Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

no no no, rzeczywiscie fajnie to spotkanko wygladało... szkoda szkoda, ale przeciez rodziny chorej niezostawisz. Wiosna idzie wiec myslę, że bedziemy mieli okazję cześciej sie widywac w plenerze.

 

Poki co KUPILAM PROJEKT:) Wszelkie uwagi jak go ulepszyc mile widziane

dom w rododendronach 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witamy, szkoda ze nas z wami nie bylo :)

ale u nas duze zmiany, rodzina nam sie powiekszyla a z oseskiem po knajpach nie wypada sie walesac :)

no ale do nastepnego spotkania to mala juz podrosnie wiec mamy nadzieje, ze nadrobimy :)

.... a jeszcze pochwalimy sie, ze chata stoi juz w tak zwanym stanie deweloperskim i w sobote wchodzi ekipa wykonczeniowa, optymistycznie w dlugi weekend majowy przeprowadzka :)

pozdrawiamy serdecznie

rysiu i zona rysia gabRysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wreszcie mam internet po tygodniowym przepięciu z TPsa do NETII. Dlatego dopiero teraz mogę podziękować za spotkanie. Duże buziaki dla Uli i Sławka (już w niedzielę byliśmy oglądać ich dom). A na koniec to wrócili z "zimy murarze" i za 2 tyg będę miał stan ZERO. Jeszcze raz dziękuje za porady i do następnego zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam internet po tygodniowym przepięciu z TPsa do NETII.

Możesz powiedzieć o tym coś więcej??

Masz na myśli okres zmiany regulaminu przez TP??

Czy ty korzystasz z netu Netii w Grodzisku???

Korzystając z możliwości wypowiedzenia umowy do 14 lutego przeszedłem do Netii ale na łączach TPSA. Złożyłem wniosek na 6mb :D Wczoraj miałem 2mb :(

Nie wiem jak to będzie chodzić ale chciałem mieć wkład w dosraniu TPsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,

 

u mnie niedługo ma zacząć się kopanie fundamentów, więc się rozglądam za geodetą do wytyczenia budynku. Wychodzi na to, że koszt wytyczenia w naszej okolicy nie schodzi poniżej 600zł (ławy drutowe, 5 osi). Czy Wy też tyle płaciliście ? Podzielcie się wiedzą w tym temacie :)

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Gdzieś, kiedyś, niedawno wymienialiście adresy do firmy, która montuje szamba. Prosze o namiary pleassssssssss!!!.

Izat co z Twoimi parapetami ?

 

namiar na bardzo sprawną i fachową firmę od szamba 602 32 59 04

polecam

 

jeśli chodzi o parapety to w przyszłym tygodniu będą montowane :)

już nie mogę się ich doczekać

ponoć są bardzo ładne ;)

jak zrobię zdjęcia to podeślę Ci :)

pozdrawiam

iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koniec to wrócili z "zimy murarze" i za 2 tyg będę miał stan ZERO. Jeszcze raz dziękuje za porady i do następnego zobaczenia.

a mozesz podac do nich numer telefonu?

 

I czy ktos z okolic grodziska ma moze przydomowa oczyszczalnie scieków? zastanwiam sie czy wogole probowac to przewalczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
I czy ktos z okolic grodziska ma moze przydomowa oczyszczalnie scieków? zastanwiam sie czy wogole probowac to przewalczyc...

 

Jeśli zaliczam się do okolic Grodziska, to tak. I nie ma z tym żadnej walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,

 

u mnie niedługo ma zacząć się kopanie fundamentów, więc się rozglądam za geodetą do wytyczenia budynku. Wychodzi na to, że koszt wytyczenia w naszej okolicy nie schodzi poniżej 600zł (ławy drutowe, 5 osi). Czy Wy też tyle płaciliście ? Podzielcie się wiedzą w tym temacie :)

 

Jacek

 

Ja jeszcze nie wytyczałem, ale przymiarki pokazały ze 600 to jest dobra cena.. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Przed tym czy walczyć czy nie sugerowałbym wybadać grunt...może się okazać, że masz samą glinę...

 

I na to są sposoby. Zależy na ile komuś zależy :) i ile chce na to wydać. Chyba, że ktoś pole manewru ogranicza do "tradycyjnego" rozsączania drenażem w rodzimym gruncie, to wtedy warunki lokalne grają kluczową rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...