Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Hans ale dokładnie to gdzie można ich znaleźć? telefon wpisz do bazy proszę...

pana Stasia dobrze znamy kupowaliśmy od niego cały materiał na dom

godny polecenia bo terminowy,niedrogi i można się dogadać

ale kostki brukowej nie jest w stanie nam zorganizować bo brakuje u producenta

jesteśmy umówieni z przedstawicielem firmy VEGA

ZOBACZYMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie po długiej przerwie, widzę,że jestem tu nowa :D Tak sobie tylko mieszkam, nie ma o czym opowiadać . Do bazy też nie mogę wejść, to pewnie kara za milczenie :wink: . Senser, przy okazji proszę o kwadracik pomiędzy i pod literkami y i L w Czarny Las. Pozdrowienia dla wszystkich

Joskul ty nowa?

a jak się mieszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, codziennie rano patrzę na te swoje ściany i dziwię się, że to wszystko udało się doprowadzić do końca, że dom stoi i my mieszkamy. Jednocześnie wydaje mi się, że czasów blokowych nigdy nie było. Nie poświęcam im ani jednej myśli, ale moi mężczyźni to trochę inny gatunek. Mąż dopiero po roku poczuł się naprawdę u siebie a starszy syn chciałby mieszkać w Milanówku :D Równocześnie coś, co było obojętne rok temu, teraz przeszkadza np brak ogródka, ogrodzenia. Taka to natura, chciałoby się coraz więcej, ale marazm pobudowlany kwitnie. Ale wiosennie się zrobiło, ziemia pachnie, ptaszki śpiewają, dobrze mi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser czyń Waść swą powinność

,bym mógł znaleźć się na mapce.

Najlepiejsze miejsce na czerwony kwadracik byłoby nad literą c w nazwie Kałęczyn.

A dla Ogniowego :wczoraj cena stali tzw.żebro w Grodzisku za wiaduktem było 3400zł za T a na targowicy 3300 zł za T

W domur4 płaciłem 2200zł - styczeń2007. Teraz może 2400-2500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak dobrze rozumiem trzeba wysłać wiadomość do AS żeby się zalogować w książce

nie

jak wejdziesz na stronkę to kliknij zarejestruj się

następnie wypełnij dane osobowe ;)

dostaniesz automatycznego priva na skrzynkę Muratora

musisz potem kliknąc w linka który będzie w tej prywatnej wiadomości i od tej pory będziesz mógł się już logować loginem z forum i swoim hasłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser czyń Waść swą powinność

,bym mógł znaleźć się na mapce.

Najlepiejsze miejsce na czerwony kwadracik byłoby nad literą c w nazwie Kałęczyn.

A dla Ogniowego :wczoraj cena stali tzw.żebro w Grodzisku za wiaduktem było 3400zł za T a na targowicy 3300 zł za T

W domur4 płaciłem 2200zł - styczeń2007. Teraz może 2400-2500

 

To ja teraz grzecznie Cię Kuba proszę o dodanie tego domur4 do bazy adresowej na stronie grupy. Muszę kupić stal na zbrojenie stropu monolitycznego, a to juz parę kilogramów wychodzi.

PS

Znowu mam prąd :wink:

zabezpiecznia zamienione na zwykłe bezpieczniki topikowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni grupowicze!

czy ktos ma jakies doswiadczenia lub przemyslenia w zwiazku z podpisywaniem umow w skladach budowlanych na kompleksowe zaopatrzenie budowy od A do Z?

Czy to sie oplaca (podobno niektore sklady oferuja znizki jesli sie u nich kupi calosc materialow i gratisowa dostawe we wskazane miejsce - tak czytalem ale jak na razie zero konkretow)? Czy lepiej pojezdzic samemu, szukac nizszych cen i organizowac transport na wlasna reke (i kieszen)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni grupowicze!

czy ktos ma jakies doswiadczenia lub przemyslenia w zwiazku z podpisywaniem umow w skladach budowlanych na kompleksowe zaopatrzenie budowy od A do Z?

Czy to sie oplaca (podobno niektore sklady oferuja znizki jesli sie u nich kupi calosc materialow i gratisowa dostawe we wskazane miejsce - tak czytalem ale jak na razie zero konkretow)? Czy lepiej pojezdzic samemu, szukac nizszych cen i organizowac transport na wlasna reke (i kieszen)?

Z mojego skromnego doświadczenia (kupiłem już prawie wszystko) wiem, że nie wszystko jest tanie w jednym miejscu. Należy szukać w różnych miejscach i pytać o ceny loko budowa. Porównywać ceny z transportem. Sporo żeczy kupiłem w Domur4, ale styropian w Błoniu, dachówka w Wolicy, drzewo w Radomiu itd. Szukać i nie trzymać sie jednego dostawcy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...