Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

Walaciki a nie lepiej oddac akacje do tatrtaku, albo zawezwac pana do siebie i zrobi wam krokwie i inne materialy drewniane, plot lub cos innego, akacja to dobry material, na wiezbie i 100lat wytrzyma bez wiekszych problemow(wystarczy przesmarowac jakims siuwaksem)

akacja to twarde drzewo, pieknie sie wygina przy obrobce, sliczne meble giete z tego wychodza :roll:

 

ale to tak moje dybanie

 

 

 

to ja poprosze to miejsce na mapie ale kawalek brakuje, miescimy sie w prawym gornym rogu

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

To wasz jest ten dom tak głeboko pod lasem prywtną drogą od ulicy Gogola?

Nie z tej strony...oni "sąsiadują" z tym gminnym osiedlem co jest przy zakręcie/zajezdni.

 

Mówiłeś, że na rogu w Musułach ktoś cię uprzedził...czy masz na myśli działkę na zakręcie przy kapliczce??

Nie przypucujesz się jak teraz chodzi ziemia w tej okolicy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ile ta akacja? :wink:

Panowie od wycinki pocieli juz na kawalki dlugosc kolo 2m, ta akacja nadaje sie tylko do kominka, na krokwie i mebelki sie nie nada :( ,

powiedzieli,ze za 120 plnow powinno pojsc, nie orientuje sie w cenach drewna niestety :(

 

Pzdr Beata

Beatko bardzo chętnie odkupie połowe czyli 10 m3

co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wasz jest ten dom tak głeboko pod lasem prywtną drogą od ulicy Gogola?

Nie z tej strony...oni "sąsiadują" z tym gminnym osiedlem co jest przy zakręcie/zajezdni.

 

Mówiłeś, że na rogu w Musułach ktoś cię uprzedził...czy masz na myśli działkę na zakręcie przy kapliczce??

Nie przypucujesz się jak teraz chodzi ziemia w tej okolicy??

Dokładnie tą działkę z kapliczka mam na myśli.

Cena to żadna tajemnica:) 65zł/m2, drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tą działkę z kapliczka mam na myśli.

Cena to żadna tajemnica:) 65zł/m2, drogo?

65 zł....ani drogo ani tanio...chyba normalnie jak nadziś...

Ale te 65 to za działkę Gogola czy k. kapliczki??

Ja ci powiem, że chyba nie masz co żałować jeśli chodzi o tą działkę...przy tej drodze...to chyba by nie był najlepszy pomysł...ja mam też przy tej drodze ale działkę głębiej...

U Gogola jest jedna kiepska sprawa...on nie oddał drogi gminie...jest prywatna...z mediami chyba mogą być problemy...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tą działkę z kapliczka mam na myśli.

Cena to żadna tajemnica:) 65zł/m2, drogo?

65 zł....ani drogo ani tanio...chyba normalnie jak nadziś...

Ale te 65 to za działkę Gogola czy k. kapliczki??

Ja ci powiem, że chyba nie masz co żałować jeśli chodzi o tą działkę...przy tej drodze...to chyba by nie był najlepszy pomysł...ja mam też przy tej drodze ale działkę głębiej...

U Gogola jest jedna kiepska sprawa...on nie oddał drogi gminie...jest prywatna...z mediami chyba mogą być problemy...??

 

Sprawdzałem w gminie i na planach nic nie było żąeby jakiś gośc nie oddał drogi widnieje ona(gogola0 jako droga gminna. A który to ten muzyk?

65zł/m2 to za gogola . za kapliczkę chcieli 58-60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo to chyba coś tam się zmieniło...

Chodzi mi o drogę Gogola...ze 3 lata temu przymierzaliśmy się do kupna tam działki...

I wtedy właśnie to była droga prywatna...ale wiesz co...może ty myślisz o ul. Gogola ta która dojeżdza do samego asfaltu...a mi chodzi o tą wewnętrzną co idzie do jego działek...ta jest chyba prywatna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...