Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hans już jesteś na mapie...

Ciekawe kiedy na grupie pojawi się Klos?? :lol:

 

Dokumentacja będzie foto...a może i Video :-)

Jak popiją to może cyrki zaczną odstawiać?? :lol:

 

 

 

Dzięki.

A hans to nie od Klossa. Kiedyś miałem znajomego, który jak dzwonił od wielkiego dzwonu to uważał, że nie musi się przedstawiać bo jego głos powinien być wszystkim dobrze zanany. Ppróbowałem więc oduczyć go tego dzwoniąc do niego nie przedstawiając się. Na jego pytanie, kto dzwoni odpowiadałem Hans Dietrich Gensher gamoniu. Było to w czasach Genshera i komórki z identyfikacją były niedostępne. Potem tak już zostało w jednym z kręgów znajomych. W pozostałych miałem inne ksywki, ale dość już tego na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialam na mysli, ze AS jest asem no i jak to kazdy as chcialby zeby inni byli tez asami....

chyba sie zamotalam :o

 

Czy dobrze zrozumiałem...

AS jest AS-em i chciałbym aby inni byli takimi AS-ami jak on jest AS-em i jako AS chciałby żeby każdy inny AS był takim samym AS-em jak każdy inny AS, chyba że AS to nie AS taki jak my myślimy ani też dorozumiany, chyba że mamy na myśli zupelnie inne doruzmienie niż tu prezentowane nawet jeśli sądzimy że to ten właśnie AS....

 

Dobrze zanotowałem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze zrozumiałem...

AS jest AS-em i chciałbym aby inni byli takimi AS-ami jak on jest AS-em i jako AS chciałby żeby każdy inny AS był takim samym AS-em jak każdy inny AS, chyba że AS to nie AS taki jak my myślimy ani też dorozumiany, chyba że mamy na myśli zupelnie inne doruzmienie niż tu prezentowane nawet jeśli sądzimy że to ten właśnie AS....

 

Dobrze zanotowałem??

 

jak pieknie to ujales, dokladnie o to chodzilo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~

Czy dobrze zrozumiałem...

AS jest AS-em i chciałbym aby inni byli takimi AS-ami jak on jest AS-em i jako AS chciałby żeby każdy inny AS był takim samym AS-em jak każdy inny AS, chyba że AS to nie AS taki jak my myślimy ani też dorozumiany, chyba że mamy na myśli zupelnie inne doruzmienie niż tu prezentowane nawet jeśli sądzimy że to ten właśnie AS....

 

Dobrze zanotowałem??

 

jak pieknie to ujales, dokladnie o to chodzilo :lol:

 

Z takimi tekstami obydwoje powinniście pomyśleć o karierze politycznej! :p

 

Co się tak mnie czepiliście? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. CO do spotkania, to mam nadzieję Senser że licząc 15 osób policzyłeś mnie i Joasię:)

A ja dzis latałem po urzedach, i jutro składam gotowe papierki do pozwolenia o budowę. Dzis miałem złożyć, ale okazało sie że brakuje jeszcze pieczątki z melioracji i wypisu z rejestru gruntów bo drogę mamy wspólna a nie gminna a to potrzebne jest do wszczęcia procedury. Na szczęscie i jedno i drugie załatwiłem od reki i co ważne za opłaty urzedowe:).

W między czasie podjechałem na działkę i zaliczyłem pierwsze zakopanie się w błotnej drodze:( nie obyło się bez traktora. Jak widze bez 4x4 lepiej na razie nie wjeżdzać i tu dylemat, zrobic drogę czy kupić 4x4 , ale chyba droga taniej wyjdzie, wszak wspólna. I tak pomału sie kręci....w dobrym kierunku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogniowy,

zdecydowanie polecam 4x4 :)

co tam będziesz drogę budował ..... ;)

fajnie...tylko co będzie jak goście wiosną albo jesienią zapragną mnie odwiedzić??

Pod kościołem na parkingu pozostawią auta??

A swoją drogą lokalny ludek podpowiedział mi , że to najlepsze rozwiązanie cyt: " Panie jak kto tu się osiedlił z WARSZawy to se kupił jepa i ma w nosie błota, Pan też tak powinien..." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!! W koncu dorwalam sie do kompa ojca, ktory jest na blue connect'cie, przynajmniej ma myszke. Skrobanych laptopow jeszcze nie polubilam. Nie bede sie rozpisywac, bo jeszcze nie przywyklam do plaskiej klawiaturki, ale chce podzielic sie trwajaca od 2 miechow radoscia z mieszkania w domu, jest zaje..., po porostu wspaniale, tak bardzo, ze jakos radzimy sobie ze stale dopadajacymi nas nieszczesciami. Planuje byc na spotkaniu, ale sama, bez Sławka.

Wlasnie zaliczylam lekture zaleglych 13 stron tego watku. Nie moge powstrzymac sie od komentarza nt. piwnicy. Potwornie zaluje, ze jej nie mam i jeszcze bardziej zazdroszcze mini piwniczki Rysiowi. Do zobaczyska w niedziele :)! ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...