Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo Was prosze podajcie mi namiar na jakąs w miare sensowną i tanią hurtownie budowlana w naszej okolicy.

 

Aga

W naszej okolicy cieszko z niska cena.

Niską cenę znajdziesz w Centobudzie w Błoniu (dowożą na sza teren)

Ja kupuję aż na Chełmżyńskiej 249 w W-wie.

Dowożą i sa naprawde tani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,

 

u mnie niedługo ma zacząć się kopanie fundamentów, więc się rozglądam za geodetą do wytyczenia budynku. Wychodzi na to, że koszt wytyczenia w naszej okolicy nie schodzi poniżej 600zł (ławy drutowe, 5 osi). Czy Wy też tyle płaciliście ? Podzielcie się wiedzą w tym temacie :)

 

Jacek

Jacek do wytyczenia budynku wystarczą ci 5 osi?

5 osi nie za mało? może 5 narożników? z reguły wytyczanie to koszt 100 zł za pkt gdzie punkt to każde załamanie budynku

 

To widzę, że znalazłem tańszą opcję.:) Za wyznaczenie obrysu domu na ławach drutowych 600zł (w tym materiał)

Przy moim pokręconym budynku mam 26 osi :D

Cena :cry: tyle ile syn płaci Ojcu :D (Tata geodeta)

A tak na poważnie to normalny śmiertelnik zostawia przy moim projekcie furę kaski geodecie

 

 

Jakub, to prosimy o namiar na tatę ... i dobre stawki dla

forumowiczów :)

 

Jacek

 

Wydaje mi sie, że sam koszt wytyczenia punktów nie jest miarodajny pod wzgledem kosztów, bo na obsługę geodezyjną składaja sie: (przynajmniej u nas tak było) mapki, wytyczenie, 2x ZUD, inwentaryzacja powykonawcza z mapką i dokumenty do zakonczenia budowy i wpisu do ksiegi wieczystej. w sumie zgodziliśmy na 2200 za całą obsługe geodezyjną i nic nas nie obchodziło. A jeszcze jedno wytyczyć trzeba również ogrodzenie :wink: ,żeby nie było potem problemów z sąsiadami. Obsługę geodezyną robił GEOCOM z nadzrzyna 22- 7298064 lub 692455972

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Ano...cały czas pytania o te namiary...

Oj jak by nam się przydała jakaś JUŻ DZIAŁAJĄCA baza danych... ach... :lol:

 

Oj Hubercik, Hubercik :wink:

 

Wywołany do tablicy informuję, że kończę prace nad integracją procesu rejestracji z bazą użytkowników forum, więc niebawem wyczyszczę bazy testowe i zaproszę Was do rejestracji na stronie.

 

p.s. Opóźnienia prac wynikają z przyczyn technicznych, nie do końca zależnych ode mnie. Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Żyrardów...a weź nic nie mów...to najbrzydsze miasto na ziemi...

A kierowcy WZY... :lol: :lol: :lol: albo po staremu WTS :-)

Nie nawidzę tego miasta...nie cierpie...

Tam to paszporty powini dawać....

 

Eee, a ja słyszałem, że pięknieje z dnia na dzień... kwitnie po prostu! ;) :D

 

A nasza okolica rzeczywiście piękna, też tam dzisiaj byłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Was prosze podajcie mi namiar na jakąs w miare sensowną i tanią hurtownie budowlana w naszej okolicy.

 

Aga

 

Aga,

Polecam hurtownie Hael ( tel 7298969) w Strzeniowce. Wyglada niepozornie ale moga zalatwic wszystko i to po duzo lepszych cenach niz inne hurtownie w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...