym, to pewnie jak byś pojechał od siebie w prawo przez Radonie, to byś więcej zobaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hura!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zalałem fundamenty

Tylko zamiast 24 poszło 54 m3 :cry:

Koparka 3 dni 1700zł :cry:

Muszę troszke dłużej popracować by odbić straty :D

Ciesze sie bo wiem że mam dobrze zalane.

 

Paaaanie....przy takich fundamentach to Pałac Kulury możesz stawiać :-)

Swoją drogą, jak na start to chyba średnio miła niespodzianka...ze startu niedoszacowanie 100%....

3 dni siedizała koparka?? Od cholery roboty musiałeś mieć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania, to w sumie może bardziej Niedziela 25 Luty??

Co do miejsca to ja bym zrobił powtórkę jeśli chodzi o Pizzerie w Mialnówku...tamto spotkanie się nie liczy...to był Obiad Drawski :lol:

Godz... 14:00 ???

 

Na razie naliczyłem następujące osoby zgłaszające chęć wzięcia udziału w spotkaniu:

 

1. Sylvia1

2. Walaciki

3. Aga i Janusz

4. Ogniowy

5. bobo30

6. AS

7. asz

8. Wombaty2 (?)

9. Senser

 

Obecność na spotkaniu oczywiście nie jest uzależniona od etapu zaawansowania budowy :-)

Kolejnych chętnych proszę o kopiowanie i dodawanie do obecnej listy...da to jakiś obraz sytuacji i w razie potrzeby rezerwacji...

Dajcie znać co myślicie o godzinie i dacie??

Godzina, lokalizacja OK ale nie lepsza byłaby sobota?? 24.\??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już się nie powinienem wychylać z pomysłami, bo znowu na mnie zaatakują, że wymyślam nie wiadomo co. 8)

 

Człowieku...w takiej sytuacji to ty się wychylaj do woli!! :-)

Jak sam się tym zajmiesz to możesz nawet skrypt zużycia paliwa od każdego z domu do warszawy wsadzić :-)

Mnie tam nie będzie przeszkadzać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Sądząc po kierunku w którym widziałem ten dym, to pewnie jak byś pojechał od siebie w prawo przez Radonie, to byś więcej zobaczył.

Ty...wiesz co...ale wcześniej jechałem też przez Radonie...żonke odwoziłem właśnie...(w prawo k. Klasztoru) ok. 7:00 i nic a nic....

 

No ciekawe... W sumie jak ja jechałem, to już musieli gasić, bo dym zastępowały wielkie kłęby pary, może jak jechałeś pół godziny później, to już się tak nie rzucało w oczy. Jak patrzę na mapę naszej grupy, to jak jechałem Mazowiecką, to wydaje mi się, że było to w kierunku "wg" - nieaktywnego na grupie od jakiegoś czasu. Może jeszcze się dowiemy, bo rano nawet ludzie w pociągu rozmawiali, że straż w Milanówku długo wyła. ;) Ciekawe gdzie Ogniowy pracuje, bo może coś by wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po kierunku w którym widziałem ten dym, to pewnie jak byś pojechał od siebie w prawo przez Radonie, to byś więcej zobaczył.

Ty...wiesz co...ale wcześniej jechałem też przez Radonie...żonke odwoziłem właśnie...(w prawo k. Klasztoru) ok. 7:00 i nic a nic....

to niedaleko naszego domku jechałeś? :wink: i proszę o doprecyzowanie o którą pizzerię chodzi? tą na głowackiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po kierunku w którym widziałem ten dym, to pewnie jak byś pojechał od siebie w prawo przez Radonie, to byś więcej zobaczył.

Ty...wiesz co...ale wcześniej jechałem też przez Radonie...żonke odwoziłem właśnie...(w prawo k. Klasztoru) ok. 7:00 i nic a nic....

 

No ciekawe... W sumie jak ja jechałem, to już musieli gasić, bo dym zastępowały wielkie kłęby pary, może jak jechałeś pół godziny później, to już się tak nie rzucało w oczy. Jak patrzę na mapę naszej grupy, to jak jechałem Mazowiecką, to wydaje mi się, że było to w kierunku "wg" - nieaktywnego na grupie od jakiegoś czasu. Może jeszcze się dowiemy, bo rano nawet ludzie w pociągu rozmawiali, że straż w Milanówku długo wyła. ;) Ciekawe gdzie Ogniowy pracuje, bo może coś by wiedział.

Schodziłem ze służby to raz, a 2 pracuję na JRG 6 w Warszawie i nic na ten temat nie wiem...:( ale może w środe będę wiedział to Wam w czwartek napiszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Schodziłem ze służby to raz, a 2 pracuję na JRG 6 w Warszawie i nic na ten temat nie wiem...:( ale może w środe będę wiedział to Wam w czwartek napiszę...
No to będziesz miał kawałek do pracy, jak już się przeprowadzisz :) Ale przy tym trybie pracy jest to całkiem znośne, tylko jak noc ciężka się trafi, to ta odległość do domu bywa dokuczliwa.

 

BTW mój Ojciec jeszcze za czasów "oddziałów" pracował na II, potem na XXIV, a polikwidacji w JRG16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Mam kumpla w Grodziskiej straży, na pewno będzie coś wiedział.. A Wg to mój najbliższy sąsiad i bliskie, dobrze widoczne okolice...ale nic cholera nie widziałem...
Tego co było po 6-tej, pomimo szarówki, nie sposób było nie zauważyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodziłem ze służby to raz, a 2 pracuję na JRG 6 w Warszawie i nic na ten temat nie wiem...:( ale może w środe będę wiedział to Wam w czwartek napiszę...
No to będziesz miał kawałek do pracy, jak już się przeprowadzisz :) Ale przy tym trybie pracy jest to całkiem znośne, tylko jak noc ciężka się trafi, to ta odległość do domu bywa dokuczliwa.

 

BTW mój Ojciec jeszcze za czasów "oddziałów" pracował na II, potem na XXIV, a polikwidacji w JRG16.

Nad tym gdzie będę pracował po przeprowadzce to się jeszcze zastanowię, gorzej , że żona codziennie będzie musiała do Warszawy dojeżdzać, i to mnie najbardziej martwi..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania, to w sumie może bardziej Niedziela 25 Luty??

Co do miejsca to ja bym zrobił powtórkę jeśli chodzi o Pizzerie w Mialnówku...tamto spotkanie się nie liczy...to był Obiad Drawski :lol:

Godz... 14:00 ???

 

 

dla nas ok, pasuje nam niedziela( sobota tez by byla ok)

 

tylko poproszę więcej namiarów na ta pizzerię :)

 

widzę tu już Znajomych Zręcznych z Osowca

 

ciagle sie nie moge nadziwić, budujemy na tej samej ulicy i prawie taki sam dom :o

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Co do spotkania, to w sumie może bardziej Niedziela 25 Luty??

Co do miejsca to ja bym zrobił powtórkę jeśli chodzi o Pizzerie w Mialnówku...tamto spotkanie się nie liczy...to był Obiad Drawski :lol:

Godz... 14:00 ???

 

 

dla nas ok, pasuje nam niedziela( sobota tez by byla ok)

 

tylko poproszę więcej namiarów na ta pizzerię :)

 

tu były opisy mapki itp. :)

 

Czy ktoś przewiduje obecność najmłodszych grupowiczów? Bardzo bym chciał wpaść chociaż na chwilę, ale nie wiem czy będziemy mieli jak "zagospodarować" narybek :) Tzn. młodszy (7m-cy) na pewno musiałby przyjechać z nami, a starszy (>3 lata) może ewentualnie pojedzie do dziadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[tu były opisy mapki itp. :)

 

Czy ktoś przewiduje obecność najmłodszych grupowiczów? Bardzo bym chciał wpaść chociaż na chwilę, ale nie wiem czy będziemy mieli jak "zagospodarować" narybek :) Tzn. młodszy (7m-cy) na pewno musiałby przyjechać z nami, a starszy (>3 lata) może ewentualnie pojedzie do dziadków.

 

my Emilke (11 mies) bierzemy :)

 

dzieki za namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hura!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zalałem fundamenty

Tylko zamiast 24 poszło 54 m3 :cry:

Koparka 3 dni 1700zł :cry:

Muszę troszke dłużej popracować by odbić straty :D

Ciesze sie bo wiem że mam dobrze zalane.

 

Paaaanie....przy takich fundamentach to Pałac Kulury możesz stawiać :-)

Swoją drogą, jak na start to chyba średnio miła niespodzianka...ze startu niedoszacowanie 100%....

3 dni siedizała koparka?? Od cholery roboty musiałeś mieć??

Witam

Senser mam 130mb pokręconych fundamentów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...