Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ma ktos najświeższe informacje gdzie najbliżej mnie i za ile można dostać beton z gruchy?? (Radziejowice jakby ktos nie wiedział) :) Będę wdzięczny...

 

Ja brałem z grodziska. Jadąc w stronę błonia pierwsza w prawo zaraz za wiaduktem - widać. Całkiem tania betoniarnia i wg mojego majstra beton pierwsza klasa. I nie o budokrusz mi chodzi, który jest trochę dalej.

 

tel. 0-22 755 55 93

Sprawdziłem ceny na dziś - ceny netto:

B-20 - 211 za metr

Dojazd jak do mnie 30 km - 80 za gruchę.

Pompa 200 godzina pracy i 100 dojazd.

Drogo??, czy cena OK??

A tak na marginesie _ widziałem , że gruchy maja takie długie podajniki...czy każda tak ma ?? i jakiej to może być długości??

Ogniowy, Aga_i_Janusz mogę wam polecić betoniarnie FABET z Pruszkowa

Mogę poręczyć że B-20 to B-20 musicie sie targować i ewentualnie powołać się na mnie (ale to przy rozmowie z szefem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałam pierwszą wycenę od Pana Staszka z Ksiązenic - 43 stan surowy otwarty z więźbą dachową... wydaje mi sie ze to troche drogawo... Kto mi może jeszcze polecić w miare sprawdzoną, ale tańszą ekipe? PLIS PLIS PLIS :lol: :lol: :lol:

Ja płacę 40 za stan surowy otwarty z więźbą dachową. Wydaje mi sie że to tanio.

Do mojego majstra co chwilę ktoś przyjeżdża i namawia go na robotę. Boję sie żeby ktoś go nie podkupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięuję Wam z apomoc - czyli w cenie do 100zł /m2 cos się znajdzie ...

A jak duże muszą być u Was działeczki - wszędzie widze powyżej 1500m2 a ja na przykład chciałabym 800m2)? Czy w planach macie zapisy o takich wielkościach działek?

Chciałabym jeszcze zapytać czy ktoś ma może dane dt miejscowści Falenty.

I pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięuję Wam z apomoc - czyli w cenie do 100zł /m2 cos się znajdzie ...

A jak duże muszą być u Was działeczki - wszędzie widze powyżej 1500m2 a ja na przykład chciałabym 800m2)? Czy w planach macie zapisy o takich wielkościach działek?

Chciałabym jeszcze zapytać czy ktoś ma może dane dt miejscowści Falenty.

I pozdrawiam serdecznie!

 

Normatywy na tak małe działki mają tylko (chyba) duże miasta o gęstej zabudowie oraz bliskie okolice Warszawy....ale co za tym idzie super cena z m2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już niektórzy zauważyli może nie... :-)

Ponieważ w moim podpisie zabrakło już miejsca na dodatkowy opis...

A chciałem go rozszerzyć o dodatkową pozycję czyli o nASzą Książkę Adresową, którą to stworzył niejaki pan AS :-)

Wyrzuciłem linka/opis do naszej Mapy Grupy.

 

Mam taką propozycję.

W zasadzie mapa ta to nasze dobro wspólne, więc żeby nie zaginął do niej bezpośredni kontak to każdy może w swym podpisie umieśćić linka do niej.

Nawet byłoby to wskazane.

Ja wciąż mogę przyjmować "zapisy" na mapę to się nie zmieniło.

Gotowa składnia do wklejenia w podpisie:

 

Proszę tylko usunąć gwiazdkę inaczej widzielibyście tylko linka :-)

 

[url*=http://www.skolniak.pl/senser/MapaGrupy.jpg]Mapa grupy Grodzisko -Nadrzyńskiej[/url]

 

A wszystkich naszych grupowiczów usilnie upraszam :-) do uzupełniania naszej bazy danych.

Nie muszę chyba nikomu mówić jak to jest przydatne narzędzie...dla wszystkich nowych skróci się znacznie czas dostępu do informacji a i to trochę uporządkuje nasze forum...nie będą się wiecznie pojawiać te same numery :-)

A tam są i (mam nadzieję) będą tylko same sprawdzone namiary.

 

A AS-owi bardzo dziękuje w imieniu własnym za tak wspaniałe nakłady własne...za tą stronkę :-)

Kawał dobrej roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~

Książka adresowa na naszej stronie (strona grupy) przestaje być wersją testową, w związku z tym, wszystkie testowe wpisy zostały usunięte i teraz dopisujemy "na czysto" :)

 

Nieco zmieniła się także procedura rejestracji, więc wszystkim zarejestrowanym do tej pory dziękuję za udział w testach i zapraszam do ponownej rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycję.

W zasadzie mapa ta to nasze dobro wspólne, więc żeby nie zaginął do niej bezpośredni kontak to każdy może w swym podpisie umieśćić linka do niej.

Nawet byłoby to wskazane.

A AS-owi bardzo dziękuje w imieniu własnym za tak wspaniałe nakłady własne...za tą stronkę :-)

Kawał dobrej roboty...

 

mowisz i masz :)

 

a za bazę dziękujemy!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Wszystkich Budujących,

 

Po kilku miesiącach zaglądania na to forum postanowiliśmy przyłączyć się do grona budujących, bądź planujących budowę w okolicach Grodziska i Nadarzyna.

Od kilku dni jesteśmy szczęśliwymi(?), właścicielami działki w Książenicach. Wybraliśmy nieduży domek z pracowni "dobre domy": Proton 2. Obecnie rozglądamy się za architektem i geodetą i na pewno skorzystamy z Waszych rekomendacji, za które bardzo dziękujemy. Szukamy również w miarę niedrogiej ekipy, która wykonałaby nam ogrodzenie z siatki oraz sposobów na utwardzenie 400m polnej drogi (wiem, wiem - nieźle się wpakowaliśmy z tą drogą :wink:).

 

Pozdrawiamy serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja również stopkę zmodyfikowałem

Z innej beczki...

Powinienem się wkurzyć, ale jakoś mi się nie chce

Wpadam dzis na budowę sprawdzić co i jak, bo od przyszłego tygodnia mury mają się piąc do góry, a tu prądu niet

Po nitce do kłębka docieram do RBtki i widzę :o że wszystkie zabezpieczenia zniknęły. Na szczęście łaskawcy licznik zostawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
Gotowa składnia do wklejenia w podpisie:

 

Proszę tylko usunąć gwiazdkę inaczej widzielibyście tylko linka :-)

 

[url*=http://www.skolniak.pl/senser/MapaGrupy.jpg]Mapa grupy Grodzisko -Nadrzyńskiej[/url]

 

Hehe, Senser popełnił literówkę przygotowując "ściągę", a reszta błąd powiela :)

Widać przynajmniej, że Jego praca nie poszła na marne i korzystacie z gotowego wzoru... leniuszki ;) :p :D

 

To gdzie jest ten Nadrzyn? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...