Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Gość ~AS~

Ale się narobiło, dwa dni nie miałem dostępu do komputera i proszę... :)

 

Secundo: nie mam dostępu do bazy, a próba jego uzyskania poskutkowała prośbą o skontaktowanie się z Administratorem. Czy jest tu jakiś Administrator? :wink:

 

Już powinieneś mieć możliwość zarejestrowania się na stronie.

 

Niestety admini mojego hostingu są twardogłowi ;) i przez to nie mogę używać cywilizowanych baz danych. Ratuję się jakimiś wynalazkami, ale to opóźniło wprowadzenie automatycznej aktualizacji bazy grupowych loginów. Na razie baza jest aktualizowana co parę dni i dlatego nie mogłeś się zarejestrować. Z powodu powyższych opóźnień nie wprowadziłem na razie kryterium stażu czy też minimalnej ilości postów o którym wspominał Senser. Gdy baza będzie aktualizowana automatycznie, to możliwe, że te kryteria się pojawią.

 

Jeżeli ktoś jeszcze ma problemy z rejestracją (bądź logowaniem) na stronie, to proszę o kontakt - najlepiej za pomocą "p.w." forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Senser czyń Waść swą powinność

,bym mógł znaleźć się na mapce.

Najlepiejsze miejsce na czerwony kwadracik byłoby nad literą c w nazwie Kałęczyn.

A dla Ogniowego :wczoraj cena stali tzw.żebro w Grodzisku za wiaduktem było 3400zł za T a na targowicy 3300 zł za T

W sobotę musiałem dokupić pręt gładki 6mm. W styczniu w Domur4 płaciłem 2.757 zł/T, wczorajsza cena 3196

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser czyń Waść swą powinność

,bym mógł znaleźć się na mapce.

Najlepiejsze miejsce na czerwony kwadracik byłoby nad literą c w nazwie Kałęczyn.

A dla Ogniowego :wczoraj cena stali tzw.żebro w Grodzisku za wiaduktem było 3400zł za T a na targowicy 3300 zł za T

W domur4 płaciłem 2200zł - styczeń2007. Teraz może 2400-2500

 

To ja teraz grzecznie Cię Kuba proszę o dodanie tego domur4 do bazy adresowej na stronie grupy. Muszę kupić stal na zbrojenie stropu monolitycznego, a to juz parę kilogramów wychodzi.

PS

Znowu mam prąd :wink:

zabezpiecznia zamienione na zwykłe bezpieczniki topikowe

 

 

Witaj ASZ

Robisz strop monolityczny ,napisz czy korzystasz może z deskowań systemowych ,a jak tak to gdzie to można wypożyczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy koledzy polecający mi studniarza Paluchowskiego mogą mi powiedzieć jaką mają rurę przez niego zamontowaną i jaką pompę? I jak to się sprawuje?

 

Gość proponuje mi rurę 110mm. Wydaje mi się, że to trochę mała średnica. Wszyscy robią na 180mm. Pompa głębinowa ma 8 cm średnicy plus frez. Boję się czy to skuteczne będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy koledzy polecający mi studniarza Paluchowskiego mogą mi powiedzieć jaką mają rurę przez niego zamontowaną i jaką pompę? I jak to się sprawuje?

 

Gość proponuje mi rurę 110mm. Wydaje mi się, że to trochę mała średnica. Wszyscy robią na 180mm. Pompa głębinowa ma 8 cm średnicy plus frez. Boję się czy to skuteczne będzie.

Fido ja mam rure fi 50 a do tego będzie hydrofor zewnętrzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się narobiło, dwa dni nie miałem dostępu do komputera i proszę... :)

 

Secundo: nie mam dostępu do bazy, a próba jego uzyskania poskutkowała prośbą o skontaktowanie się z Administratorem. Czy jest tu jakiś Administrator? :wink:

 

Już powinieneś mieć możliwość zarejestrowania się na stronie.

 

Niestety admini mojego hostingu są twardogłowi ;) i przez to nie mogę używać cywilizowanych baz danych. Ratuję się jakimiś wynalazkami, ale to opóźniło wprowadzenie automatycznej aktualizacji bazy grupowych loginów. Na razie baza jest aktualizowana co parę dni i dlatego nie mogłeś się zarejestrować. Z powodu powyższych opóźnień nie wprowadziłem na razie kryterium stażu czy też minimalnej ilości postów o którym wspominał Senser. Gdy baza będzie aktualizowana automatycznie, to możliwe, że te kryteria się pojawią.

 

Jeżeli ktoś jeszcze ma problemy z rejestracją (bądź logowaniem) na stronie, to proszę o kontakt - najlepiej za pomocą "p.w." forum.

 

Wielkie dzięki ~AS~ - dostęp już mamy :). Przy okazji informacja dotycząca polecanego na forum geodety (602 480 529) - obecnie leży w szpitalu i z tego co mówił nie będzie można na niego liczyć przez ok. 3 miesiące (oczywiście życzymy szybkiego powrotu do zdrowia). W związku z powyższym: czy ktoś może dysponuje namiarami na taniego i szybkiego geodetę? Ci wpisani do bazy prawdę mówiąc nie budzą mojego zaufania...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna jest natomiast dla mnie procedura dodawania do mapki - mogę to zrobić sam, żeby nie obciążać za bardzo Sensera :).

 

 

_jaw_ O Sensera sie nie martw, przeżył budowe to go teraz nic nie ruszy 8) , no ewentualnie pobudowlane długi:)

 

My jesteśmy jeszcze przed budową, więc pełni zapału i energii, Senser pewnie jest po takim przeżyciu ciut zmęczony, dlatego zaproponowałem pomoc :)

Jeśli jednak się pomyliłem to proszę o umieszczenie naszego nicka pod lewą nóżką litery "n" w nazwie "Książenice" na wysokości tego zielonego rombu. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji informacja dotycząca polecanego na forum geodety (602 480 529) - obecnie leży w szpitalu i z tego co mówił nie będzie można na niego liczyć przez ok. 3 miesiące (oczywiście życzymy szybkiego powrotu do zdrowia). W związku z powyższym: czy ktoś może dysponuje namiarami na taniego i szybkiego geodetę? Ci wpisani do bazy prawdę mówiąc nie budzą mojego zaufania...

Pozdrawiam.

 

ja geodetów wpisałam do bazy to pan Krakora i pan Wawer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji informacja dotycząca polecanego na forum geodety (602 480 529) - obecnie leży w szpitalu i z tego co mówił nie będzie można na niego liczyć przez ok. 3 miesiące (oczywiście życzymy szybkiego powrotu do zdrowia). W związku z powyższym: czy ktoś może dysponuje namiarami na taniego i szybkiego geodetę? Ci wpisani do bazy prawdę mówiąc nie budzą mojego zaufania...

Pozdrawiam.

 

ja geodetów wpisałam do bazy to pan Krakora i pan Wawer

 

Bardzo dziękuję :) A który bardziej godny polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ~AS~
ja geodetów wpisałam do bazy to pan Krakora i pan Wawer

 

Mam prośbę, a właściwie dwie :)

 

Po pierwsze przed dodaniem nowego wpisu w książce, sprawdzajcie, czy tej osoby/firmy jeszcze nie ma, jeżeli jest, a chcecie coś dodać od siebie, albo uzupełnić dane, to róbcie to za pomocą opinii.

 

Po drugie, jak dopisujecie coś do "Czarnej listy", to poza kategorią "Czarna lista" zaznaczajcie też kategorię właściwą dla profilu działalności danego "fachowca", dzięki temu ktoś poszukujący np. dostawcy okien zobaczy waszą opinię, a do "czarnej listy" może akurat nie zajrzeć. Z czasem postaram się dorobić jakieś wyróżnienie np. kolorem, dla firm z czarnej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja geodetów wpisałam do bazy to pan Krakora i pan Wawer

 

Mam prośbę, a właściwie dwie :)

 

Po pierwsze przed dodaniem nowego wpisu w książce, sprawdzajcie, czy tej osoby/firmy jeszcze nie ma, jeżeli jest, a chcecie coś dodać od siebie, albo uzupełnić dane, to róbcie to za pomocą opinii.

 

Po drugie, jak dopisujecie coś do "Czarnej listy", to poza kategorią "Czarna lista" zaznaczajcie też kategorię właściwą dla profilu działalności danego "fachowca", dzięki temu ktoś poszukujący np. dostawcy okien zobaczy waszą opinię, a do "czarnej listy" może akurat nie zajrzeć. Z czasem postaram się dorobić jakieś wyróżnienie np. kolorem, dla firm z czarnej listy.

As sorry to ja poproszę o wykasowanie mojego wpisu z p. Krakorą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja geodetów wpisałam do bazy to pan Krakora i pan Wawer

 

Bardzo dziękuję :) A który bardziej godny polecenia?

Dopisuje się do prośby. Krekora wyznaczał budynek mojemu sąsiadowi i strasznie mu schrzanił, ale potem poprowiał - trzeba go poprostu przypilnować. Sylvia a Pan Wawer? Dobry jest?

a co do poszukiwan, to ja dodałąm do bazy namiary na Kowalczyk Materiały budowlnae - moze cos sensownie wytargowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...