Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

zamierzamy ulożyć kostkę wokół domu w żabiej woli

może ktoś zna ,ma namiary na sprawdzoną firmę która podjęłaby się wykonania

kostki kompleksowo i w przyzwoitej cenie ?

a jaka kostka najlepsza (nie granitowa-ładna ale droga)

 

A odpowiadającego usilnie uprasza się o wpisanie tych namiarów do naszej książki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie dodam coś do Bazy adresowej ale:

Primo: nie znam póki co nikogo kogo mógłbym polecić (jak poznam to na pewno dodam :))

Secundo: nie mam dostępu do bazy, a próba jego uzyskania poskutkowała prośbą o skontaktowanie się z Administratorem. Czy jest tu jakiś Administrator? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Czy zna ktos aktualną cene betonu komórkowego 24 cm lub Ytonga tez 24? Brutto, netto z transportem itd. Aha i i jeszcze bloczki fundamentowe

 

z góry dziękuję za odpowiedź

Bloczek fundamentowy jest w Kaniach po 2,4 netto z transportem

 

Cześć,

Dzięki za odpowiedź. A możesz podać adres, a jeszcze lepiej tel do tego składu?

Cześć to jest betoniarnia, która tylko robi bloczki i coś tam z betonu :wink:

Bloczki trzymają wymiar i ciężko je rozłupać. Mój majster sam tam kupił bloczki dla siebie więc chyba są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny występuję z prośbą o namiar na jakiegoś nie drogiego i w miarę kompetentnego kierownika budowy....czy wszyscy budujecie bez kierowników czy są tacy, że nie polecacie?????? Ja jak na razie mam namiar na jednego za 2000 nie ważne jaka budowa i mało konkretny z tego co mogłam wywnioskować przez telefon, ma jakieś problemy ze zmianami układu ścianek działowych, ze niby nie wolno po zatwierdzeniu projektu :-? .

Dziękuję z góry i pozdrawiam

Mój kierownik bierze 1000zł + min 5 dojazdów po 100zł. Tel. 606281698

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Czy zna ktos aktualną cene betonu komórkowego 24 cm lub Ytonga tez 24? Brutto, netto z transportem itd. Aha i i jeszcze bloczki fundamentowe

 

z góry dziękuję za odpowiedź

Bloczek fundamentowy jest w Kaniach po 2,4 netto z transportem

 

Też polecam to miejsce. Są najlepszej jakości w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dodałem namiar na kierownika budowy 8)

A jeszcze raz, nie zobaczę że ktoś tu coś kiedyś cuś...jakiś tel poda!!

A nie znajdę go w książce to łeeeeep poleci!!

:-)

Jakby tak każdy wklepał dziennie nawet jeden tel to w tydzień już by była niezła baza!!

A tak śierściuchy leniuchy tylko ble ble ble :-)

 

dobrze, ja w odwecie za kierownika dodałam do listy architektkę i składzik, chociaż wszyscy i tak pewnie już ich znają ale dla nowych może się przydać,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić o dodanie do grupy (i możliwość zarejestrowania na stronie)? Senser? Być może temat ten był już poruszany, ale jakoś nie mogłem znaleźć informacji na ten temat we wcześniejszych postach - czy każdy może się zarejstrować, czy trzeba sobie na to zasłużyć? :wink:

Jasna jest natomiast dla mnie procedura dodawania do mapki - mogę to zrobić sam, żeby nie obciążać za bardzo Sensera :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić o dodanie do grupy (i możliwość zarejestrowania na stronie)? Senser? Być może temat ten był już poruszany, ale jakoś nie mogłem znaleźć informacji na ten temat we wcześniejszych postach - czy każdy może się zarejstrować, czy trzeba sobie na to zasłużyć? :wink:

Jasna jest natomiast dla mnie procedura dodawania do mapki - mogę to zrobić sam, żeby nie obciążać za bardzo Sensera :).

 

Nie ma problemu, możesz się dopisać do mapki.

Co do dostępu do książki, to jeśli chodzi o warunki rejestracji to są dwa...określona ilość postów oraz staż. Jeśli będziesz miał jakieś problemy z rejestracją to znaczy, że któryś z tych warunków jest nie spełniony.

 

Ważna jest wielkość liter (jeśli dobrze pamiętam) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie dodam coś do Bazy adresowej ale:

Primo: nie znam póki co nikogo kogo mógłbym polecić (jak poznam to na pewno dodam :))

Secundo: nie mam dostępu do bazy, a próba jego uzyskania poskutkowała prośbą o skontaktowanie się z Administratorem. Czy jest tu jakiś Administrator? :wink:

 

Nie wiem jaki jest problem.

Czy na pewno jako nick podałeś nick z forum muratora??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie dodam coś do Bazy adresowej ale:

Primo: nie znam póki co nikogo kogo mógłbym polecić (jak poznam to na pewno dodam :))

Secundo: nie mam dostępu do bazy, a próba jego uzyskania poskutkowała prośbą o skontaktowanie się z Administratorem. Czy jest tu jakiś Administrator? :wink:

 

Nie wiem jaki jest problem.

Czy na pewno jako nick podałeś nick z forum muratora??

 

Właśnie problem w tym że podałem taki sam login, a mimo wszystko dostaję komunikat że login nieprawidłowy :-? Pewnie chodzi o ten staż, o którym wspomniałeś w poprzednim poście :) Domyślam się że tabelka z listą loginów synchronizowana jest z forum raz na jakiś czas, a nie w czasie rzeczywistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korena

u mnie robił to pan Stanisław i spółka. Tzn. zdjął ziemie z podjazdu i nawiózł odpowiednią mieszankę. Kostkę układali też miejscowi goście poleceni przez tego właściciela hurtowni, chyba z Kalenia.

Łatwo do niego trafić -to hurtownia z taką cerkiewną wieżyczką. Namiar na pana Stanisława to 601 316 091

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze raz, nie zobaczę że ktoś tu coś kiedyś cuś...jakiś tel poda!!

A nie znajdę go w książce to łeeeeep poleci!!

:-)

Jakby tak każdy wklepał dziennie nawet jeden tel to w tydzień już by była niezła baza!!

A tak śierściuchy leniuchy tylko ble ble ble :-)

 

kurcze, Senser istna praca u podstaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...