Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa nadarzyńsko - grodziska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

jako nowy w wszej okolicy będę wdzięczny jeśli podzielicie się ze mną swoimi opiniami i dczuciami. generalnie chciałbym wiedzieć jak wam się tu mieszka żyje itd,? czy trzeba uważać bo mogą coś ukraśc (zawsze mogą:) ) ?Dojazd do Grodziska ?tylko samochód czy ten autobus to jakoś jeżdzi itp?

 

 

Blaszak, przyzwyczaisz się. Potem nie będzie Ci się chciało ruszać. I jak inni pomyślisz by stworzyć sobie pracę na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=,

 

 

 

Blaszak, przyzwyczaisz się. Potem nie będzie Ci się chciało ruszać. I jak inni pomyślisz by stworzyć sobie pracę na miejscu.[/quote]

 

 

Witam,

z pewnością się przyzwyczaję ale to takie początkowe obawy.

TU jest Pięknie i tak cicho, jak dla mnie odlot terz mieszkam w Warszawie przy ostrobramskiej więc sami rozumiecie.

Pozdrawiam

 

PS.

Mam nadzieję że przyjmiecie Nas ( Przemka i Monikę ) do Waszej grupy/społeczności i uznacie za Godnych Sąsiadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny działek: Rusiec juz chodzi podobno po 120 - 140pln/m2. Warta okolica tej ceny?

 

Chyba żartujesz :o , gdzie takie ceny jestem w szoku. Koło mnie były dzialki po 110 a wiem ze niedaleko żwirowej miły być po 70 zł za matr, no i w koncu my kupowalicmy naszą po 54 zł ale w 2003 i nie było to tanio. Co do okolicy to warto oczywiście, teren jest cichy, infrastruktura rozbudowuje sie duzo szybciej niż np za miedzą czyli w starej wsi, jest wodociąg z niezła woda, linia energetyczna ziemna (moze nie wszędzie ale w duzej czeci :wink: ) jak Bóg da to moze w tym roku będzie kanaliza, mamy nowe drogi, bardzo dobrą podstawówkę (lepszą niż w nadarzynie, wyżej w rankingu i duzo dzieci z nadarzyna do nas uczęszcza) przy odrobinie szczescia mozna trafic na dzialkę z dostepem do gazu ziemnego, można dojechac do pracy do warszawy autobusem, dla stęsknionych cywilizacji - widac Pałac Kultury :D, itd

Jaka dzialka i do jakiej ceny Cię interesuje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny działek: Rusiec juz chodzi podobno po 120 - 140pln/m2. Warta okolica tej ceny?

 

Chyba żartujesz :o , gdzie takie ceny jestem w szoku. Koło mnie były dzialki po 110 a wiem ze niedaleko żwirowej miły być po 70 zł za metr

Jaka dzialka i do jakiej ceny Cię interesuje ??

 

Ja juz mam okragly 1000m2, natomiast ostatnio sie dowiedzialem, że osoby, ktore sprzedawaly dzialki w listopadzie po 70pln/m teraz sprzedaja je po 120 - 140m2 a w zasadzie sie wstrzymaly ze sprzedaza liczac na delikatny wzrost cen... Rzecz tyczy sie Żwirowej / Slowiczej... Mnie samego ta wiadomosc zaskoczyla, dlatego pytam na forum, czy te dzialki mogly az tak podrozec...

 

Na pewno mogły , ale żeby o tyle . No cóż puste dzialki nie odrastaja niestety wydaje mi sie,że to dopiero początek zwyżki cen na naszym terenie. Bo jeszcze 4 lata temu ten teren był raczej wolny, a teraz te "wolne" tereny przesuneły sie dalej wzdłóz trasy katowickiej na południe aż na wysokość książenic, u nas to już exlusive :D (tak jak nadarzyn 5 lat temu albo raszyn 10 lat temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktoś niedawno kupował działkę w naszych okolicachi i jeśli to nie tajemnica, zdradzi gdzie i po ile?

 

 

Hej,

Radonie 65-70zł i musuły 55-60zł. Tam tak to wygląda sytuacja i jest prześliczny czysty i cichy teren

 

Na razie :-? . Każdy kiedyś taki był :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktoś niedawno kupował działkę w naszych okolicachi i jeśli to nie tajemnica, zdradzi gdzie i po ile?

 

Ostatnio elektryk, który robił u mnie przyłącze mówił, że jego znajomy szukał u nas działki. Zadzwonił w kilka miejsc i mu powiedzieli, że sprzedaż działek wstrzymana. Do romozwy włączyło się młode małżeństwo poszukujące działki i stwierdzili, że cena 160 PLN za metr w Ruścu to taka normalna cena... Ja widziałam gdzieś na sieci ogłoszenia - działka z mediami 1500 metrów za 215 tys, działki za nią, bez mediów, po 1100 metrów za 167 tys... One gdzies w bok od ulicy Głównej miały być. Ja kupowałam w listopadzie 2005 za 59 za metr przy Żwirowej. To co się dzieje to jakieś szaleństwo chyba...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktoś niedawno kupował działkę w naszych okolicachi i jeśli to nie tajemnica, zdradzi gdzie i po ile?

 

Ostatnio elektryk, który robił u mnie przyłącze mówił, że jego znajomy szukał u nas działki. Zadzwonił w kilka miejsc i mu powiedzieli, że sprzedaż działek wstrzymana. Do romozwy włączyło się młode małżeństwo poszukujące działki i stwierdzili, że cena 160 PLN za metr w Ruścu to taka normalna cena... Ja widziałam gdzieś na sieci ogłoszenia - działka z mediami 1500 metrów za 215 tys, działki za nią, bez mediów, po 1100 metrów za 167 tys... One gdzies w bok od ulicy Głównej miały być. Ja kupowałam w listopadzie 2004 za 59 za metr przy Żwirowej. To co się dzieje to jakieś szaleństwo chyba...:)

 

dokładnie :o http://nieruchomosci.onet.pl/search-form-post.asp?developer=&CategoryId=193&Operacja=Sprzeda%BF&Region=23&Miasto=rusiec&Wartosc_from=&Wartosc_to=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktoś niedawno kupował działkę w naszych okolicachi i jeśli to nie tajemnica, zdradzi gdzie i po ile?

 

 

Hej,

Radonie 65-70zł i musuły 55-60zł. Tam tak to wygląda sytuacja i jest prześliczny czysty i cichy teren

Blaszak daj an priva numery do kogo kupowałes bo znajomy poszukuje... proszę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktoś niedawno kupował działkę w naszych okolicachi i jeśli to nie tajemnica, zdradzi gdzie i po ile?

 

 

Hej,

Radonie 65-70zł i musuły 55-60zł. Tam tak to wygląda sytuacja i jest prześliczny czysty i cichy teren

Blaszak daj an priva numery do kogo kupowałes bo znajomy poszukuje... proszę..

 

Nie ma problemu ale człowiek od którego kupiłem nie ma już działek do sprzedania.

Jęśli chodzi o Nasze Radonie to z tego co wiem to terz są tylko 2 ładne działki ale cena kosmiczna 1500m2-245000

Sprzedaje je lichwiarska agencja nieruchomości. M-kwadrat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktoś niedawno kupował działkę w naszych okolicachi i jeśli to nie tajemnica, zdradzi gdzie i po ile?

 

 

Hej,

Radonie 65-70zł i musuły 55-60zł. Tam tak to wygląda sytuacja i jest prześliczny czysty i cichy teren

Blaszak daj an priva numery do kogo kupowałes bo znajomy poszukuje... proszę..

 

Nie ma problemu ale człowiek od którego kupiłem nie ma już działek do sprzedania.

Jęśli chodzi o Nasze Radonie to z tego co wiem to terz są tylko 2 ładne działki ale cena kosmiczna 1500m2-245000

Sprzedaje je lichwiarska agencja nieruchomości. M-kwadrat

a te musuły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...